1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika adam3968, 18. Gru 2018.

?

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji START/ STOP?

1. Tak, Jestem za wprowadzeniem propozycji

2. Nie, jestem przeciwny START/STOP

3. Obojętne.

Results are only viewable after voting.
  1. mulard

mulard

nie rzeczywistość może ty jesteś złodziejem prawdy i zamydlasz wszystkim oczy

2. mulard

mulard

Człowieku [ciach-Sapcio] tyle razy ci pisałem że nie mam nic wspólnego z Sadochem poprostu boisz się że przegrasz cudaki - tak będę złodziejem i ukradnę ci cudaki prawie jak Jacek i Placek księżyc [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 21. Gru 2018
  3. darisz

darisz

Przede wszystkim witam serdecznie wszystkich graczy, zajrzałem na to forum pierwszy raz od paru lat bo dostałem info że dzieją się tu straszne rzeczy, czołowi gracze najlepszego sojuszu płaczą jak dzieci że dzieje się im tu straszna krzywda, nie mogłem to uwierzyć i postanowiłem się przekonać

NA początek ważne pytanie zanim zaczne tu coś pisać: czy można tu rzucać chujami czy też nie bardzo ?? (może są kobiety, dzieci lub starcy)

4. kemil6311

kemil6311

Rozumiem, ale przecież wiesz - to WSZYSTKO to jest gra, jak całe życie. Po co nerwy. Jedni reagują tak inni inaczej, ale jest jak jest. Poza tym jedni są na cenzurowanym, a inni nie. Zresztą - Ty też zrozum pozostałych. Dla zdecydowanej większości włącznie ze mną, kasa którą w to pakujemy jest na tyle duża, że nie chcemy tego przegrać tylko dlatego, że support nie wie jak rozwiązać problem. Dla jednego stówa to tylko stówa, a dla drugiego stówa to wszystko, co akurat może wydać. Bez żadnych wycieczek osobistych oczywiście.

5. kemil6311

kemil6311

Chyba nie bardzo... I to nie z powodu płci, czy wieku. A Ty jak sądzisz? :)

6. mulard

mulard

Wiem rozumiem i wcale niechciałem sę wtrącać ani złocić może trochę by chłopakom dać 1 cudaka i się z wami dogadali ale ten człowiek przegina na całego ja nie mam nic wspólnego z tym co robi inno więc dlaczego ktoś rzuca bezpodstawnymi oszczerstwami w moją osobę niepozwolę sobie na to

7. kemil6311

kemil6311

Ale jak sobie nie pozwolisz? To wirtualny świat, który rządzi się swoimi prawami. Można pisać różne rzeczy i nikt nic nie zrobi, chyba, że łamie regulamin. Po prostu nie można wszystkiego brać do siebie. Może wszyscy wyhamujmy i tylko przypilnujmy, aby błąd został poprawiony - na tym świecie się już nie da, więc jest to w interesie wszystkich i tyle. Może za wyjątkiem mnie, bo pewnie już w to nie zagram, choć to nigdy nie wiadomo.

8. mulard

mulard

Ale wiesz to było oczywiste że do swiąt niezdążycie przed pokojem

9. MAGORP

MAGORP

E widzę że kolega z tych patriotów co to Bruksela bee , a godny naród z kolan wstaje. Te komentarze to może zostaw na fora narodowe bo tu o grze mówimy i nikt o polityce i Twoich preferencjach czytać nie chce

10. MAGORP

MAGORP

Nie łapię tematu. Oświeć mnie. Piszesz razem z Mulardem że cuda wystartowały bo "przyspieszyliśmy" . Znaczy jak ?
    Ilość punktów była odpowiednia , świat wkroczył w erę cudów, sojusz miał zajęte wyspy. W momencie kiedy support wystartował zaczelimy sypać. Znasz jakiś inne magiczne metody przyspieszania... Ja znam opóźniania poprzez wychodzenie graczy z sojuszu , ale przyspieszania za cholerę. Daj znać jak to zrobić to będę na przyszłość widział i regulował jak tak można ..

