Era cudów

  • Rozpoczynający wątek DeathBerserker17
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

Durną wypowiedź tak?? No to prosze bardzo:
Po pierwsze, zapytaj sie połowy kolegów do kogo i gdzie przylecieli jak zacząłem po nich jeździć jak po łysej kobyle?? Nie minęło kilka dni, na kolankach błagali o zaprzestanie ataków.
Po drugie, co zrobili Pijani? Nie pytając o jakąkolwiek zgodę ,bez podjęcia rozmów przejęli sobie cały sojusz z którym koalicja miała wojne, to jest według was fair??
No i teraz na koniec moje ulubione: Latanie do supportu i skarżenie sie że ktoś ma coś w opisie napisane, buahaha przy tym to po prostu myślałem że wybuchne ze śmiechu:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeśli "uczciwe" wygranie gry polega na wygrywaniu za złoto to ładna mi uczciwość ;) poza tym co do tych banów to jak może być inaczej jak np. taki DavePF wstawia niecenzurowane słowa w profilu, albo inni używają botów bądź grają na multikontach - bardzo uczciwie panowie :confused:
hahahahha i kto tu pyka na złocie?? to u nas stawiało sie w godzine murek od zera do 25lvl'a? :D żałosne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Durną wypowiedź tak?? No to prosze bardzo:
Po pierwsze, zapytaj sie połowy kolegów do kogo i gdzie przylecieli jak zacząłem po nich jeździć jak po łysej kobyle?? Nie minęło kilka dni, na kolankach błagali o zaprzestanie ataków.
Po drugie, co zrobili Pijani? Nie pytając o jakąkolwiek zgodę ,bez podjęcia rozmów przejęli sobie cały sojusz z którym koalicja miała wojne, to jest według was fair??
No i teraz na koniec moje ulubione: Latanie do supportu i skarżenie sie że ktoś ma coś w opisie napisane, buahaha przy tym to po prostu myślałem że wybuchne ze śmiechu:D

Z ta iloscia punktow ataku, ktora dobry gracz w jeden dzien zdobedzie, to na pewno po nich jezdziles ;) ;) Przez co w "blaganie na kolanach" ciezko mi uwierzyc :)

Jak się to mówi "Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia". Wam w sojuszu wciskają jeden kit pt. "Jakie zlo wyrzadzili nam PŁ" , u nas panuje inne przekonanie, i nikt tego nie zmieni... Wy bedziecie swoje myslec, my swoje.

Co do zgloszen, jestem zobowiazany przyznac Ci racje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

No To idź zapytaj kilku graczy wywodzących sie z SL, po straceniu chyba 2-3miast już byli z PW u nas z prośbą o koniec ataków. Było to na początku świata praktycznie, moze swiat istniał max 4-5miechów.. Tak jak mówisz, łatwiej wam przyjąć kit niż prawdę która boli :p
 

DeletedUser19215

Guest
Odp: Era cudów

Nie no normalnie padam ze śmiechu???? Wypowiedź w stylu nie śpieszyliśmy się z budową cudów świata. A niby dlaczego wszystkie cuda mieliśmy w tym samym czasie co wy???? Nawet w niektórych byliśmy przed wami. Ja nikogo nie błagałem żeby zaprzestał ataków. I jakoś żadnego miasta mi nie przejęliście. Nie biegam do supportu o byle błahostkę, chociaż sam z nimi walczę w sprawie którą zaczęliście wy.
 
Odp: Era cudów

Nie no normalnie padam ze śmiechu???? Wypowiedź w stylu nie śpieszyliśmy się z budową cudów świata. A niby dlaczego wszystkie cuda mieliśmy w tym samym czasie co wy???? Nawet w niektórych byliśmy przed wami. Ja nikogo nie błagałem żeby zaprzestał ataków. I jakoś żadnego miasta mi nie przejęliście. Nie biegam do supportu o byle błahostkę, chociaż sam z nimi walczę w sprawie którą zaczęliście wy.

Ha teraz juz nie ma co gdybać. Jednym słowem nie macie honoru, jesli wiecie co to? Powodzenia w graniu sami ze sobą korony i tak nie zdobedziecie bo nawet rozbici jesteśmy 1000razy lepsi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Durną wypowiedź tak?? No to prosze bardzo:
Po pierwsze, zapytaj sie połowy kolegów do kogo i gdzie przylecieli jak zacząłem po nich jeździć jak po łysej kobyle?? Nie minęło kilka dni, na kolankach błagali o zaprzestanie ataków.
Po drugie, co zrobili Pijani? Nie pytając o jakąkolwiek zgodę ,bez podjęcia rozmów przejęli sobie cały sojusz z którym koalicja miała wojne, to jest według was fair??
No i teraz na koniec moje ulubione: Latanie do supportu i skarżenie sie że ktoś ma coś w opisie napisane, buahaha przy tym to po prostu myślałem że wybuchne ze śmiechu:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hahahahha i kto tu pyka na złocie?? to u nas stawiało sie w godzine murek od zera do 25lvl'a? :D żałosne...

Ohhh wielki, wszechmocny i niezwyciężony janosiku67 :eek:
Przykro mi ale muszę zadać kłam twoim słowom. SL - sojusz składający się z kilkudziesięciu graczy rozgromił ówczesnych PORYWACZY którzy uciekli bez słowa pożegnania do Braveheart, Pijani opowiedzieli się później po naszej stronie i z wielkimi problemami - ale po rozmowach z wami - podjęli decyzje że przyjmą nas w swoje szeregi...tymczasem czy Wy konsultowaliście się z kimkolwiek gdy zrobiliście fuzję Braveheart oraz BoS zostawiając Pijanych Weteranów na lodzie? Nie - to również nie było fair. Co do supportu...nie latał nikt od nas aby zbanować wszystkich waszych założycieli i liderów w trakcie ery cudów blokując wszystkie budowy na 24 godziny...teraz po tym co się stało to my możemy wybuchnąć śmiechem - kolos na glinianych nogach nareszcie upadł - tak mi przykro.


Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
BoS cudaka mieć nie będzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Era cudów

Pijani opowiedzieli się później po naszej stronie i z wielkimi problemami - ale po rozmowach z wami - podjęli decyzje że przyjmą nas w swoje szeregi...tymczasem czy Wy konsultowaliście się z kimkolwiek gdy zrobiliście fuzję Braveheart oraz BoS
Tak, ale to nie my zrobiliśmy fuzję z wrogiem kilku sojuszu z koalicji tylko pijani, więc nie masz co nas porównywać z nimi ..
Co do supportu...nie latał nikt od nas aby zbanować wszystkich waszych założycieli i liderów w trakcie ery cudów blokując wszystkie budowy na 24 godziny...
Jasne, pewnie sami na siebie pisaliśmy do supportu i dostawaliśmy bany, za co? Za profile które nasi członkowie sojuszu mieli od bardzo dawna i jakoś wam to nie przeszkadzało tylko podczas ery cudów nagle się tym zainteresowaliście.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

Ohhh wielki, wszechmocny i niezwyciężony janosiku67 :eek:
Przykro mi ale muszę zadać kłam twoim słowom. SL - sojusz składający się z kilkudziesięciu graczy rozgromił ówczesnych PORYWACZY którzy uciekli bez słowa pożegnania do Braveheart, Pijani opowiedzieli się później po naszej stronie i z wielkimi problemami - ale po rozmowach z wami - podjęli decyzje że przyjmą nas w swoje szeregi...tymczasem czy Wy konsultowaliście się z kimkolwiek gdy zrobiliście fuzję Braveheart oraz BoS zostawiając Pijanych Weteranów na lodzie? Nie - to również nie było fair. Co do supportu...nie latał nikt od nas aby zbanować wszystkich waszych założycieli i liderów w trakcie ery cudów blokując wszystkie budowy na 24 godziny...teraz po tym co się stało to my możemy wybuchnąć śmiechem - kolos na glinianych nogach nareszcie upadł - tak mi przykro.


Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
BoS cudaka mieć nie będzie :)

Wmawiaj to sobie, każdy wie jak było, tylko nie wiem po co okłamujesz sam siebie...
Skoro jesteś taki mądry, powiedz mi prosze, jaka jest szkoda z fuzji pomiędzy dwoma paktującymi sojuszami??? Do wojny wy chcieliście doprowadzić przejmując nam zarezerwowane miasta, i podstawiając deffa pod kolony, musieliśmy szykować akcje żeby przejąć nieaktywa, bo miał bunkier. A co do supportu, to nagle sie support za nas wziął, bo info od boga dostał? :D to tak sie da, warto wiedzieć.

A teraz SL- największe skupisko ludzi bez honoru jakie widziałem(no oprócz sejmu) , niema co wiecej pisać. A wybuchać śmiechem możecie jedynie ze swojej głupoty :D
Ciekaw tylko jestem, co sie stało z dawnym Andrzejem ...
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Era cudów

Ohhh wielki, wszechmocny i niezwyciężony janosiku67 :eek:
Przykro mi ale muszę zadać kłam twoim słowom. SL - sojusz składający się z kilkudziesięciu graczy rozgromił ówczesnych PORYWACZY którzy uciekli bez słowa pożegnania do Braveheart, Pijani opowiedzieli się później po naszej stronie i z wielkimi problemami - ale po rozmowach z wami - podjęli decyzje że przyjmą nas w swoje szeregi...tymczasem czy Wy konsultowaliście się z kimkolwiek gdy zrobiliście fuzję Braveheart oraz BoS zostawiając Pijanych Weteranów na lodzie? Nie - to również nie było fair. Co do supportu...nie latał nikt od nas aby zbanować wszystkich waszych założycieli i liderów w trakcie ery cudów blokując wszystkie budowy na 24 godziny...teraz po tym co się stało to my możemy wybuchnąć śmiechem - kolos na glinianych nogach nareszcie upadł - tak mi przykro.


Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
BoS cudaka mieć nie będzie :)

Widzę że kolega Andrew nie orientuje się w sytuacji w zupełności, tak się składa że z Pijanymi o waszej fuzji rozmawiałem ja.

Także bardzo Cię proszę jeżeli nie wiesz nie wypowiadaj się!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

janosiku, jakoś w trakcie ery cudów wszyscy założyciele i liderzy waszego sojuszu nie dostali banów, tylko jakoś dziwnym trafem ci od nas...pewnie sami siebie zgłosiliśmy...a teraz macie za swoje :] A co do Waszej fuzji - rzeczywiście - nikomu nie wadziła, przecież chodziło tylko o to aby stworzyć potężny, ogromny sojusz z którym nikt nie będzie się mógł równać i który spokojnie wygra sobie świat - przecież nikomu nic a nic nie mogło to przeszkadzać...w końcu czy to możliwe aby ktoś poza Wami aspirował do korony? Poza tym nie ważne z kim robi się fuzje, ważny jest cel w którym się ją robi - wasz był każdemu znany - wygranie świata, a celem naszej fuzji było nie pozowolnie wam go wygrać. Jak rozumiem jedyne co by było "uczciwe" z naszej strony to siedzieć z założonymi rękami, tak? Kto tu siebie okłamuje janosiku - każdy wie jak było...ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Era cudów

janosiku, jakoś w trakcie ery cudów wszyscy założyciele i liderzy waszego sojuszu nie dostali banów, tylko jakoś dziwnym trafem ci od nas...pewnie sami siebie zgłosiliśmy...a teraz macie za swoje :]
Przypomnij sobie kto pierwszy zaczął do supportu pisać, bo chyba nie najlepiej u Ciebie z pamięcią.

A co do Waszej fuzji - rzeczywiście - nikomu nie wadziła, przecież chodziło tylko o to aby stworzyć potężny, ogromny sojusz z którym nikt nie będzie się mógł równać i który spokojnie wygra sobie świat - przecież nikomu nic a nic nie mogło to przeszkadzać...w końcu czy to możliwe aby ktoś poza Wami aspirował do korony? Poza tym nie ważne z kim robi się fuzje, ważny jest cel w którym się ją robi - wasz był każdemu znany - wygranie świata, a celem naszej fuzji było nie pozowolnie wam go wygrać. Jak rozumiem jedyne co by było "uczciwe" z naszej strony to siedzieć z założonymi rękami, tak? Kto tu siebie okłamuje janosiku - każdy wie jak było...ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Wiesz co, najlepiej się nie wypowiadaj bo nie chce mi się czytać tych bzdur, widać po twoich wypowiedziach że wcale nie orientujesz się co działo się na świecie, każdy wie jak było i nad czym tu dyskutować...
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

janosiku, jakoś w trakcie ery cudów wszyscy założyciele i liderzy waszego sojuszu nie dostali banów, tylko jakoś dziwnym trafem ci od nas...pewnie sami siebie zgłosiliśmy...a teraz macie za swoje :] A co do Waszej fuzji - rzeczywiście - nikomu nie wadziła, przecież chodziło tylko o to aby stworzyć potężny, ogromny sojusz z którym nikt nie będzie się mógł równać i który spokojnie wygra sobie świat - przecież nikomu nic a nic nie mogło to przeszkadzać...w końcu czy to możliwe aby ktoś poza Wami aspirował do korony? Poza tym nie ważne z kim robi się fuzje, ważny jest cel w którym się ją robi - wasz był każdemu znany - wygranie świata, a celem naszej fuzji było nie pozowolnie wam go wygrać. Jak rozumiem jedyne co by było "uczciwe" z naszej strony to siedzieć z założonymi rękami, tak? Kto tu siebie okłamuje janosiku - każdy wie jak było...ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Dobra widzę że stary Andrzej już nie gra, dało sie z nim normalnie pogadać i potrafił przyznać sie do błędu, ale widze że u ciebie niema szans na takie wybryki...Człowieku czy ty sie z choinki urwałeś ja nie wiem... I nawet mi tu nie próbuj wmawiać że to ten sam Andrzej bo wyjde z siebie i stane obok, nie orientujesz sie gościu wogóle co sie dookoła ciebie działo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Ten sam janosiku - ten sam. Może i pamięci nie mam najlepszej ale skoro mowa o pamięci...pamiętam że michałkuczek gdy jeszcze grał na tym świecie otrzymywał od ciebie wsparcie gdy wasi "sojusznicy", Pijani Łowcy go rozbierali... ale pewnie michał wcale mi tej rozmowy nie przesłał i to również nie prawda...chociaż mogę tu zamieścić część z tego co mi wysłał aby odświerzyć twoją pamięć:

