Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Krolik zebrales juz tych swoich 3 kolegow co jeszcze z toba chca grac po tym swiecie? Czy jednak nawet oni nie pojda z toba? Pamietaj, ze bez Justyny te twoje sojusze to do bicia sie nadaja i sam marnym wodzem. tzn z Justyna tez jetes marnym wodzem ale ona ciagnie za ciebie wszystko :) zastanow sie czy chcesz dostac znowu lanie po Amisos.

P.s. tylko miej odwage wejsc ze swoja "ekipa" a nie szukasz nawet u wrogow.
 
Krolik zebrales juz tych swoich 3 kolegow co jeszcze z toba chca grac po tym swiecie? Czy jednak nawet oni nie pojda z toba? Pamietaj, ze bez Justyny te twoje sojusze to do bicia sie nadaja i sam marnym wodzem. tzn z Justyna tez jetes marnym wodzem ale ona ciagnie za ciebie wszystko :) zastanow sie czy chcesz dostac znowu lanie po Amisos.

P.s. tylko miej odwage wejsc ze swoja "ekipa" a nie szukasz nawet u wrogow.

Trzy osoby, które chcą grać z Królikiem to i tak o trzy więcej niż liczba tych chcących grać z tobą xd
 
Trzy osoby, które chcą grać z Królikiem to i tak o trzy więcej niż liczba tych chcących grać z tobą xd
b01e873099_buahahaha.jpg
 
Krolik zebrales juz tych swoich 3 kolegow co jeszcze z toba chca grac po tym swiecie? Czy jednak nawet oni nie pojda z toba? Pamietaj, ze bez Justyny te twoje sojusze to do bicia sie nadaja i sam marnym wodzem. tzn z Justyna tez jetes marnym wodzem ale ona ciagnie za ciebie wszystko :) zastanow sie czy chcesz dostac znowu lanie po Amisos.

P.s. tylko miej odwage wejsc ze swoja "ekipa" a nie szukasz nawet u wrogow.
tylko ty marnym nie jestes...
Weź ochłoń idź pobiegać złap się za ręce z moonem pasowalibyście do siebie.

Ty prawie wszędzie lanie dostajesz :)
a kto z tobą zagra ? xD
 
no nic, świat dobiega końca, chciałem podziękować szczególnie graczom dla których tu zostałem i udało się go dokończyć(yggdrasill, grabski79, luzdelsur, marekjozvik) gra z Wami szczególnie za czasów AH to była czysta przyjemność!:)

Gratulacje dla Aferki, mieliście bardzo stabilną i fajną ekipę, mam nadzieje że zobaczymy się na innych światach.

Jedynie szkoda że posypało się tyle szaraków które moim zdaniem przesądziły o losach świata.

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla zwycięzców!
 
Ja gratuluję nie tylko Aferce za pokonanie na finiszu SGO ale także za skuteczne zniechęcienie do gry Peaky Blinders i sojuszu Naleśnika.
Szaraki które powstały po tych dwóch sojuszach były po stronie Aferki i to zdecydowało przy ostatecznych rozliczeniu. Setki szarych miast do przejęcia za free - bez walki. Za rywalizację oprócz tak wartościowym graczom jak kshantriya2 i gracze którzy przez niego zostali wymienieni chcę podziękować i wyrazić uznanie takim graczom jak Dagan który był jednym z najlepszych graczy na serwerze i wszedł do komnaty chwały, czy Old Times który pokazując starą szkołę równo klepał sojusz dominujący a także Moonlife który zebrał wartościowych graczy z serwera w jeden sojusz który rywalizował do końca i ostatecznie sam skończył jako Top1 wojowników. Jak to bywa na finiszu walka o komnatę to głównie złomowanie, ale gracze stanowiący top tego serwera walczyli od początku do końca. Świat ciekawy, sporo zwrotów akcji choć także nie był wolny od toksycznych spięć pomiędzy liderami sojuszy. Pamiętajcie że gra ma głównie sprawiać przyjemność, a niektórzy o tym zapominają.

Dzięki Justyna za miecze dla takiego Boba jak ja. Fajnie się ogląda zgranie małej, ale bardzo zdeterminowanej grupy graczy której przewodzisz.
Dla mnie gracz serwera Turbo Elon który klepał wszystkich aż puchło, ogromna aktywność i mega skill.

Pozdrawiam wszystkich
Maciek / MAGORP
 
Ostatnia edycja:
Do góry