Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kolejny bajkopisarz sie znalazł. Kolejny świat robisz to samo i ludziom ze swojego soja kazesz robić za niewolników, zeby wasza topka grała se w spokoju. Wysłałiscie jakiegos słupa do nas z murami i stałkami i on juz od miesiąca fejkuje po nocach. Miarka sie przebrała. Ze wszystkimi można sie dogadac tylko nie z wami kompleksiarze. Zając to taki najwiekszy kompleksiarz w grepo. Poł swiata doły jego sojuszu robią im za pachołków a później sie ich pozbywają zeby zrobić miejsce w soju dla czerwonej kropki jezeli dawałoby to mu zwycięstwo. Beka to jest z was. A ja mam dzisiaj w nocy randke z dwiema dziewczynami :D
 

DeletedUser35635

Guest
Jak ja nienawidze tej gry wchodzę czasami tu na forum się pośmiać z was ze alarmow dalej uzywacie
 
Pisałeś że my to spoceńcy ale to Wy wypisaliście 100 miast do fejkowania :D nam by sie nawet nie chcialo tylu zakładek robić :D
a co do fejków z mojej strony, to oddałem Tobie w 1 dzień co mi zaczałeś latać po miastach po kilka szt, a teraz oddaje dla noobów które robią to za Was :)
 
nic nikomu nie musze udowadniac bo z kazdym sie w jakis sposób dogadujemy ,mamisz swoich ludzi kłamstwami a to oni dostają najwiecej po pupie. Ja mam wywalone bo jak rano stwierdze ze mi sie nie chce isc na 5h do pracy to nie idę, Podobnie jak reszta z nas. Za to ty wprowadzasz swoich ludzi w problemy i sie nie wysypiaja do szkoły/pracy ale masz to gdzies bo i tak dolnej połowki sie pozbędziesz jak juz niewolnicy swoje zrobią.
 
Ja wsm też nawet fejkować zbytnio nie potraficie :D Wy wgl coś potraficie ? Krolik to farmazony potrafi ale reszta ? widać że krolik z nasienia najmana :D
 
Jak ktoś gra na zająca musi wiedziec ze jak juz jego strategie/taktyki i umiejętnosci nie dają rady to wtedy zaczynają fejkować i iść w zaparte ze to inni zaczęli. Osobiscie gram tu dla zabawy a nie o złote majtki, więc jak tylko uznam ze juz tu nie ma zabawy to poznacie wszyscy moc koloni karnych. tymczasem do zobaczenia w nocy Greto i Łiski.
 
Do góry