Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser18190

Guest
Gerczix za silną tą masówkę zrobiliście. :eek: taką walczącą..
 

Załączniki

  • masowka.png
    masowka.png
    86,2 KB · Wyświetlenia: 78

DeletedUser33639

Guest
Taka przedziwna sytuacja :) Gratki jak zwykle w grepo wygrywa ten bardziej wytrwaly, który potrafi się podnieść :)
 

DeletedUser15806

Guest
Witam. Ja tu jak przystalo na emeryta pykam na zadupiu. Jakby nie lockdown to bym nawet nie zajrzal. Jesli dobrze rozumiem to teraz poza peryferiami to caly swiat juz jest dla Porow zielony ?
 

DeletedUser15806

Guest
He,troche Gerczix przesadziles, podobno te 4 srodkowe kwadraty sa zielone. A reszta to raczej nie ma znaczenia. z Tego co widze Armani sie poplakalo i ucieklo ? Marne to grepo, mam nadzieje ze ten lockdown szybko sie skonczy i juz nie bede musial na to patrzec. Teraz kazdy swiat to juz tylko wyscig kto wiecej zielonego bedzie mial.
 
Ale ty gmart też zawsze kolorowałeś trochę na zielono :rolleyes: I mówię to jako gracz który grał z i przeciwko tobie, więc wyjątków nie ma
 

DeletedUser32568

Guest
Najgorszy koszmar grepo
Wstajesz rano, miasta pełne woja, pijesz kawę, przełamujesz palce, a nie ma kogo atakować :)
 

DeletedUser30713

Guest
He,troche Gerczix przesadziles, podobno te 4 srodkowe kwadraty sa zielone. A reszta to raczej nie ma znaczenia. z Tego co widze Armani sie poplakalo i ucieklo ? Marne to grepo, mam nadzieje ze ten lockdown szybko sie skonczy i juz nie bede musial na to patrzec. Teraz kazdy swiat to juz tylko wyscig kto wiecej zielonego bedzie mial.

No nie do końca jest tak jak piszesz:) zrobiło się dużo zielonego owszem, ale to dlatego, że po jednej i to spontanicznej akcji na Lamb of God(wpadliśmy na to, żeby ją przeprowadzić dzień przed o 15), posypały się i Lamb of God i Emporion Armani, czyli 2 największe sojusze na serwerze. Najlepsze jest to, że Emporioni mieli wbijane tylko fejk bunty i korzystając z okazji, że mało woja stało podbiliśmy ich miasta :cool:
 
Do góry