1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

European Games Award - Wasze głosy

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika inslithium, 11. Sie 2011.

1. inslithium

inslithium Guest

Jak w temacie, jestem ciekawy, na kogo głosowali użytkownicy "naszego" forum.

Ja oddałem głos na... World of tanks.

Edit;
    Oczywiście temat umieszczam w dziale "Dyskusje", ponieważ niewątpliwie ma on związek z grą - przecież na pewno większość z nas głosowała na GP oraz INNO games. :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Sie 2011
  2. to jakiś żart?

3. KaraJunior

KaraJunior Guest

Chyba żartujesz na wasze GP nawet pies z kulawą nogą by nie głosował.

4. po tym co się stało z tą grą od kwietnia nie wyobrażam sobie jak można na grepo zagłosować. choć wersja sprzed 2.0 byłaby moim zdecydowanym faworytem w tym konkursie.

5. Mormax

Mormax Guest

Prawdopodobnie za to dostane beana ale powiedzieć to muszę :) Jak mamy oddawać nasze głosy na GP i nie na INNO games jeżeli nasze prośby posty tematy z zapytaniami "kiedy możemy liczyć na wprowadzenie nowych Bogów, Cudów na starsze światy" Jak mamy oddawać swój głos jeżeli za każdym razem jesteśmy uciszani ignorowani zbywani pół słówkami albo że nasze Posty są nie zgodne z regulaminem forów ??

Dlaczego w takim razie oni liczą na nasze poparcie, jeśli sami nas do siebie zrażają :(

PS. Jest to moje zdanie na temat ignorowaniu od dłuższego czasu działań prowadzonych przez graczy światu alfa o wprowadzenie zmian na tym świecie. Jeżeli ktoś jest z tego powodu urażony zapraszam na PW w kwestii przedyskutowania poglądów na daną sytuacje

Pozdrawiam Mormax

6. kaken007

kaken007

JA oczywiście na pewno na GP nie głosuje. Teraz nas proszą a wcześniej tylko tematy potrafili usuwać.

7. Artolis1999

Artolis1999 Guest

Pytanie

A czy te głosowanie jest płatne,bo jak nie,to spróbuję zagłosować na INNO Games! :p

A jak tak,to niestety nie będę głosować.

Proszę o odpowiedź. :)

8. W takim razie dla Ciebie jest płatne :D

9. SNAJPER007

SNAJPER007

tanie tylko 0zł z vat ;P oczywiście że się głosowało :) od razu po temacie w ogłoszeniach ;D (and profil na delcie ;P)

10. janek1977

janek1977 Guest

re

:mad: Dla mnie lipa nieglosuje na nich zreszta mnie olali ja leje na nich wmowili mi ze posiadam multikonto, wyrzucili graczy z ktorymi gralem a teraz kiedy graja od poczatku i maja juz miasta po 4000 pkt i okazalo sie ze mielismy racje niemozna doprosic sie odpowiedzi, to jakis banal jest, lipa ,sciema i tyle TA NAGRODA IM SIE NIE NALEZY NIEGLOSUJCIE NA NICH!!!:(

11. kaken007

kaken007

A jak myślisz dlaczego ten temat powstał.
    W ogóle za co im się to należy. Za siedzenie i usuwanie wątków.

12. donny4

donny4 Guest

A ja powiem tak:
    -gra jako taka jest fajna, zasługuje na choćby 3.miejsce
    -support nie tylko w tej grze popełnia, jakże liczne, błędy..w innej grze może byłoby podobnie, ale jako taki tutaj będący support mocno się naraził nam, graczom...nic dziwnego, że będzie marny wynik...wg.mnie nie zasłużyli na trofeum w tej kategorii...

13. kaszub7

kaszub7 Guest

nie zaglosuje na grepolis.

14. sunfire

sunfire Guest

hehe a jeszcze te techniczne problemy:(

15. SNAJPER007

SNAJPER007

wiadomo kiedy będą jakieś wyniki ?

16. krzyzakp

krzyzakp

Zgodnie z informacjami na stronie konkursu juz jutro, czyli 13 Sierpnia.

17. SNAJPER007

SNAJPER007

Aha . Dzięki za info :)

18. okogi

okogi

głosowanie

ja jak większość nie głosowałem na grepolis, z tego powodu że:
    - brak w niektórych kwestiach zaangażowania ze stronu suportu
    - suport wysyła masówki jak oni są szczęśliwi że wszyscy są zadowoleni z ich pracy, to bzdura, nażucają wam odpowiedź co jest nie zgodne z zasadami głosowania, nie macie prawa do pisania takich wiadomości jak trwa głosowanie. sprawdziłem to w centrum informacji dla głosujących
    - prawda jest prosta, olewacie grepolis mowa o supocie zwłaszcza stare światy, dowodów mam sporo, łącznie ze scrinami wiadomości i postów jakie usuwają bo są dla nich nie wygodne
    - MOGE WYMIENIAC WIECEJ, SZKODA CZASU

NIE GŁOSUJE OSOBIŚCIE NIGDY NA GREPOLIS

19. Artolis1999

Artolis1999 Guest

Dzięki

Dzięki za odpowiedź! :p
    To ja chyba zagłosuję.

20. Makaron11

Makaron11 Guest

Na głosowanie już za późno. :)

Do góry