Espada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23685

Guest
bleach1.jpg


-Założyciel sojuszu-​

Azir99

W sojuszu obowiązywać będzie parę zasad:

1. Kultura na forum oraz poprawność zakładania tematów.
2. Pomoc dla sojusznika bez zbędnych dyskusji.
3. Nie ma tutaj miejsca na zdradę.

-Rekrutacja-​

Szukam chętnych i aktywnych graczy do wspólnej, długiej gry, rekrutujemy do sojuszu na podstawie aktywności i doświadczenia, więc jestem otwarty na poważne propozycje. Szczególny nacisk kładziemy na wojsko, jeśli jesteś bobem to nie masz nawet co pisać, aczkolwiek możesz zgłosić się na naszą farmę.

-Dyplomacja-

Dyplomacja będzie zawieszona przez początkowy etap gry, aby można było stwierdzić który sojusz jest coś wart a który jest masowym zbiegowiskiem. Od razu również mówię, że nie podpisujemy żadnych nic nie wnoszących ponów, gdyż ta gra polega na walce.​

Żadnych fuzji nie podpisujemy.

-Trochę o sojuszu-

Celem naszej kampanii nie jest koronka, to drugorzędna sprawa. Naszym celem jest zebranie aktywnych i sumiennych graczy. Nie musi być nas wiele, byle byśmy byli zgrani. Espada to kontynuacja sojuszów z rho, pelli.


Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na priv
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Espada

A uchylisz rąbka tajemnicy dla zachęty i powiesz o jakim sojuszu z pelli mowa?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Espada

A uchylisz rąbka tajemnicy dla za chęty i powiesz o jakim sojuszu z pelli mowa?

Niech będzie, sojusz nosil nazwe *WYBRAŃCY* i bylem w nim wspolzalozycielem, następnie doszło do fuzji z naszym sojusznikiem z ktorym wspolpracowalismy od początku świata, po fuzji bylismy na 17 miejscu w rankingu, niedlugo potem bylismy w top15. Po dluzszym czasie by pokonac przeciwnikow i sprobowac wygrac swiat zrobilismy fuzje z WG niestety niedlugo po tym wydarzeniu dokladnie 2 tygodnie musialem zrezygnowac z gry z powodu nauki, teraz wyszedlem na prostą i postanowiłem sprobowac swoich sił na zarkos.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Espada

Niech będzie, sojusz nosil nazwe *WYBRAŃCY* i bylem w nim wspolzalozycielem, następnie doszło do fuzji z naszym sojusznikiem z ktorym wspolpracowalismy od początku świata, po fuzji bylismy na 17 miejscu w rankingu, niedlugo potem bylismy w top15. Po dluzszym czasie by pokonac przeciwnikow i sprobowac wygrac swiat zrobilismy fuzje z WG niestety niedlugo po tym wydarzeniu dokladnie 2 tygodnie musialem zrezygnowac z gry z powodu nauki, teraz wyszedlem na prostą i postanowiłem sprobowac swoich sił na zarkos.

Niesamowite dokonania sojuszu... i do tego aż 2 fuzje ... :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Espada

Niesamowite dokonania sojuszu... i do tego aż 2 fuzje ... :)

Nie rozumiem twojego nastawienia, fuzje z sojusznikami ogolem wychodzą na dobre i jest wtedy jeden sojusz i nikt sie nie bedzie chamil wojskiem, bo wszyscy są w jednym sojuszu oraz akcje lepiej wychodzą, bo lepsza synchronizacja, tak na marginesie to 1 fuzja miala miejsce po 6 miesiącach, a następna 1 mies przed cudakami, i ta ostatnia fuzja byla ze wzgledow polozenia, no i to normalne ze sojusznicy robia selekcje i lacza sie w 1 sojusz przed cudakami?
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Espada

Nie rozumiem twojego nastawienia, fuzje z sojusznikami ogolem wychodzą na dobre i jest wtedy jeden sojusz i nikt sie nie bedzie chamil wojskiem, bo wszyscy są w jednym sojuszu oraz akcje lepiej wychodzą, bo lepsza synchronizacja, tak na marginesie to 1 fuzja miala miejsce po 6 miesiącach, a następna 1 mies przed cudakami, i ta ostatnia fuzja byla ze wzgledow polozenia, no i to normalne ze sojusznicy robia selekcje i lacza sie w 1 sojusz przed cudakami?

tak normalne nie wiem o co mu chodzi :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Espada

dosyć ciekawa prezentacja. ja z chęcią dołączę. ;)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Espada

Nie rozumiem twojego nastawienia, fuzje z sojusznikami ogolem wychodzą na dobre i jest wtedy jeden sojusz i nikt sie nie bedzie chamil wojskiem, bo wszyscy są w jednym sojuszu oraz akcje lepiej wychodzą, bo lepsza synchronizacja, tak na marginesie to 1 fuzja miala miejsce po 6 miesiącach, a następna 1 mies przed cudakami, i ta ostatnia fuzja byla ze wzgledow polozenia, no i to normalne ze sojusznicy robia selekcje i lacza sie w 1 sojusz przed cudakami?

