Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

"sprawnie działającą głowę" chłopie wszyscy mają bloka na Tobie bo takie głupoty piszesz a ty świrujesz pawiana że tylko z Matim da się popisać
skąd mam wiedzieć kto ma mnie zablokowanego jak napisałem do was dzisiaj pierwszy raz, nie licząc odpowiedzi na wiadomości od maliny? xd
Odklejeni fest jesteście i tyle, pocicie się na grze, potem przychodzciie i pocicie się na forum. A najgłlośniej szczekają ci, którzy mają najmniejszy wpływ na grę waszego sojuszu. Skończcie walić tymi głowami w murki bo się pogarsza tylko.
 
skąd mam wiedzieć kto ma mnie zablokowanego jak napisałem do was dzisiaj pierwszy raz, nie licząc odpowiedzi na wiadomości od maliny? xd
Odklejeni fest jesteście i tyle, pocicie się na grze, potem przychodzciie i pocicie się na forum. A najgłlośniej szczekają ci, którzy mają najmniejszy wpływ na grę waszego sojuszu. Skończcie walić tymi głowami w murki bo się pogarsza tylko.
To tak samo jak u Was, szczekają Ci co nic nie robia :D zajac wojownik na froncie 2 dni był a nanana który wczesniej coś pisał to kto to wgl jest ?
 
smiley-emoticons-hust.gif
 
Do góry