Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dobra, dam sobie rękę uciąć, że połowa, jak nie zdecydowana większość tych złotników złożyłaby Cię na synchro, to już skończ płakać o grubość portfela xd
Ciekawa zależność, najwięcej do powiedzenia mają osoby wchodzące parę razy dziennie i klikające wojsko z zarządcy.
Dajcie sobie już spokój i pogódźcie się z tym, jak ta gra wygląda obecnie. Buziak.

Już przekomarzanie z Turkiem nauczyło mnie, że czytacie tylko połowę tego co się pisze.
Nigdzie nie napisałem, że mi to nie pasuje - ale mniejsza o to.
Chcecie to się chwalcie jacy fajni jesteście i dajcie zestawienie 49 graczy kontra cały serwer - znajdą się tacy którzy w tym chwały nie widzą.
A co do tekstu, że połowa złotników by mnie na synchro zjechała - to racja - korzystam jeszcze z starego telefonu na tarczkę i zwyczajnie mnie nie budzi ;)
 
Już przekomarzanie z Turkiem nauczyło mnie, że czytacie tylko połowę tego co się pisze.
Nigdzie nie napisałem, że mi to nie pasuje - ale mniejsza o to.
Chcecie to się chwalcie jacy fajni jesteście i dajcie zestawienie 49 graczy kontra cały serwer - znajdą się tacy którzy w tym chwały nie widzą.
A co do tekstu, że połowa złotników by mnie na synchro zjechała - to racja - korzystam jeszcze z starego telefonu na tarczkę i zwyczajnie mnie nie budzi ;)
Synchronizacje to ty chyba masz z rokiem 1989 jak nie zrozumiałeś o co lanowi chodzi xd
 
Już przekomarzanie z Turkiem nauczyło mnie, że czytacie tylko połowę tego co się pisze.
Nigdzie nie napisałem, że mi to nie pasuje - ale mniejsza o to.
Chcecie to się chwalcie jacy fajni jesteście i dajcie zestawienie 49 graczy kontra cały serwer - znajdą się tacy którzy w tym chwały nie widzą.
A co do tekstu, że połowa złotników by mnie na synchro zjechała - to racja - korzystam jeszcze z starego telefonu na tarczkę i zwyczajnie mnie nie budzi ;)
no i tym wpisem przyznałeś mi rację xd jak widać leśne dziadki siedzą nie tylko w PZPNie xd
 
Do góry