1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika adam3968, 18. Gru 2018.

?

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji START/ STOP?

1. Tak, Jestem za wprowadzeniem propozycji

2. Nie, jestem przeciwny START/STOP

3. Obojętne.

Results are only viewable after voting.
  1. LasekII

LasekII

Macie poczucie humoru zmieniajać odpowiedzi w ankiecie,
    Pozycja 4 było wczoraj- to jest niesprawiedliwe a Wy po sowim maintenence zmienilisćie na "nie mam zdania"

2. adam3968

adam3968

pięknie panie moderatorze ,przynajmniej się ujawnij

3. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Ostatnio edytowane: 19. Gru 2018
  4. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Przepraszam bardzo.
    Wyniki ankiety zostały skasowany i proszę jeszcze raz zagłosować.
    Spowodowane jest to zmianą ankiety z wielokrotnego wyboru na jednokrotnego.

Oczywiście wyniki głosowania poprzednie zostały odnotowane.

5. adam3968

adam3968

to może zrób sobie swoją ankiete i ją dostosuj a nie prowadzisz rozmowy kontrolowane to pytanie była bardzo ważne ,aby wywierać presję na zmianę reguł czasu pokoju

6. Marcin007

Marcin007

Skoro już się czepiamy regulaminu, to
    Obojętność, to również jakieś zdanie i jest komuś obojętne co wyjdzie, a "nie mam zdania" oznacza, że kogoś nie obchodzi co z tego wyjdzie i pewnie nawet nie zajrzy do tego tematu. Więc jak już się czepiamy regulaminów, to róbmy to porządnie ;)

7. macgow

macgow

KASA KASA KASA i jeszcze raz KASA. Kto mi odda 400 golda za doradców których -ze względu na oszustwo jakie wprowadzacie- będę musiał przedłużyć albo walnąć szaraka i nigdy więcej już tu nie zaglądać?

8. mulard

mulard

Adam sami zaczeliście Erę cudów więc to wy jesteście odpowiedzialni za to i sami daliście złapac w slepy zaułek regulaminu więc do kogo te pretensje tylko sami do siebie że istnieje mozliwość że przegracie.Mogę nadmienic że to my przez to że świat wystartował mieliśmy opóźnienie jak bym to powiedział oliwa zawsze sprawiedliwa nie ma to jak mieć ambicje i przegrać na finiszu każdy zna regulamin i każdy go akceptował może jeszcze atakujmy sie w czasie pokoju

Ostatnio edytowane: 21. Gru 2018
  9. darisz

darisz

nie mogę w to uwierzyć, tacy miszczowie i zaczynają się mazgaić
    Spokojnie, nie srajcie żarem, zbudujecie sobie spokojnie te 7 cudaków

10. kemil6311

kemil6311

Nie no, za całym szacunkiem należnym przeciwnikowi - raczysz żartować. Jasne - gra to gra, zabawa to zabawa, więc bić się pewnie nie będziemy, ale są pewne granice tego czegoś. Skoro jest jakiś wyścig - a jest, to nie może być tak, że jednych się zatrzymuje, a drugim pozwala zasuwać. Twoja oliwa ze sprawiedliwością ma tyle co Kargul i Pawlak z sądami :) Ale jak widać jest jak jest i jest opcja, że niektórym przyfarciło :))

Za to widzę, że darisz się wykazał słowotokiem. Jeszcze nie tak dawno mówiłeś "my", a teraz mówisz "wy". Nie ma to jak zmana barw co?.

11. darisz

darisz

NApiszcie do pajaców w Bruxeli
    TAk jest to jest skandal, napisz w tej sprawie do Bruxeli, owczarki niemieckie powinny się tym zająć
    Można by jeszce poprosić KOD o interwencje w tej sprawie, może jakać mała demonstracja pod sejmem

12. kemil6311

kemil6311

Strasznie się spinasz z tymi komentarzami. Jeszcze o Rydzyku nie wspomniałeś i o papieżu.

Big Kamil lubi to.
  13. darisz

darisz

Tak sytuacja jest nie do przyjęcia, proponuje na znak protestu walnąć szaraka, pokazaliście zgranie i zaangażowanie, napewno zostanie to wyryte złotymi zgłoskami w historii GREPOLIS

14. darisz

darisz

Słyszeliliście co napisał starszy stopniem, takie są zasady i bez dyskusji, jak się komuś nie podoba to pakować zabawki i do innej piaskownicy

15. mulard

mulard

Wiecie tak czytam i powiem że o te cudaki to takiego ciśnienia macie że poprostu aż przykro czytać to tylko zabawa boicie się że wyzłoce łaski na cudaka i wam zabierzemy chwałe świata który jest najgorszym na jakim grałem i bez urazy to tylu słupów nie spotkałem z dotychczasowych gram bo muszę dla swoich przyczyn na tym świecie a nazłość wam skrócę za golda łaski i nic nie zrobicie poprostu możecie patrzeć jak siła golda wam zabiera wygraną [​IMG][​IMG][​IMG] no dobra żartuję ,albo nie ha ha ha ha

16. kemil6311

kemil6311

Co Ty darisz? Ty naprawdę tak na serio? Strasznie się spinasz. My oczywiście atakujemy support, ale tylko ich. Nikt tu złego słowa o Was nie napisał. W grze jest ewidentny błąd, o którym wcześniej nikt nie pomyślał i ktokolwiek by był na naszym miejscu reagowałby tak samo. Nie słyszałem co prawda, co napisał starszy stopniem, ale miałem okazję przeczytać. I cóż z tego wynika? Przecież nie napiszą - sorki, wtopiliście kasę i czas, a My popełniliśmy błąd, bo nikt o takiej sytuacji nie napisał. Zresztą - tak czy inaczej błąd powinien zostać poprawiony. Wam to się nie opłaca, więc powinniście nas wesprzeć po zamknięciu świata, bo to może trafić każdego, a skoro teraz Wam się to nie opłaca, więc czasem lepiej nic nie pisać niż pisać głupoty. [Ciach-Sapcio]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 21. Gru 2018
  17. mulard

mulard

A ty wiesz że to są oszczerstwa które mają nawet w grze paragrafy prostaku jeden

18. Zepelin

Zepelin

Dobra ta wasza ankieta taka jednostronna była hehe
    I niestety ale prawda jest jedna cudaki przyśpieszyły na wasze,życzenie ;) więc po co ta spina ;)

19. adam3968

adam3968

to była groźba od pana który ma kilka nicków ,pytanie od którego ,mulard,grenwar,czy sadoch

20. mulard

mulard

proste jeżeli ktoś nazywa cię oszustem i złodziejem też byś się zdenerwował [ciach-Sapcio] który się spina a nawet grać niepotrafi

Ostatnio edytowane przez moderatora: 21. Gru 2018

Do góry