Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

może jeszcze napisz, że dzięki nim mam koronkę xD buahaha
kiepski research masz, bo zanim tam zagrałem, to wygrałem świat a gdybym miał inne podejście do gry i lubił budować cuda, to tych wygranych było by z 10 zanim się w niej pojawiłem xD
 
Czyli na dobra sprawe ponad poltora roku.Jesli gdzies ci jest zle to sie chyba to zauwaza od razu

nie jak się gra z grupką ludzi tylko, na oroposie grałem tylko z wojtasem, exem, luckiem i ktoś jeszcze był z nami na froncie, na helorusie podobne osoby obok, nie musiałem mieć styczności z tymi których nie lubiłem
 
mówisz o sobie? przypomnieć mam amisos?
Własnie po amisosie i grze w twoim sojuszu zmieniłem pogląd na twój temat i twoich "umiejętności". Ale śmiało przypomnij, ja jak na serwer na którym jedyne co robiłem to trollowałem samice bawiłem się świetnie, przynajmniej do momentu jak nie ogarnąłem w jakie bagno zeus nas wpakował tą fuzją do was.
masz tutaj moje staty z grepolife
1651346159314.png
A tu masz swoje
1651346246114.png

I już cicho, jak chcesz mi coś powiedzieć to zapraszam gdzieś obok nas na kolejny świat, masz czas chodzić po forum i zaczepiać mnie/aferkę w każdym temacie to znajdziesz też czas żeby pokazać jak to grają lepsi od nas :)
 
Własnie po amisosie i grze w twoim sojuszu zmieniłem pogląd na twój temat i twoich "umiejętności". Ale śmiało przypomnij, ja jak na serwer na którym jedyne co robiłem to trollowałem samice bawiłem się świetnie, przynajmniej do momentu jak nie ogarnąłem w jakie bagno zeus nas wpakował tą fuzją do was.
masz tutaj moje staty z grepolife
View attachment 14421
A tu masz swoje
View attachment 14422

I już cicho, jak chcesz mi coś powiedzieć to zapraszam gdzieś obok nas na kolejny świat, masz czas chodzić po forum i zaczepiać mnie/aferkę w każdym temacie to znajdziesz też czas żeby pokazać jak to grają lepsi od nas :)

hahaha wy wchodziliście na świat żeby wygrać, ja wbiłem małą ekipą żeby się pobawić xD więc teraz nie kłam, że wbiłeś tylko trollować mdg xD
sami proponowaliście fuzję i niepotrzebnie się na to zgodziłem, bo dostawaliście łomot od mdg i to wasi gracze tracili miasta a nie moi :D po fuzji codziennie wysyłałeś masy z płaczem, że cię fejkują i jak nic sojusz nie zrobi to pójdziesz na urlop :D taki wojownik z ciebie :D znowu kozaczysz na forum ale umiejętności nie masz, jak pytasz o moje, to Justyna wie ile wbiłem kolonów do mdg jak się tam przeniosłem w twoje miejsce, bo ty miałeś pełnego pampersa i uciekłeś z frontu, nie straciłem tam nawet jednego miasta, nie napisałem nawet 1 masa, że mnie fejkują tylko ich lałem, ty wolałeś płakać i straszyć szarakami

nie chce mi się nawet wchodzić na DC by poszukać co tam było pisane xD btw jak w tej twojej aferce są ci sami gracze co na amisosie to sam zleje ten twoj sojusz

idź szybciutko pokasować posty na DC xD

o widzę, że modek przywołany, bo prawda boli :D pozdrawiam z urlopu xD nara
 
Ale jak ty mozesz zlac sam jakikolwiek sojusz jak ty w offie nie istniejesz. Byly dymy miedzy nami z afera,ale jednak jesli o inteligencje chodzi krolik jest poziom wyzej od ciebie. Umiejetnosci macie podobne w deffie.Tyle,ze wielki adasko w życiu nie slal na kogos potrafiacego grac kolona,bo nie umie atakowac,a jedynie zrobic cofke w czas co sztuka nie jest. Z turkiem sobie mozecie podac reke dwa najwieksze farmazony na tym fo od 10 lat.
 
w ofie to ty nie istniejesz, gdzie byłeś na retimno a gdzie ja? tylko ten serwer można wziąć pod uwagę jako porównanie z uwagi na to ze grali tam wszyscy najlepsi, drugiego takiego serwera nie było xD i jaki def cymbale jak ja na messynie broniłem innych kontrami z mita czy ogni i jeszcze siebie przy okazji wbijając tam kolony :D to samo na kolejnym serwie helike 6-6-6 gdzie sezony biłem a wcześniej twoich kolegów których masz w sojuszu, typu power, drake i inni xD

przechodząc na messynie do autobotów codziennie latałem kolonami na synchro xD przestań już ćpać bo farmazony piszesz
dla ciebie powinni zrobić range farmazon
 
Do góry