[Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13316
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji START/ STOP?

  • Tak, Jestem za wprowadzeniem propozycji

  • Nie, jestem przeciwny START/STOP

  • Obojętne.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser7962

Guest
No może 50 nie pamiętam, dawno tego info o cudach nie widziałam ;)
Ja dobrze się czuję ale jak chcesz to łopatologicznie ;)
1. Przyjmujesz do sojuszu gracza, który gra poza sojuszem lub jego sojusz zajmował 59 pozycje w rankingu zwiększasz tą wartość
2, Fuzja - Gracze którzy są obecnie w waszej akademii byli w sojuszu se7en i gdyby nie fuzja ( oczywiście ze szwadronem) to połowa z nich po stracie 2 czy 4 miast strzeliła by szaraki i nie wróciła na Zakintos .
3 Budowanie miast pod cuda ok. każdy tak robi ( no prawie ) zwiększa sumę punktów miast należących do 1 z 50 sojuszy czym przyśpiesza cuda .

NA ZAKINTOSIE JEST W CHWILI OBECNEJ 60 SOJUSZY - OSTATNI MA 175 PKT -

No już nie przesadzaj, 60 sojuszy, a ile z nich ma jakąś sensowną ilość pkt? Ile z nich jest w stanie zabrać miasto jakiemuś z topowych sojuszy? Już nie porównuj tak małych sojuszy byleby było o czym napisać. Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma, aby mieć jakiekolwiek zdanie przeciwko nam.

Początkowy próg pkt do wystartowania cudów to 250kk, więc co to jest 175 pkt w porównaniu do kilkuset milionów?
 
Ale gdzie masz w regulaminie napisane,że liczą się sojusze z sensowną ilością punktów ;)
Czepiłeś się mojego błędu to poprawiłam i siebie i Ciebie.
Ja tylko napisałam,że że sami swoim działaniem przyśpieszyliście start cudaków i tyle. Wiadomo,że nie specjalnie i ble ble ble tylko tak przy okazji .
I nie był to zarzut tylko stwierdzenie faktu na który nikt się np. na Byllis nie oburzał tak jak wy hehe

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry