Elvenar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17693

Guest
Odp: Elvenar

Piękne elfy, ten znaczek -->
attachment.php
i wiadomo, że to gra Inno :D

Dziś włączyłam tą grę i szału nie ma, podobna do "Forge of empire" tyle, że z elfikami.
O co w tej grze chodzi to tak do końca nie wiem.
 

Załączniki

  • asdfvgbhn.jpg
    asdfvgbhn.jpg
    2,2 KB · Wyświetlenia: 484

DeletedUser15508

Guest
Odp: Elvenar

Przynajmniej wprost o tym mówią:D:D

Chodzi chyba o to, by odkrywać prowincje i bawiąc się w boba rozbudowywać miasto czy co to tam jest:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Elvenar

Wybobować się na maxa:D
Gra bardziej dla takich co powiedzmy hiperborea, z tym że tutaj nawet nie będziesz zaskoczona rozbiciem Ci wojsk, bo nie ma takiej opcji:D Może kidyś wprowadzą coś do bicia się, bo jeśli tak to dalej bedzie, to raczej nie ma szans na utrzymanie gry;D
Ciekawi mnie też kiedy diamenty zaczną tutaj odgrywać większą rolę niż teraz, bo na bank ak się stanie:) Chyba, że wyciągają wszystko z grepo, by elfy były epicko darmowe:D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Elvenar

Tez gralem na becie ale ta gra jest poprostu beznadziejna... walka ruchoma na gorszym sprzęcie nawet nie działa:p
A z kolei badania to szkoda gadać.... gra mi sie znudziła bo kilku dniach... z początku jest fajnie ale potem to sie juz sie kończy
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Elvenar

Największa wada tej gry to brak pvp i jakieś współpracy z innymi do osiągnięcia jakiegoś celu, nic tylko budować wiecznie kolejne poziomy budynków, obecnie są lepszy gry offline tego typu. Nie polecam chyba że lubicie domki budować i nic poza tym.
 
Do góry