<ciach, zabronione jest umieszczanie PW bez zgody drugiej strony>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Gdybyście grali fair nie pomógłbym nikomu. pomaganie temu gostkowi wynikło tylko i wyłacznie z tego że zabraliście mi kilka zarezerwowanych miast(nie tylko mi)... Mam odwage sie przynajmniej przyznać .. Pieknie ująłeś słowo ''sojusznicy'', lepiej bym tego nie zrobił. Gratuluje wam koronki która bedzie tylko waszym przekleństwem, zobaczymy gdy spotkamy sie na innych światach, chyba że nie bedziecie mieli odwagi grać pod tymi samymi nickami.

Pozdrawiam was, i życze wieleee ciekawych przygód.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19215

Guest
Odp: Era cudów

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Gdybyście grali fair nie pomógłbym nikomu. pomaganie temu gostkowi wynikło tylko i wyłacznie z tego że zabraliście mi kilka zarezerwowanych miast(nie tylko mi)... Mam odwage sie przynajmniej przyznać .. Pieknie ująłeś słowo ''sojusznicy'', lepiej bym tego nie zrobił. Gratuluje wam koronki która bedzie tylko waszym przekleństwem, zobaczymy gdy spotkamy sie na innych światach, chyba że nie bedziecie mieli odwagi grać pod tymi samymi nickami.

Pozdrawiam was, i życze wieleee ciekawych przygód.
Jak najbardziej będę grał pod swoim nickiem. Bana załatwiliście nam pięknie na 24h jakiś 19 przywódców poszło w pieruny a mimo tego byliśmy na równi z wami na równi nie za wami tylko na równi wręcz was wyprzedzaliśmy w niektórych cudakach. Jedyne spoznienie bylo z Grobowcem gdzie mieliśmy mały tył. Wiec nie mow mi ze honoru nie mamy gdzie byl wasz honor jak prawie 20 liderow i zalozycieli poszlo w pieruny????? No gdzie ilu u was dostalo bany??? 4 graczy??? Davepf chyba byl pierwszy o ile pamietam za nierugulaminowy wpis my nie mielismy nierugulaminowego wpisu a mimo tego nas zbanowali. Wiec nie mowcie o sprawiedliwosci, naprawdę, rozumiem ja tez poswiecilem tej grze mase czasu dla mnie Era cudakow to jedna wielka pomylka gdyz gra toczy sie tylko wokol jednego slanie skracanie slanie skracanie zabity duch tej gry i tyle.
O honorze nie mowcie zwlaszcza wy , bo przeciwnikow szanowac trzeba ja mam takowy do takich graczy jak wojog22,kukarmy, czy Dave pf . Nigdy mi nie ublizyli nawet na PW gdzie bylismy wrogami i ja ich nigdy nie obrazalem. Co nie oznaczalo ze jeden drugiemu wyjalby miasto gdyby tylko ten drugi popelnil blad. Ilez to wspanialych atakow na wojoga22,na Dave pf szlo i potrafilismy sie szanowac.
Pozdrawiam was wojownicy tej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

mój szacunek mieliście, ale dawno temu. kiedyś nie chciałem z wami wojny bo była nie potrzebna. Szacunek straciliście przez swoje zachowanie które pozostawiało wiele do życzenia.Szanowny Panie Thann przypominam kto tutaj wojne na bany zaczął, pretensje tylko do siebie, bo nam nawet do łbów nie przychodziło aby latać do supportu o profile, sami go podsunęliście ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Tak czy inaczej janosiku każdy wie swoje i każdy będzie bronił swoich racji więc ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Era cudów

