Era cudów

  • Rozpoczynający wątek DeathBerserker17
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19215

Guest
Odp: Era cudów

Thann dobra nie będę Ci udowadniał swojej racji;) jak uważasz tak niech będzie:D ale widzę że mało wiesz;)
również pozdrawiam
miłego dalszego giercowania:D

Czyżby dalszy krecik???? :cool: no coż wojna to wojna widzę ale żeby aż tylu żeście wstawili no nie.
Pozdrawiam i szacunek za wypowiedź
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Jakieś zabezpieczenia powinne być wprowadzone.Uważam że podstawowym zabezpieczeniem to login,bo jak wiadomo nasz login to nasza nazwa w grze,login powinien być loginem,a naszą nazwe powinno się już w grze wybierać.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

Support bardzo ciekawie sie tłumaczy :D ciekawe jaką kolejną bajke nam puszczą, pomysłowość niektórych ludzi nie zna granic :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Przypominam, iż na forum obowiązuje zakaz rozmów na temat pracy administracji, wszelkie sprzeciwy, skargi i zastrzeżenia należy załatwiać poprzez tickety.
Wszelkie posty, w których będzie odbywać się dyskusja na temat pracy administracji będą usuwane, ich autorzy karani kartkami lub blokadą konta, jeśli dana osoba posiada już ostrzeżenie.
Proszę dostosować się do zaleceń i regulaminu forum, w przeciwnym razie moderatorzy będą zmuszeni do nałożenia odpowiednich kar.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

tak czytam i zastanawiam sie dla kogo to forum zostało stworzone...czy moderatorzy i cały suport myślał że wszyscy będą i po...stopach całować? Forum jest po to by wymieniać poglądy graczy z danego serwera i jeśli nikt nie obraża poprzez wulgaryzmy "pracowników" suportu , moderator nie powinien się wcinać i słać ostrzeżeń! Wolność słowa gwarantuje Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej która jest nadrzędna w stosunku do m.in. regulaminu forum...Dlatego proszę obecnego tu moderatora o trzymanie poziomu wypowiedzi na właściwym poziomie i nie bawienie się bezpodstawnie w pana i władcę:(
Zapewne dostanę ostrzeżenie za nie krytykowanie pracy moderatorów lecz za moje luźne spostrzeżenia w miejscu do tego przeznaczonym;/
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Era cudów

Też tak czytam czytam i oczom nie wierzę co widzę...

magomiko co do krytykowania supportu to niestety tak to już jest że nie lubią jak się o nich pisze bo gdy trzeba znaleźć logiczne wytłumaczenie pewnych decyzji to się gubią a lepiej by tego szersze grono ludzi nie czytało ^^ (za to pewnie żółta)

Co do wypowiedzi co poniektórych graczy:

Nie wiem co się działo w waszym sojuszu i szczerze mi to lotto, uczciwie udawało nam się rywalizować z wami w budowie cudów i wcale a wcale nie czuliśmy się od was pod tym względem gorsi chociaż mieliście w niektórych budowach przewagę ale i tak byśmy was zablokowali w budowie i 7 byście nie zbudowali więc nici z waszej korony i tak by były... A to że się wewnątrz sojuszu dogadać nie umiecie i wam ktoś z założycieli taki numer wywinął to już nie moja wina ani nikogo innego... trzeba było lepiej rozdawać uprawnienia !!

A co do oskarżeń że to my rozwaliliśmy koalicję bo przyjęliśmy SL do sojuszu, to jakby nie patrzeć trochę głupie tłumaczenie, tym bardziej że pytaliśmy się o to wcześniej i informowaliśmy o tym... Wy o fuzji BoS z BH nie wspomnieliście ani słowem, a zaraz po fuzji nagle gracz który wyleciał z sojuszu notabene za obrażanie was i zaczął być rozbierany nagle dostawał wsparcie od waszych graczy (co głupi myślał że nas tym wkurzy jak pochwalił się tym i wysłał skrina korespondencji, czym niechcący zrobił nam gigantyczną przysługę)....

Od początku za równo BoS jak i BH nie miało w planach z nami współpracować, byliśmy tylko wam potrzebni do walki z Eno i Żniwiarzami... byliśmy tylko dla was środkiem do zrobienia sobie przewagi na froncie...