Big Kamil lubi to.
  11. darisz

darisz

a rzeczywiście, przepraszam, zachowałem się jak gówniarz , tak mi jakoś to się automatycznie zapodało

Big Kamil lubi to.
  12. Gremilis

Gremilis

To że mamy przewagę wynika z tego, że my gramy w wy tylko płaczecie, że jest was mało jak by wam ktoś bronił tego ,żeby was było dużo. Ja grałem w CF które składało się z 14 osób nie mieliśmy żadnych paktów, walczyliśmy ze wszystkimi i nikt nie płakał, tak jak wy to robicie tutaj. Więc skończ się mazać i weź się za grę lepiej, bo samo się nic nie wybuduje.

13. Ewro01

Ewro01

Jak najbardziej CZARNA PERŁA jest za START/STOP niech SBVN już tak nie krzyczy bo kolonów też nie można wysyłać 24h przed pokojem i nikt nie robi z tego jakiegoś wielkiego problemu. Jeżeli jesteście tak bardzo zaniepokojeni zatrzymaniem budowy, że Perła was prześcignie, a wy mimo wydawanych pieniędzy za daleko nie odskoczyliście jest to śmieszne, my nie gramy dla wydawania kasy ale aby była to super zabawa. Ta opcja nie jest od tego roku tylko dużo wcześniej była wprowadzona, a że cuda wystartowały akurat w tym czasie to nie jest wina supportu, każdy chce spędzić święta w gronie rodzinnym, a nie myśleć co będzie z cudami.

Pozdrawiam
    Ewro01
    CZARNA PERŁA
    Zakintos

misiek200200 lubi to.
  14. kacperx321

kacperx321

Tylko to tak czy inaczej nie zagości już na tym świecie więc nie wiem czego to jest kierowane prosto w SBVN :)

15. Zepelin

Zepelin

Sam sobie odpowiedziałeś Ilość punktów była odpowiednia - jeżeli wiesz,że opóźnia się przez wychodzenie graczy z sojuszu to powinieneś się domyślić że przez przyjmowanie graczy do sojuszu się ten czas przyśpiesza to raz a dwa to ilość punktów zależy od ilości miast i ich wielkości a Wy budowaliście miasta pod cuda a tym samym przybliżaliście się do wartości pożądanej i przyśpieszyliście erę budowy cudów .

16. poczek61

poczek61

to jest 60 osob w sojuszu ktory zostal w jawny sposob pozbawiony wygranej pomimo przewagi ktorej w zaden sposob nie dalo sie odrobic bez ingerencji zarzadzajacych ta gra . gram w wiele innych gier ale takich rozwiazan nigdzie nie ma gdzie wygrywajacy poprzez ingerencje prowadzacych serwer przegrywaja . Nie sadze aby to zostalo bez echa

17. poczek61

poczek61

ludzie wydali mase realnej kasy aby wygrac i uzyskac to co bylo przed czasem pokoju i wszystko poszlo na marne - to sie nie da sprzedac jako gre

18. poczek61

poczek61

nie pomoga reklamy w TV - facebok gora :) nie da sie tam kasowac postow

19. DonBeker

DonBeker

Jak się nie da kasować postów na fejsie? Wszystko się da...nawet bany nakładać :)

A sama EC była już wykorzystywana wcześniej przy budowie, rozmowy na temat jej wykorzystania prowadzono długo przed jednymi cudami i podczas budowy...gdzie przyspieszyć, a gdzie można sobie pozwolić zwolnić, bo przeciwnik nie zdąży odpalić. Element "strategii" podczas budowy, który można wykorzystać...jak się umie, to bardzo pomocny...byście sobie wyliczyli wszystko, odpuścili cuda dzień, czy dwa i teraz byście się śmiali z przeciwników, którzy nie mogliby odpalić 9 poziomu, a Wy byście zbierali na 10 na spokojnie.

20. adam3968

adam3968

masz za mało informacji o stanie budowy aby nam rady dawać ,bo to co napisałeś ma się nijak do naszej sytuacji

Do góry