Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Różnica polega na tym że ja brałem sobie miasta na żywca pod bonus,raczej śpie dobrze w nocy.Poza tym nazywanie własnych graczy sojuszu słupami nie jest taktowane.Chyba że odpowiada im takie nazewnictwo. Puszczam sobie ataki za 6 rano.Jak mnie już w tej nocy obudza.A wy macie przewagę miast przy Querdo i ani jednego deffa w sekunde kolona.Być może się zakisił bidny na stałkach.
 
Chłopie o takiego zawodnika, to nawet sms wysyłają :) No, nalesnik dzownił do mnie czy nie chce wbić, nie musiałem wchodzić komuś w cztery litery, żeby grać tak jak ty. O prezesa się pytaja :) Spytaj szefowej, bo gdybym nie miał spraw do załatwienia, to pewnie bym grał z Justyna, ale z tobą w soju, to tydzień i szare pewnie, psycha siada.
Racja justynka ci zapke dała gdyż futra takie niestety są, grałeś z nami 2 światy. Po tym jak cię wzieliśmy bo oj nalesnik cię na światy zabierać nie chciał i biedy malinka napisał czy byśmy go nie wzieli bo nie ma z kim grać. Chłopie gdybyś choć trochę kręgosłupa miał i oleju w głowie to byś tak na futra nie pluł i nie kozaczył bo teraz z potensznymi naleśnikami gracz to już nie pamiętasz kto do ciebie reke wystawił. Psycha to siadała jak po za złoceniem to ty 2 dni ataków wytrzymać nie mogłeś i do rozbiórki się dawałeś.
 
Racja justynka ci zapke dała gdyż futra takie niestety są, grałeś z nami 2 światy. Po tym jak cię wzieliśmy bo oj nalesnik cię na światy zabierać nie chciał i biedy malinka napisał czy byśmy go nie wzieli bo nie ma z kim grać. Chłopie gdybyś choć trochę kręgosłupa miał i oleju w głowie to byś tak na futra nie pluł i nie kozaczył bo teraz z potensznymi naleśnikami gracz to już nie pamiętasz kto do ciebie reke wystawił. Psycha to siadała jak po za złoceniem to ty 2 dni ataków wytrzymać nie mogłeś i do rozbiórki się dawałeś.

Czemu ciągle coś ze naleśnik tamto, albo naleśnik to? Klikam se 4 fun, gram dla fanu, nie dla kogoś. Nie musisz mi mówić co mam robić :) Zarzucasz mi jakieś plucie xD, na nikogo nie pluje jest forum to sobie komentuje, po to jest. Napewno ty reki nie wystawiłeś, wiec nie musisz sobie tego przypisywać :) Grałem z devilem i z justa, a teraz gram z matim :) , moj nowy mentor i nauczyciel, a co do grania to gram raz tu raz tam, proste i logiczne i nie dokładaj sobie czegoś czego nie ma, bo ja sobie tylko chce poklikać w gierke. Znudzi się to sie odda miasta :) bajo
 
chłopaki przestańcie się tak napinać przed tymi monitorami, bierzcie przykład z Matiego i grajcie sobie na chillku śmiejąc się z królika/naleśnika bez apek zamiast pluć sobie na ekrany i wyzywać Muska, któremu na jedną straconą wioskę wpada 200k pw w obronie.
1643296980333.png
 
Dokładnie, kozaki 3, po 23 zapraszamy na streama na którym spróbujemy:
1)Zdradzić sojusznika w środku bitwy
2)Bugować boty zabudowując chłopów palisadami
3)Zbudować fregaty na jeziorze i dręczyć nimi współgraczy
4)W końcu wygrać z Turkami
5)Wybudować mur im. Elona Muska przez całą mapę i obserwować co zrobią boty z wyłączonymi działami

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy


P.S. jak ktoś wie jak trollować sojuszników/ma jakies super pomysły to proszę o info na priv

P.S.2. Nowy post już bez adresu strony, żadnych reklam etc. Na streamie też będzie grane grepolis więc proszę nie kasować :<
 
Do góry