Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Było trzeba zostawić je zostawić to byś dostał jeszcze kilka.A szybko zawinęły do norki ;).Nana,w takim wypadku ty masz ciągle takowe doznania bo nie wychylasz się za żadne niebieskie pole :).
W końcu ktoś zrozumiał czemu tak słupie w grepo. Niestety takie moje przekleństwo.

Może, pójdziemy na nowy serwer dajmy w 10 osob ustawimy sobie front na siebie, i się pobijemy ? wszystko na zywca ? podejmujecie rekawice ?:D
Jak walnięcie tu szare to namowie pysia, po za tym sam tesla na was wystarcza a co dopiero 10 futerek.juz i tak poszliśmy wam na reke i pysia wycifalisy
 
przypominam, że jedyny serwer od nysy jaki ktokolwiek u was wygrał to był dimale, gdzie nalesnik grał mi morale xD

a co do 50-100 ogni to warto próbować ale półpełne paki chyba lepiej, zwłaszcza jak oponenci myślą że mogą wyłączyć alarmy i 200 birem kogokolwiek powstrzyma xd
View attachment 14016
View attachment 14017
Musisz zaktualizować dane, a waszym ostatnim winem to jest nagidos gdzie graliście w koalicji więc nie ma o czym gadać
 
Może, pójdziemy na nowy serwer dajmy w 10 osob ustawimy sobie front na siebie, i się pobijemy ? wszystko na zywca ? podejmujecie rekawice ?:D
Nieeee, parę dni temu chcieliście się fejkowac i kreciliscie tu beczkę więc nie będziemy kombinować i sprawdzimy kto ma więcej cierpliwości, my grający w nocy czy sladoxy i maliny jakies co alarmy wyłączają po pierwszej nocce.
 
Nieeee, parę dni temu chcieliście się fejkowac i kreciliscie tu beczkę więc nie będziemy kombinować i sprawdzimy kto ma więcej cierpliwości, my grający w nocy czy sladoxy i maliny jakies co alarmy wyłączają po pierwszej nocce.
Co ty porównujesz wielkiego Malinę, ja na froncie nie straciłem miast makaroniarzu, sam wymagasz jakiś zasad od kogoś, zaczynając je łamać pierwszy , od początku świata latasz w nocy, fejkowalss też,niby leciałeś na ogniowki, a to inni nie mogą latać? Trochę xD Wielki farmazon
 
Do góry