[Sport] Euro 2016

  • Rozpoczynający wątek KanioKania
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam :rolleyes: Nie ma jeszcze tego tematu, ani 2016 roku, ale co szkodzi napisać o tym z wyprzedzeniem? ^^ Co sądzicie o Euro 2016? Podobno ma ono być na początku czerwca :D Mam nadzieję, że wystąpi Polska, bo uważam, że tym razem naprawdę zasłużyła ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Euro 2016

Na pewno wystąpi bo się zakwalifikowała :p
dzisiaj losowanie grup
 

DeletedUser

Guest
Odp: Euro 2016

o której losowanie ??

Na pewno dzisiaj, a gdyby mieli ustalić, to na pewno ktoś na jakiejś stronie dam znać :p Będę patrzyła, czy gdzieś już są wyniki, to może Wam podam :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już wiem! Znalazłam wszystko co i jak:

Są podane 4 koszyki :)

2d7v7uq.png
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Euro 2016

I wszystko jasne

Grupa C
1.Niemcy
2.Ukraina
3.Polska
4.Irlandia Północna
 
Odp: Euro 2016

jestem zawiedziony , liczyłem że zagramy w końcu z np. Hiszpanią , Włochami , a tak , co chwile Ci sami rywale
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Euro 2016

Czyżby remis z Irlandią na początek, porażka z Niemcami i mecz z Ukrainą na końcu ,,o życie" i porażka? :) Ostatnio tak to wyglądało, ale może teraz będzie lepiej... :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak sobie lubię pomarudzić ale liczę na przynajmniej 7 pkt :D
 
Odp: Euro 2016

Czyżby remis z Irlandią na początek, porażka z Niemcami i mecz z Ukrainą na końcu ,,o życie" i porażka? :) Ostatnio tak to wyglądało, ale może teraz będzie lepiej... :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak sobie lubię pomarudzić ale liczę na przynajmniej 7 pkt :D

myślę ,że z 9 wyłudzą
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Euro 2016

Wiara, wiarą, ale trzeba pamiętać także, że przeciwnicy wcale tacy słabi nie są.
1. Irlandczycy wyszli z pierwszego miejsca w swojej grupie...może nie najmocniejszej, ale jak na nich to duży sukces. Trener też doświadczony, a wyspiarski styl nie do końca nam odpowiada. Taki typowy mecz walki będzie, który powinniśmy wygrać dzięki większym umiejętnościom...oby bez kontuzji, bo to pierwszy mecz turnieju.
2. Niemcy jak to oni potrafią, na Mistrzostwach to będzie dużo mocniejsza drużyna. Na wielkich turniejach grać potrafią jak praktycznie nikt inny. Umiejętności i możliwości ustawienia składu ogromne...mogą mieć małe problemy na bokach obrony, ale nie ma co przesadzać, bo kilku z nich gra coraz lepiej w klubach. Tutaj raczej nie ma co się spodziewać cudu...
3. Ukraina, to będzie jak dla mnie duża niewiadoma. Dobrzy bramkarze, solidna obrona, ciekawa linia pomocy z dwójką świetnych skrzydłowych...tylko napastnika z prawdziwego zdarzenia im trochę brak. Na pewno będą groźni i zapowiada się ciekawy mecz.

Także jak dla mnie, to te 4 punkty to powinien być plan minimum...a przy dobrym układzie pozostałych meczów da to awans. Przy 6 punktach o awans powinniśmy być spokojni...więcej raczej ugrać nie będziemy w stanie:)
 
Odp: Euro 2016

Liczy się to jak dany kraj gra na turniejach tutaj niestety i Niemcy i Ukraina lepiej wypadają niż my, awans oczywiscie mozliwy i w niego wierzę. Do analizy powyzej odnosić się nie będę bo inaczej to oceni obserwator a inaczej ktos kto profesjonalnie gral w pilke przez 15lat.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Euro 2016

Co do Irlandii to chciałbym przypomnieć że jednak potrafimy grać z wyspiarzami (eliminacje). Na takim turnieju to może zdecydować forma dnia i trochę szczęścia w danym meczu :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Euro 2016

@*El Gato*
Za mną trochę gry w piłkę, może nie do końca profesjonalnie i tylko juniorsko, ale na więcej kontuzje nie pozwoliły. Do tego trochę się tematem interesuję, więc jakąś tam wiedzę na ten temat mam :) A co do analizy, to oczywiście takie moje subiektywne zdanie na ten temat. I pewnie ilu ekspertów, tyle opinii się znajdzie. Do tego też teraz możemy sobie pisać jedno, a jak przyjdzie do ME, to sytuacja może być zgoła odmienna. Jakaś kontuzja, ktoś bez formy i sytuacja może być zupełnie inna.

@lech poznan3
Ja mam trochę inne, odmienne odczucia na ten temat. Zagraliśmy dwumecze z Irlandią i Szkocją. Ze Szkotami dwa razy zremisowaliśmy, natomiast z Irlandią był remis i zwycięstwo. Raz uratowaliśmy remis w 90 minucie, a innym razem to rywale wyrównali w końcówce. Wszystko po bardzo trudnych meczach. Mając na uwadze historię, to na pewno będzie to wymagający przeciwnik, zwłaszcza pod kątem fizycznym.

A co do pozostałych kwestii, to pełna zgoda. To jest turniej i na nim wszystko może się zdarzyć. A analizować dokładniej będzie można wszystko jak poznamy chociaż listę powołanych, a może i na kilka dni przed pierwszym meczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry