[Ulepszenie] Era cudów świata cudy i akademie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21225
  • Data rozpoczęcia

Głosowanie propozycja


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser21225

Guest
No i propozycja o cudach :eek: uznajmy jest 1 sojusz i ma akademię zaczynają się cuda a gracze z akademii nie mają punktów by dojść do sojuszu głównego a propozycja miała by dodawać takie coś:
zaczynają się cudy sojusz ma przycisk cuda połącz z...
klikamy wybieramy z jakim "sojuszem chcemy mieć cuda" i każdy ma te same cuda by akademie i odłamki sojuszu mogły mieć cuda wspólnie:eek:
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

mistrzu, a Ty kiedyś budowałeś cuda? Bo propozycja jak dla mnie jest bez sensu, jestem na nie...
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

To nie ma sensu, ok akademia chcę pomóc i ok, a co jeżeli mamy koalicję ? Wtedy jeden sojusz może połączyć się z paktowiczami i budować razem cudy, i co ? W takim razie np. 7 sojuszy ma koronę dostać ? .. Przecież zwycięża jeden sojusz.
Na nie.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

Od razu wszystkie sojusze się połączą i pół świata z koroną.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

Od razu wszystkie sojusze się połączą i pół świata z koroną.
A po co ? Od razu cały świat, i po co wojny ? Tylko budować miasta i na cudy czekać, potem wspólnie budować i koronka ;)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

Taaa :D i Nowy świat osiąga erę cudów po dwóch tygodniach bo sami budowniczy na świecie :D W ogóle niech zrezygnują z koszar bo po co one skoro na świecie ma być sielanka :D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

Taaa :D i Nowy świat osiąga erę cudów po dwóch tygodniach bo sami budowniczy na świecie :D W ogóle niech zrezygnują z koszar bo po co one skoro na świecie ma być sielanka :D
Nie no, moim zdaniem propozycja była trochę nie przemyślana, wiesz, ja też o tym myślałem ale jednak się rozmyśliłem, bo wiele wad itd .. ;/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

Również na NIE. Po to mamy te wszystkie walki na świecie itd by przygotować się na cuda, zasiedlać pełne wyspy i by jak najlepiej sojusz prosperował, gdybyśmy mogli dodawać inne sojusze, to jak przedmówcy już stwierdzili byłoby to bez sensu tak naprawdę. Koronę i tak każdy może mieć ale niekoniecznie blaszkę zwycięzcy świata, więc wg mnie lepiej by takie opcji nie było.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Era cudów świata cudy i akademie

Większość na nie, propozycja nie przemyślana, odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry