Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Walka o 3 miejsce.
I chyba odkryliśmy nowy błąd.
Black Fish Dobra, sprawdziłem.
Czas na zagadkę, kto ma blaszkę za 3 miejsce w takim rankingu.
Screenshot_68.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29757

Guest
Przerzucili graczy z Calradii?
Jeśli tak to nie bug, tylko daliście się zrobić jak dzieci.
W sumie to nie musieli tego robić w ostatniej chwili - wy raczej nie mieliście możliwości przenieść nikogo z Końca do Porów wiec mogli to zrobić wcześniej.

Niemniej i tak brawo dla Calradii/OK. To malutkie zwycięstwo, bo w tej grze liczy się tylko pierwsze miejsce, ale i tak brawo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Jeśli tak to piszcie tiketa, bo to by bardzo słabe było, ale obaj wiemy że w tej grze różne dziwne rzeczy się dzieją...
 

DeletedUser24557

Guest
Dobrze by było to ustalić choćby na przyszłość, bo może się przeliczyliscie o te parę minut i system ustalił kolejność po ostatniej aktualizacji przed końcem odliczania. Walczyliśmy do końca o to podium, miło dostać odznaczenie za ten świat, ale nie z powodu błędu...
 

DeletedUser31779

Guest
Akurat nowi bogowie to całkiem fajna zmiana. Poczekajmy na szczegóły. Ale tak ostatnimi czasy widać że wreszcie któryś dev zaczął w to grać, bo ostatnimi czasy naprawili sporo oczywistych błędów które były w tej grze od daaawna i nikomu nie chciało się tego naprawić. Coś się ruszyło chyba wreszcie w dobrym kierunku.

No i gratulacje dla Koniec Sezonu. Przyznaje się że zwątpiłem w was kiedy Gerczix się zawinął

PS. O co chodzi z tą nazwą? Czemu „koniec” sezonu?

Koniec Sezonu to sojusz całej koalicji (Sezon na Pora, Lewy do Prawego oraz Life and Death)
A co do samej nazwy to taki wynik głosowania... Genezy nie znam, bo akurat na urlopie byłem :p
 
Gratulacje dla zwycięzców, zwłaszcza dla osób które w Porach były od samego początku bo pokazali niezwykłą wytrwałość.

Tak myślę że w sumie przez te kilka pierwszych miesięcy świat był całkiem interesujący, a wielu wbiło tu tylko z powodu lockdownu.
 
Do góry