Efez - party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Efez - party

czytaj... ...i co, fajnie?
Nie, ognie już lecą przed bonusem dostaniesz buncik ;) Jutro kolon jakbyś pytał o drzwi to są tam----------->
PS: i jakbyś chciał próbować klinów i innych takich to nie masz co liczyć na szczęście bo synchronizacja ataków będzie wyglądać mniej więcej tak:
code-03.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Efez - party

Pewnie sama wyszła bo znowu ktoś inny zachował się niehonorowo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Legion Śmierci Ak Zero przechodzi rozpad chyba coś się z nimi stało?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Tak, tak pokaż jaki jesteś fajny i napisz to samo jeszcze w 10 innych tematach :rolleyes:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Coś jest ze mną nie tak?!
Nie chce mi się spamować :(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Oświadczam, że nie jestem rokiem z Hannibali ani też żadnym innym typem spod ciemniej gwiazdy, nie znam też jakiegoś tam mojego rzekomego męża, który niby grał/gra gdzieś tam; bo ja aktualnie po prostu nie mam męża, więc wydaje mi się logiczne, że mąż którego nie mam nie może grać gdzieś tam.
Oświadczam również, że nigdy nie byłam i nie będę szpiegiem, bo się zwyczajnie do tego nie nadaję. Zawsze gram tylko i wyłącznie na swoim osobistym obecnym nicku i nie zamierzam grać dalej na innych serwach, gdyż założyłam, że jest to mój ostatni serw, który dogram do końca co by się nie działo
A tak ogólnie to wszystkich pozdrawiam.
Generalnie dobra, oddana swoim ze mnie dziewczyna, tylko jak ktoś mi za mocno nadepnie na odcisk to może dotkliwie odczuć atak mojej agresji werbalnej. Zatem OSTRZEGAM: wszelkie przejawy chamstwa mogą skończyć się niepohamowanym atakiem wodolejstwa i totalnym zdołowaniem winowajcy. Trzeba mną trzasnąć dobrym słowem, ugłaskaniem i przechodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Uh, zauważyłam, że kobiety są niezwykle mściwe w Grepolis :D Nawet na moim przykładzie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Akurat to, że są mściwe w Grepolis to nic nie przeszkadza, najgorzej, że w życiu również są mściwe i to jeszcze bardziej :rolleyes:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Efez - party

Wśród facetów też rzadko są anioły.

Faceci często niestety krzywdzą swoje kobiety. Ciekawe dlaczego.
 
Do góry