Jak najbardziej będę grał pod swoim nickiem. Bana załatwiliście nam pięknie na 24h jakiś 19 przywódców poszło w pieruny a mimo tego byliśmy na równi z wami na równi nie za wami tylko na równi wręcz was wyprzedzaliśmy w niektórych cudakach. Jedyne spoznienie bylo z Grobowcem gdzie mieliśmy mały tył. Wiec nie mow mi ze honoru nie mamy gdzie byl wasz honor jak prawie 20 liderow i zalozycieli poszlo w pieruny????? No gdzie ilu u was dostalo bany??? 4 graczy??? Davepf chyba byl pierwszy o ile pamietam za nierugulaminowy wpis my nie mielismy nierugulaminowego wpisu a mimo tego nas zbanowali. Wiec nie mowcie o sprawiedliwosci, naprawdę, rozumiem ja tez poswiecilem tej grze mase czasu dla mnie Era cudakow to jedna wielka pomylka gdyz gra toczy sie tylko wokol jednego slanie skracanie slanie skracanie zabity duch tej gry i tyle.
O honorze nie mowcie zwlaszcza wy , bo przeciwnikow szanowac trzeba ja mam takowy do takich graczy jak wojog22,kukarmy, czy Dave pf . Nigdy mi nie ublizyli nawet na PW gdzie bylismy wrogami i ja ich nigdy nie obrazalem. Co nie oznaczalo ze jeden drugiemu wyjalby miasto gdyby tylko ten drugi popelnil blad. Ilez to wspanialych atakow na wojoga22,na Dave pf szlo i potrafilismy sie szanowac.
Pozdrawiam was wojownicy tej gry.

pierwszego dnia 7 zbanowanych
drugiego dnia 11 zbanowanych
trzeciego 4

śmieszne bany rozpoczął Lucek, wy dostaliście rykoszetem;) bo nikt od nas nie zainteresował by się waszym sojuszowym profilem gdyby nie śmieszne kary dla poszczególnych naszych graczy.

Co do waszej przewagi w budowie to początkowo była ona tylko na ogrodach, załadunek każdej budowy trwał u was tak długo że spokojnie na samych ogrodach nadrobiliśmy prawie 30 godzinną stratę, i ostatniej nocy nasz plac był prawie pełny a wasz zapełniony w 1/3;)

niestety udowodnić Ci tego teraz nie mogę ponieważ mam screeny tylko z waszych budowli, naszych screenów nikt nie robił:(
 

DeletedUser19215

Guest
Odp: Era cudów

pierwszego dnia 7 zbanowanych
drugiego dnia 11 zbanowanych
trzeciego 4

śmieszne bany rozpoczął Lucek, wy dostaliście rykoszetem;) bo nikt od nas nie zainteresował by się waszym sojuszowym profilem gdyby nie śmieszne kary dla poszczególnych naszych graczy.

Co do waszej przewagi w budowie to początkowo była ona tylko na ogrodach, załadunek każdej budowy trwał u was tak długo że spokojnie na samych ogrodach nadrobiliśmy prawie 30 godzinną stratę, i ostatniej nocy nasz plac był prawie pełny a wasz zapełniony w 1/3;)

niestety udowodnić Ci tego teraz nie mogę ponieważ mam screeny tylko z waszych budowli, naszych screenów nikt nie robił:(

Drogi graczu adamje. Startowaliśmy z opóźnieniem do was wy mieliście już wszystkie cudaki na 2. Zapomnieliście chyba że dogoniliśmy was pięknie. Artemida wyprzedzona, Grobowiec rzeczywiście mieliśmy plecy, co do ogrodów no tu bym się kłócił, latarnia szybciej od was Więc pisanie że nie śpieszyliśmy się z budową no cóż...
Co do banów wymieniłem tylko założycieli i leaderów nie wspominam o innych banach za nieregulaminową treść.
Ja nie płakałem za to, że dostałem bana nie prosiłem na kolanach, żeby mnie nikt nie atakował. I przede wszystkim do końca wszyscy z nas walczyli o zwycięstwo. Co do screenów może miałeś je jak patatka była jeszcze u nas....
Dla mnie osobiście byliśmy na równi z wami, i to co osobiście zauważyłem nie szło coś wam skracanie czasu budowy.
Potrafiliśmy was dogonić mało tego wyprzedzić. Co do wygranej moim zdaniem powinno być inne zakończenie tej gry lub inne zasady końcowe ale to może dzięki ankietom lub innym wpisom do supportu może na przyszłość się udać załatwić
Pozdrawiam
gracz Thann
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Era cudów

Thann dobra nie będę Ci udowadniał swojej racji;) jak uważasz tak niech będzie:D ale widzę że mało wiesz;)
również pozdrawiam
miłego dalszego giercowania:D
 
Do góry