ekwipunek/kura-sklep

Witam,
problem polega na tym , że na Heraklionie wszedłem rano i nie było sklepu potem wszedłem na Ateny i tam są wszystkie produkty.
Czy jest możliwość przeniesienia tego ?
Czy np. jak kupię za jajka surowce to one będą dodane do ekwipunku czy do aktywnego miasta aha i czy jak będę miał ekwipunek na Atenach to on również istnieje na Heraklionie .
Tak namieszali ,że nie może się człowiek odnaleźć;/

Liczę na szybką odpowiedź najlepiej kogoś odpowiedzialnego za event (opiekuna czy jakoś tak )
 

DeletedUser

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Dlaczego nie mam wgl sklepu na Efezie?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Dlaczego nie mam wgl sklepu na Efezie?
bo amsz płacić złotem nie jajkami... !!!... ;o

A tak na powaznie to pewnie jakis bła, bo sam nie mam na KSI... ;p kurak znosi jajca porządnie ale wymienic ich nie chce... ;o
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Ja mam wszystko, ale pokazał się po odświeżeniu..
Jakoś ostatnio masa błędów.. :/
 
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Po 3 odświeżeniach strony udało się polecam to zrobić jak ktoś ma taki sam problem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

odświeżałem, przelogowałem się i jest wreszcie, istna masakra ;/

A, i dostałem na Omikronie za friko 70 jaj + paszę :D
 
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Tak, jak pisali poprzednicy, polecam odświeżenie strony (Ctrl + F5). Kura powinna się wówczas pojawić, a rzeczywiście u mnie przedmioty w sklepiku pojawiły się chyba za 3 odświeżeniem :rolleyes:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

10 relogów później, 30 odświerzeń strony... restart przegladarki... ;p nadla an KSI nie ma... a co ciekawe na Ypilonie odrazu było :)(((

no ja rozumiem ze chcielibyście juz KSI zamknąć ale niestety, nie damy się tak łatwo...
 
Odp: ekwipunek/kura-sklep

A od czego zalezy to , że na Atenach mam np. w sklepie wielkanocnym punkty kultury i 5000 surowców do wyboru , a na Heraklionie teog nie mam ?
Odświeżałem stronę i to chyba nie od tego zależy .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: ekwipunek/kura-sklep

A co nie dają się rozbić? Towar w sklepie już powinien być wszędzie. Jeśli nie ma to raczej jest to kwestia cache.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Tak, jak pisali poprzednicy, polecam odświeżenie strony (Ctrl + F5). Kura powinna się wówczas pojawić, a rzeczywiście u mnie przedmioty w sklepiku pojawiły się chyba za 3 odświeżeniem :rolleyes:


A dlaczego (Ctrl + F5) jak samo odswiezenie to F5 ??

wyczyscie historie przegladania (przegladarki), wyczysc wszystkie dane przegladarki (Chrom) i powinno byc ok
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

a mam pytanko, już odnośnie nagród... ;'p (tak sklep sam się naprawił bez czyszczenia cache)

o teraz mam pytanie jak długo mogę przechowywać nagrodę w ekwipunku?
Bo mam chytry plan 8 slotów zawalić bonusem do ptk walki ;']
 
Odp: ekwipunek/kura-sklep

o teraz mam pytanie jak długo mogę przechowywać nagrodę w ekwipunku?
Bo mam chytry plan 8 slotów zawalić bonusem do ptk walki ;']

Nic nie słyszałam o tym, aby po jakimś czasie same znikały rzeczy z ekwipunku. Mam nadzieję, że nie ma czegoś takiego, bo sama mam podobnie chytry plan :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Mam pytanie co do ekwipunku ale już nie będę zakładać nowego tematu;

Czy rzeczy kupione w sklepiku wielkanocnym będą nadal przechowywane w ekwipunku po okresie wielkanocnym? chodzi mi o to, czy n.p wyostrzone zmysły będę mógł sobie aktywować w wakacje czy to po prostu zniknie z ekwipunku po evencie ?:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Mam pytanie co do ekwipunku ale już nie będę zakładać nowego tematu;

Czy rzeczy kupione w sklepiku wielkanocnym będą nadal przechowywane w ekwipunku po okresie wielkanocnym? chodzi mi o to, czy n.p wyostrzone zmysły będę mógł sobie aktywować w wakacje czy to po prostu zniknie z ekwipunku po evencie ?:)

Przedmioty znajdujące się w ekwipunku nie znikają, będziesz mógł je wykorzystać kiedy tylko chcesz :) Jeśli kupisz bonusy w sklepie wielkanocnym przed jego zamknięciem (9 kwietnia), to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś użył ich za kilka miesięcy.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: ekwipunek/kura-sklep

Przedmioty znajdujące się w ekwipunku nie znikają, będziesz mógł je wykorzystać kiedy tylko chcesz :) Jeśli kupisz bonusy w sklepie wielkanocnym przed jego zamknięciem (9 kwietnia), to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś użył ich za kilka miesięcy.

To mi pasuje :) dziękuje za odpowiedz
 
Do góry