Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ogólnie to dominację da się rozpocząć, nawet bez zaktualizowania rankingu. My, jak podbiliśmy ostatnie wymagane miasto odpaliliśmy od razu, mimo, że ranking dalej pokazywał 39.95% czy coś takiego. Z tego co wiem, wyjście z sojka dominacyjnego pomiędzy aktualizacjami rankingu tak samo przerywa dominację. Jeśli w wypadku blaszki rolę odgrywa nie realna, aktualna wartość, tylko aktualizujący się ranking, to mamy do czynienia z tak dużą niekonsekwencją, że wskazuje to jednoznacznie na błąd.
Co do końca sezonu.
To wspólna koalicja tłiksy+l&d+por stworzyła nowy sojek(taka decyzja zapadła, dla mnie ok) gdzie znaleźli się ludzie z największą liczbą slotów.
Tak więc należało wybrać nową nazwę satysfakcjonującą wszystkich.
I pomysłów było kilka, "sezon na rozbiórki" trafne, "Season of life" brak nawiązania do lewych/prawych, "Sezon lewego" brak nawiązania do l&f, Sezon na tłiksa(moja propozycja, pomija niby L&D, ale brzmi supe)r, rozważałem jeszcze Season of tłiks"(tak, musi być przez łi, nie może być przez "dablju") i ktoś, nie wiem kto wymyślił koniec sezonu, że wiecie rozumiecie, kończy się sezon na ogórki i inne pory.

I głosowanie zrobiliśmy. Wygrała nazwa "koniec sezonu".
Nie wiem, kto na to głosował, bo dużo osób niezadowolonych było, ale większość wygrała.
 
Do góry