"efekty nudy" by Chancard

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2352

Guest
jak w tytule :) oststnio jak mi się nudzi to się bawie w picasso ;) będę tu prezentowac efekty tej nudy. W większości sens istnienia obrazków kończy się na ich stworzeniu dlatego pomyślałam że równiedobrze mogę robić avki i sygny które będą miały większy sens bytu. Poza tym zawsze brakuje mi pomysłu na temat :(

Jak chcesz coś dla siebie napisz minimum jaki ma być temat możesz też podać czcionkę, materiał graficzny(obraz), materiał tekstowy(to co ma być napisane), i inne dane jeśli masz wymagania (kolorystyka, wielkość itp..)

Mogę też zmienić wasz nielegalny avek/sygne na legalny :)

Jeśli nie chcesz żeby inni wiedzieli że ktos Ci stworzył avka czy sygne pisz na prv:)

umiejętności : średnie

przykład :
dzwoneksygna.jpg


czarownicasygna.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2352

Guest
sorka że tak długo ale oddać klimat gry, której się nie zna to fajna zabawa ;)

stalkersygna2.jpg


stalkeravek.jpg


stalkeravek2.jpg



jak coś zmienić, albo kombinować dalej to pisz.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko subtelnie, prawie filigranowe, a pomyślałem sobie, żeby zrezygnować z tych sztandarowych ikon typu major Diegtiariow, albo ten gostek w "berecie" na avku, hm nie jest źle, na przykład te szumy i rozmycia w tle sygny +ciężarówka, to jest fajne, moim zdaniem, ale Ty jesteś artysta ja jestem mecenas, pomyśl sobie, że możesz zaszaleć z tym tematem, odbiorca czeka na coś zupełnie z innej bajki, bo pewnie sama nie grałaś w stalkera, ale wyobraź sobie na przykład ... ,... podoba mi się to zaakcentowanie białymi krechami okolic avka i sygny, ale się nie sugeruję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Też bym poprosił o sygnaturke i avatarka ;] Jeęli byś miał chęci to poprosił bym
dwie sygnaturki i dwa avatary

Więc tak:

Tematyka: Naruto
Podam linki jakiego chciałbym mieć naruto na sygnaturce

Na jednej bym chciał mieć takiego: http://i.pinger.pl/pgr272/8ca8b672000d9fb74815e479/naruto2.jpg
http://accel98.mettre-put-idata.over-blog.com/0/39/66/57/naruto-/uchiha-sasuke.jpg



A na drugiej:

http://www.freewebs.com/narutouzumaki001/Naruto Uzumaki part II.jpg

Dodatkowe info: Jakieś dodatki do tego fajne, akurat nie wiem co tam będzie pasować...
 

DeletedUser

Guest
Mogę prosić o coś w stylu kogoś nieśmiertelnego? Do awatara:)
 

DeletedUser2352

Guest
nie wiem co to "coś w stylu kogoś nieśmiertelnego" - konkrety jeśli już

ze względu na obecne wydarzenia mam małe opóźnienie więc proszę o wyrozumiałość myślę że w przeciągu tygodnia będę miała jakąś wenę.
 

DeletedUser

Guest
obrazek 100x100 px... nie przekraczający 64kb. Nieśmiertelny to muj sojuszu... zrób jakąć ciekawie zachęcającą grafikę z podpisem hunto100... Może być animacja...
 

DeletedUser2352

Guest
naturosygna2.jpg


naturoavatar2.jpg


naturoavatar1.jpg


naturosygna1.jpg




no co mam powiedzieć... wcześniej mi się nie nudziło ;)
 

DeletedUser

Guest
@Chancard:
Identyczne prace widziałem już kiedyś na innych forach
PS.Skończcie z tym naruto, wystarczy wpisać w google i już masz identico
 

DeletedUser2352

Guest
@ lordmari
wybacz ale identycznych to raczej ciężko bo sama robiłam :p mogły być podobne bo są bazowane zgodnie z życzeniem na konkretnych, bardzo popularnych obrazkach

@szycha77
a w jakieś wielkości to ma zostać, wyjściowej? czy zmienić pod jakiś konkretny wymiar i wagę.


co do oka to widzę że już praca niepotrzebna, natomiast z nieśmiertelnym to ja ciągle nie wiem o co biega
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2352

Guest
ależ tu miszmasz wnioskuję że o takich zwykłych nieśmiertelnych, nieumarłych Ci chodzi :) ja już myślałam że to kolejna gra, serial czy jeszcze coś innego o czym mnie mam pojęcia..



glebiabig.jpg


hunto.jpg



oczywiście zmiany możliwe ;) wiem że ta głębia nie jest identyczna ale ciężko o czcionkę PL
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
@Chenchard
Zwracam honor^^ nieźle Ci to idzie :)
Mam do Ciebie tylko małą prośbę: nie rób avatarów czy czego tam z naruto ok? Przy twoich umiejętnościach to grzech psuć sobie reputacje takimi "idioctwami"
 
Status
Zamknięty.
Do góry