Teraz ktoś wam w sojuszu wywinął numer i najlepiej jest zwalić na nas, bo oczywiście co złe to my !! Najlepiej powiedzieć że to my gramy nieuczciwie... Ale to nie my załatwiliśmy wam 22 bany !! I to z tak irracjonalnej przyczyny że po prostu głowa boli !!

A teraz jeszcze zwalić na nas winę za waszego gracza który rozwiązał wam sojusz ?? to już jakaś kpina !! I co nam to dało ?? Połowa dobrych graczy skończy grę i świat umrze... koniec radochy z gry....


Szczerze tęsknię za czasami 1.0 ... 0 cudów, 0 takich dzikich akcji... Liczyły się tylko umiejętności !!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Era cudów

Nie wiem jak było u was w sojuszu w radzie, ale ktoś musiał wcisnąć kasację...

A śmieszy mnie twierdzenie że nagle z niewyjaśnionych przyczyn ktoś z mojego sojuszu w magiczny sposób wszedł w posiadanie konta założyciela (nie wiem może posiadam kogoś z anonimous albo innej krypto hakerskiej organizacji o czym mi nie wiadomo) i od tak po prostu was rozwiązał ?? No nie róbcie sobie jaj... Każdy z założycieli to zwykle doświadczony gracz który doskonale wie jak zabezpieczyć swoje konto i znając życie natychmiast po czymś takim zaalarmowałby support że skradziono mu konto, więc przestańcie mi tutaj robić z mózgu wodę że mieliście w radzie tak nieogarniętego nooba który w sytuacji kiedy traci dostęp do konta nie trąbi natychmiast o tym do supportu by zablokować swoje konto do wyjaśnienia, tym bardziej że łatwo da się ustalić czy konto zmieniło właściciela na podstawie IP itp. Support ma swoje sposoby by to ustalić :)

Więc proszę nie ośmieszajcie siebie i nie róbcie z nas kretynów, bo to już zaczyna być żałosne...
 

DeletedUser17085

Guest
Odp: Era cudów

Ahmed nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj na temat naszego sojuszu.ok?
każdy z założycieli napisał o prawdopodobne włamanie na konto to było rano i jedna osoba z tych właśnie założycieli miała włamanie na swoje konto tylko ze to już było po całej akcji usunięcia sojuszu bo ludzie w nocy śpią. Sprawa jest wyjaśniana w Hamburgu (na cale szczęście). Tyle w temacie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Jeszcze raz przypominam, iż wszelkie sprawy związane z pracą administracji załatwiamy poprzez tickety. Proszę nie zmuszać mnie, abym musiał karać osoby niedostosowujące się do regulaminu.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

Ahhhh, co wy byście nie zrobili aby nikt nie czytał postów o smrodach i brudnych sprawach... Proponuję skasować forum bo po co nam one, skoro i tak nie można nic napisać :p
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Era cudów

Dzisiaj, 00:07 #48
SzalonyAhmed
Nie wiem jak było u was w sojuszu w radzie, ale ktoś musiał wcisnąć kasację...

Dzisiaj, 01:43 #49
DavePF
Ahmed nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj na temat naszego sojuszu.ok?

Dave coś kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem, przecież na górze w samym nagłówku napisałem że nie wiem co się działo w waszym sojuszu, ale najwidoczniej coś się stać musiało skoro zniknęliście nagle, może i faktycznie ktoś zakosił jednemu z waszych konto, nie wiem i szczerze nie obchodzi mnie to, fakt faktem zabiło to rozgrywkę, ale nie mnie to wyjaśniać ani się tym przejmować, drażni mnie jedynie że od razu wina została zrzucona na nas gdzie fakt zniknięcia waszego sojuszu spowodował nie mały szok i zamieszanie także u nas bo nie wiedzieliśmy co się dzieje...

Więc sory kolego ale wypraszam sobie oskarżanie graczy z mojego sojuszu a co za tym idzie i mnie o coś takiego jeśli nie masz na to żadnych dowodów !! Bo co by nie było ale każdy starał się walczyć w miarę uczciwie do końca (nie licząc banów, nie wiem kto załatwił od was nam, ani od nas wam, ale rybka mi to już)... Więc ciut szacunku aż do wyjaśnienia sprawy...
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Era cudów

Wszystko ladnie pieknie tylko jest jeden problem. Mamy informacje o udziale osób z waszego soja w calej sprawie i bynajmniej nie w chlubnej roli. Takze faktycznie masz racje, "uczciwie" wygraliscie.
 

DeletedUser19296

Guest
Odp: Era cudów

Witam ponownie ! ;)
Wbijam z zapytaniem czy Pijani, Jabcoki, Ocenzurowani, czy jak ich tam zwał, mają jakiś kolejny świetny plan na zdobycie korony??? Troszke sie wystrzelali, a i z budową u nich krucho, chyba musicie sie obejść smaczkiem :p

Pozdrawiam i miłego klikania
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Era cudów

Oj janosik janosik :) Ale przez to świata przynajmniej nie zamkną :) Korona to nie wszystko :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Era cudów

Korona to nie wszystko :)
Z tym to się nie zgodzę chyba nie muszę przypominać jak wielkie miało to dla was znaczenie i jakie cyrki z tego powodu wyprawialiście. Nie wiem czy wicie o tym że L.Cypher na świcie juktas utworzył sojusz(który już nie istnieje) "pijani weterani" i w profilu dodał odznaczenie za wybudowanie 4 cudów(czego oni nie osiągnęli...) nie wiem jaki to miało cel, ale koronę to on z pewnością chciałby mieć. Może dla Ciebie to nie wszystko ale dla co niektórych a raczej większości członków twojego sojuszu to ma znaczenie, więc nie pisz takich rzeczy bo jeśli mielibyście koronę to napisałbyś zupełnie co innego.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Era cudów

-Achilles-- napisał:
bo jeśli mielibyście koronę to napisałbyś zupełnie co innego
<- Achilles nie znasz mnie dobrze, więc nie możesz wiedzieć że dla mnie cuda świata to największa głupota jaką kiedykolwiek INNO wprowadziło do grepo, i zabija ducha gry od momenty w którym zaczyna się ich budowa... Niestety nie cieszy mnie ślęczenie przy monitorze i klikanie non stop "5000,5000,5000-wyślij", a tak wyglądała gra przez ostatni miesiąc ponad. Wiem że wielu graczy ode mnie z sojuszu pewnie dało by się pokroić za koronę, wiem że wielu o niej marzy, tak samo jak marzyło BHoS, bo inaczej nie poświęcili by tyle czasu i środków na ich budowę :) Tak samo u nas wielu spędzało godziny tylko na tym by słać surowce i skracać budowy cudów by tylko dostać koronę :D

Ale ja... ale ja wciąż marzę tylko o jednym... że choć raz INNO zlituje się nad starymi weteranami grepo i odpali świat w wersji 1.0 z parametrami jak na Theta, ze starym systemem farmienia wiosek systemowych, bez skracania budowy za złoto i dziwacznych misji wyspowych z bonusami psującymi zabawę, i co najważniejsze !! BEZ CUDÓW !! :) Zapewniam że wielu świetnych starych graczy chętnie by się na takim świecie rozgościło ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Era cudów

Ale ja... ale ja wciąż marzę tylko o jednym... że choć raz INNO zlituje się nad starymi weteranami grepo i odpali świat w wersji 1.0 z parametrami jak na Theta, ze starym systemem farmienia wiosek systemowych, bez skracania budowy za złoto i dziwacznych misji wyspowych z bonusami psującymi zabawę, i co najważniejsze !! BEZ CUDÓW !! :) Zapewniam że wielu świetnych starych graczy chętnie by się na takim świecie rozgościło ^^

Oj Matus, ty niepoprawny marzycielu :p I co jeszcze, może żeby INNO ściągnęło jakoś te wszystkie piękne laski co tam grały?:D

ps.
Napisz mi na pw jak skasowałeś ten sojusz. Sposobem na romka czy góralską ciupagę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

na 99,9% ten cyrk powstał z konta Leana z BHoS z info jakiemiałem za dużo osób miało pasy do jego konta ,ba...na tym koncie na długo przed cudami minimum 2krotnie zmieniał się właściciel.
tak czy siak , korony nie macie i nic sie nie zapowiada by było inaczej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Niemniej jesteśmy niej znacznie bliżej od Was :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Niemniej jesteśmy niej znacznie bliżej od Was :)

jak widać nadal nie macie wstydu i tym bardziej cieszy mnie fakt że nie macie korony i nie bedziecie mieli.
z czego taki dumny jesteś??tylko ze względu na cenzure nie powiem ci kim jestes. baw sie dobrze i śnij dalej o koronie
 
Do góry