Era cudów

  • Rozpoczynający wątek DeathBerserker17
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

No i właśnie nie wiesz kim jestem, ale po twoich słowach śmiem twierdzić, że chciałeś mnie obrazić - i przez to nie chcę abyście koronę zdobyli. Zaraz zaprzeczysz ale jestem jednym z tych którzy nie chcą ani korony ani odznaczeń, odpowiedz sobie na pytanie czemu nie chciałem odznaczenia za wybudowanie 4 cudów, ani jakiegokolwiek z osobna i dlaczego ich nie mam - bo nie obchodza mnie one specjalnie i wolałem aby ktoś inny otrzymał te odnzaczenia. Jestem we wrogim wam sojuszu więc to naturalne, że cieszę się z tego, że my jesteśmy bliżej wygrania świata i rad bym był gdyby się on szybko skończył.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

No i właśnie nie wiesz kim jestem, ale po twoich słowach śmiem twierdzić, że chciałeś mnie obrazić - i przez to nie chcę abyście koronę zdobyli. Zaraz zaprzeczysz ale jestem jednym z tych którzy nie chcą ani korony ani odznaczeń, odpowiedz sobie na pytanie czemu nie chciałem odznaczenia za wybudowanie 4 cudów, ani jakiegokolwiek z osobna i dlaczego ich nie mam - bo nie obchodza mnie one specjalnie i wolałem aby ktoś inny otrzymał te odnzaczenia. Jestem we wrogim wam sojuszu więc to naturalne, że cieszę się z tego, że my jesteśmy bliżej wygrania świata i rad bym był gdyby się on szybko skończył.

wiem że to cię cieszy ,ale napisz wszystkim w jaki sposób to sie stało? honorowo nie potrafiliscie przegrać tylko z konta jednego z naszych i rozwiazaliscie nasz sojusz na finiszu cudów,bo medal to byście sobie mogli wtedy w Paint -cie narysowac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Ja już tu nie gram,ale wiem że ci co zostali korony wam nie dadzą ;)
Oczywiście to do Jaboli ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

wiem że to cię cieszy ,ale napisz wszystkim w jaki sposób to sie stało? honorowo nie potrafiliscie przegrać tylko z konta jednego z naszych i rozwiazaliscie nasz sojusz na finiszu cudów,bo medal to byście sobie mogli wtedy w Paint -cie narysowac
Już były deliberacje na temat tego co się stało i nie mam nic do dodania w tej sprawie, a co za tym idzie nie będę się wdawał w kolejną bezcelową dyskusję w której każda strona ma swoje argumenty i będzie się ich trzymać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Już były deliberacje na temat tego co się stało i nie mam nic do dodania w tej sprawie, a co za tym idzie nie będę się wdawał w kolejną bezcelową dyskusję w której każda strona ma swoje argumenty i będzie się ich trzymać.
Nom racja,dla mnie to i tak wygraliśmy,jak tam sytułacja na świecie BA się jeszcze trzyma? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

obydwie strony zajmują się zacięcie podbijaniem szaraczków i nieaktywnych gracz, niewiele się cokolwiek zmieniło od czasu przed cudakami ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

zapraszam wszystkich dobrych fajterów z Bos,Bhos, Judgement Day do przejścia na świat Lamia.
Zapraszam do *TRIADA* farmom mówimy stanowcze nie ;)

jakby coś to prosze o priw ,wrazie czego rzucimy linka w nasze pobliże
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

Jeden odbity :) Katarzyna chyba z 1000 ataków jednego dnia dostała od 6:00 do 18:03, dodając do tego skany szpiegów i czujki w innych miastach...5 tys. raportów nabiło Kasi? :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

zapraszam wszystkich dobrych fajterów z Bos,Bhos, Judgement Day do przejścia na świat Lamia.
Zapraszam do *TRIADA* farmom mówimy stanowcze nie ;)

jakby coś to prosze o priw ,wrazie czego rzucimy linka w nasze pobliże

no
tongue2.gif
offence, ale pierwsze co przeczytałem to: "zapraszam wszystkich dobrych frajerów z Bos,Bhos, Judgement Day.."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Era cudów

gdybym tak napisał, to musiałbym dać ci imienne zaproszenie dla ciebie na lame
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry