Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Każdy świat który z wami gram zawsze toxyna, jak graliśmy na Olimpię też była toxyna teraz przeciwko też toxyna z wami się nie da grać normalnie, trzeba wchodzić na serwery gdzie was nie ma, albo nie grać xD za każdym razem ten sam temat przerabiamy jest. Aajajaj trzeba było z kacperkiem grać i tu zrobić szare, a nie na odwrót, Kacperek ja przepraszam :(
 
Każdy świat który z wami gram zawsze toxyna, jak graliśmy na Olimpię też była toxyna teraz przeciwko też toxyna z wami się nie da grać normalnie, trzeba wchodzić na serwery gdzie was nie ma, albo nie grać xD za każdym razem ten sam temat przerabiamy jest. Aajajaj trzeba było z kacperkiem grać i tu zrobić szare, a nie na odwrót, Kacperek ja przepraszam :(
Obstawisz złotą butelkę na Wawelu i Cię ułaskawię x_x
 
Nie wiecie czy ta oferta pracy "wyciepywanie gnoju spod Smoka Wawelskiego" jest jeszcze aktualna?
mysli.gif
 
jak ty dostałeś ode mnie na rure na serwie gdzie grałeś w futrzakach, a tam gdzie graliśmy razem dostałeś miecze bo byłeś błaznem w krakowie
ale to jest słabe, że czepiacie się chłopaka tylko dlatego że gra u nas co drugi świat. Przy każdej okazji zaznacza, że nie chce być wciągany w spiny między nami, że nic do was nie ma a wręcz przeciwnie, lubi dużo osób od was i można powiedzieć, że was broni jak zaczynamy obgadywać . My to szanujemy, wy też możecie zejść z chłopaka który w życiu na was złego słowa nie powiedział i go nie wciągać na siłę w Aferkę, w której nie bierze udziału.

tymczasem do zobaczenia w nocy Greto i Łiski.
skubany, słowny jest
 
Kolejny bajkopisarz sie znalazł. Kolejny świat robisz to samo i ludziom ze swojego soja kazesz robić za niewolników, zeby wasza topka grała se w spokoju. Wysłałiscie jakiegos słupa do nas z murami i stałkami i on juz od miesiąca fejkuje po nocach. Miarka sie przebrała. Ze wszystkimi można sie dogadac tylko nie z wami kompleksiarze. Zając to taki najwiekszy kompleksiarz w grepo. Poł swiata doły jego sojuszu robią im za pachołków a później sie ich pozbywają zeby zrobić miejsce w soju dla czerwonej kropki jezeli dawałoby to mu zwycięstwo. Beka to jest z was. A ja mam dzisiaj w nocy randke z dwiema dziewczynami :D
Jak ktoś gra na zająca musi wiedziec ze jak juz jego strategie/taktyki i umiejętnosci nie dają rady to wtedy zaczynają fejkować i iść w zaparte ze to inni zaczęli. Osobiscie gram tu dla zabawy a nie o złote majtki, więc jak tylko uznam ze juz tu nie ma zabawy to poznacie wszyscy moc koloni karnych. tymczasem do zobaczenia w nocy Greto i Łiski.
przez to walenie po nocy już 1 osoba skończyła tam ... a 2 inne miasta oddaja i się przenoszą :/


zbliżamy sie powoli do nich i tego co za murami się chowa i fejkuje w nocy. Doświadczę na sobie ile w tym wszystkim prawdy :)
 
Jak to mówią, co niektorzy na śpiocha się nie liczy pozdrawiam. Ale chociaż widać, ze tą wielka potęgę, gdzie jedynie co potraficie to wysłać w nocy klocka, gdzie nie ma kto sie obronić :D Dzięki za tak Wielkie wyróżnienie, malinowy kox nie dostał klocka na żywca, jak co niektórzy :p
 
Do góry