Ja od zawsze byłem i dalej jestem przeciwnikiem fuzji, chyba że już nie ma innego wyjścia :) Stąd też taki mój wpis :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Espada

Nie rozumiem twojego nastawienia, fuzje z sojusznikami ogolem wychodzą na dobre i jest wtedy jeden sojusz i nikt sie nie bedzie chamil wojskiem, bo wszyscy są w jednym sojuszu oraz akcje lepiej wychodzą, bo lepsza synchronizacja, tak na marginesie to 1 fuzja miala miejsce po 6 miesiącach, a następna 1 mies przed cudakami, i ta ostatnia fuzja byla ze wzgledow polozenia, no i to normalne ze sojusznicy robia selekcje i lacza sie w 1 sojusz przed cudakami?

No cóż, a nie sądzisz, że to trochę podważa zapewnienie o braku fuzji z opisu sojuszu :)?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Espada

No cóż, a nie sądzisz, że to trochę podważa zapewnienie o braku fuzji z opisu sojuszu :)?

Nie, gdyż to były fuzje z sojusznikami, a to trochę inaczej niż z obcym sojuszem, bo chyba nikt nie robi fuzji z sojuszem, którego nie zna, no chyba, że jest imbecylem i idzie na ilość, a nie na jakość. Napisałem to, ponieważ zawsze na początku świata jest masa sojuszy, którym marzy się być w top3 i zapraszają byle kogo, robią fuzje z byle kim a 2 tygodnie po ochronce już ich nie ma ;d chce po prostu uświadomić, że nie mam zamiaru nawet rozpatrywać propozycji fuzji, a zawsze na początku jestem zasypywany wiadomościami typu: "Elo co ty na fuzje wy do nas, dostaniesz założyciela?" bez żadnego uzasadnienia, argumentów, po prostu nic....... W skrócie mówiąc, tym wpisem chcę dać do zrozumienia, że nie zrobię fuzji w 1 dzień świata, z jakimiś dziećmi......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Espada

Nie, gdyż to były fuzje z sojusznikami, a to trochę inaczej niż z obcym sojuszem, bo chyba nikt nie robi fuzji z sojuszem, którego nie zna, no chyba, że jest imbecylem i idzie na ilość, a nie na jakość. Napisałem to, ponieważ zawsze na początku świata jest masa sojuszy, którym marzy się być w top3 i zapraszają byle kogo, robią fuzje z byle kim a 2 tygodnie po ochronce już ich nie ma ;d chce po prostu uświadomić, że nie mam zamiaru nawet rozpatrywać propozycji fuzji, a zawsze na początku jestem zasypywany wiadomościami typu: "Elo co ty na fuzje wy do nas, dostaniesz założyciela?" bez żadnego uzasadnienia, argumentów, po prostu nic....... W skrócie mówiąc, tym wpisem chcę dać do zrozumienia, że nie zrobię fuzji w 1 dzień świata, z jakimiś dziećmi......

Myślę, że "Jakieś dzieci" nie siedzą na forum i są to nowi gracze, którzy nie wiedzą nic o grze jeszcze ;). Dla mnie fuzja to fuzja.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Espada

Myślę, że "Jakieś dzieci" nie siedzą na forum i są to nowi gracze, którzy nie wiedzą nic o grze jeszcze ;). Dla mnie fuzja to fuzja.

Oj zdziwylbys sie, nowi gracze, bynajmniej polowa przesiaduje na forum, choc kont nie ma. Fuzja to fuzja, ale co innego fuzja z zaufanym sojuszem, a co innego z obcym sojuszem, ktory zawsze moze cie zdradzic.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Espada

Moim zdaniem, nic nie ma złego w fuzjach. Zależy z kim się ją podpisuję. Musi być to zaufany sojusz, który jest gotowy na grę w grupie. Taka fuzja jest dobra. A co do prezentacji, ładnie oraz czytelnie stworzona. Obrazek jest. Kolorki też są. 8/10.

No i o tym właśnie piszę, fanie, że ktoś to rozumie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Espada

6,5/10 Nic dodać, nic ująć :) Prezentacja jest dobra :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry