Ekwipunek "międzyświatowy"

Status
Zamknięty.
Ekwipunek, dzięki któremu będzie można zachować 2 bonusy po zakończonym świecie lub nagrodę z konkursu na forum. Możnaby je wykorzystać potem na którymkolwiek świecie.
Myślę, że jest to potrzebne ze względu na to, że czasem się trafi koniec świata, akurat jak dostaniesz zmysły itp.
Zapraszam do dyskusji :)
 
Ostatnia edycja:
niby tak, ale złoto zarobisz np.: na giełdzie, a taki bonus na erynie? (mam 3 na imbrozie a za kilkanaście dni koniec) Proponowałbym nawet ograniczenie, bo wiem, że nowi gracze mieliby problem ze światami które się otwierają: Zakaz korzystania na światach które rozpoczęły się mniej niż tydzień wcześniej.

można by było wybrać co zabieramy ze sobą a co zostawiamy
Tak, ale gdybyś wbił na świat, ekwipunek 100 bonusów na wojo (już nawet o mitach nie mówię) mogłoby duuuużo zmienić, więc wybór tak, o to i właściwie chodziło, ale musi być ograniczona ilość.

Śmiało, jak pytacie nic nie tracicie!
 
A te nagrody co dostaje się na rocznice lecia z GREPO badź wygrywa się w konkursie.
Można zmienić ich przydział do innego świata czy trzeba na tym co się wskazało?
 
z tego co wiem ekwipunek przechodził jak np ktoś został podbity na normalnym serwerze i przenosił się na mochlos więc technicznie jest to bez problemu możliwe by i cały ekwipunek przechodził
 

dorocia

Zespół Grepolis
Zgodnie z decyzją zarządu firmy InnoGames GmbH z siedzibą w Hamburgu administracja gry może przenieść bonusy z pakietu lojalnościowego w ciągu 14 dni od jego przyznania i tylko w przypadku, gdy pakiet jest w stanie nienaruszonym, czyli żaden z bonusów pakietu nie został użyty.
 
To ja jeszcze dopytam, jakie jest stanowisko innogames w sprawie przydzielania pakietów lojalnościowych dla kont, które mają więcej niż 8 lat?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Pakiety bonusów przyznawane są za 1 rok, 2, 5 i 8 lat gry.

Nie czuję się upoważniona do udzielania informacji w sprawach dotyczących Waszych propozycji - tym zajmuje się zespół propozycyjny.
 
Ale można zawsze powiedzieć jakie się zdanie ma, prawda? Myślę że to też dla nas ważne żebyśmy wiedzieli co myślą moderatorzy. Wtedy możemy się dogadać odnośnie czegoś.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę bardzo, moja opinia nie jest żadną tajemnicą :)

Jestem przeciwna propozycji wydłużenia czasu na przeniesienie pakietu bonusów za lata gry pomiędzy serwerami do 1 roku czy 6/3 miesięcy. Robione jest to "ręcznie" przez jedną osobę, która ma wiele innych obowiązków związanych z grą oraz FO i dlatego podoba mi się propozycja dania graczom możliwości wyboru świata, na który ma zostać przyznany/przypisany pakiet bonusów za lata gry.

Proszę pamiętać, że jest to moja opinia, a nie opinia osób teamu propozycyjnego i/lub naszych techników i nie ma ona żadnego wpływu na akceptację lub odrzucenie wspomnianych propozycji.
 

DeletedUser29238

Guest
Co do wyboru świata na ekwipunek za lata gry na tak. Jeśli chodzi o zachowanie ekwipunku na nowym świecie na nie. Robi zbyt dużą przewagę.
 
Dlatego Pani Doroto , druga propozycja ulepszenia tego procesu jest jak najbardziej prawidłowa , czyli my sami decydujemy kiedy i gdzie pakiet lojalnościowy przypiszemy
obecnie zastosowane rozwiązanie nie daje takiej możliwości - jakakolwiek interakcja z okienkiem bonusu lojalonościowym powoduje przypisanie go z góry na świecie na którym "x" - zamknięcie okienka i nie akceptowanie go zostało wykonane ...
jak już napisałem w propozycji dodatkowe okienko przy wchodzeniu na dany świat jak jest to w przypadku z nagrodą dzienną nie zrobi większej różnicy dla gracza ... a jak widać odciąży delegowaną osobę do przepisywania tych nagród .. oczywiście nadal byłaby możliwość zgłoszenia w ciągu 14d jeżeli przez przypadek się kliknęło odbierz nagrodę na nie na tym świecie. ...
 

dorocia

Zespół Grepolis
Co do propozycji z wyborem świata przez gracza jestem za. Jednakże w takim wypadku nie uznaję "przypadkowego wybrania świata" i możliwości przenoszenia bonusów przez administrację na inny świat. Wybór świata przypisania pakietu będzie świadomy i należy go rozważyć przed zaakceptowaniem. W przeciwnym razie każdy może napisać, że "przypadkowo wybrał" świat ale zmienił zdanie i chce przeniesienia. To jest gra strategiczna i należy rozważnie podejmować decyzje. Tłumaczenie, że "przypadkowo wybrałam/wybrałem ten a nie inny świat i proszę o potraktowanie mojej sprawy wyjątkowo/indywidualnie i przeniesienie" jest niepoważne. Stanowi także próbę obejścia ogólnie obowiązujących zasad. Tak samo jak, na przykład, prośba o przerwanie urlopu bo zmieniłem zdanie. Wybierasz - decydujesz - akceptujesz. Koniec. Kropka. Nie ma odwołania.
 
Co do wyboru świata na ekwipunek za lata gry na tak. Jeśli chodzi o zachowanie ekwipunku na nowym świecie na nie. Robi zbyt dużą przewagę.
1.dlatego dałem propozycje cooldowna - po rozpoczęciu nowego świata, jest odliczany określony czas, po którym dopiero można z nich korzystać. I nie mówię też o całym eq, to byłoby bez sensu.
2.Wpadła mi jeszcze jedna rzecz do głowy mianowicie, nawet jeśli odrzucony zostanie zachowanie części ekwipunku. To dalej "międzywymiar" byłby przydatny. Pomyślcie: usprawniłoby to prace forum.wszystkie nagrody lecą właśnie tam, a gracz sam manewruje bonusami.
3. Co do "przypadków też jestem przeciwny", masz wojne, natrafisz na pułapkę wroga i poprosisz: Prosze wypuść mnie! Miałem skręcić 100m wcześniej w prawo!" ??
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry