European Games Award - Wasze głosy

  • Rozpoczynający wątek inslithium
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak w temacie, jestem ciekawy, na kogo głosowali użytkownicy "naszego" forum.

Grepolis dzisiaj o godz. 14:00
European Games Award jest prawdopodobnie najważniejszą nagrodą dla twórców gier oraz ich produktów w Eurpie. Nagroda przyznawana jest co roku, w kategoriach ustalonych przez czołowych przedsiębiorców, specjalistów do spraw gier oraz graczy. Jej celem jest zwiększenie rozwoju gier video w Europie.

Ze względu na wyjątkowość EGA, mamy przyjemność poinformować, że zarówno firma InnoGames („najlepszy suport” best community support) jak i Grepolis („najlepsza gra przeglądarkowa” best browser game) otrzymały nominację. Jesteśmy dumni, iż Grepolis przynosi radość i rozrywkę tak dużej ilości graczy; nasz zespół również jest podekscytowany z powodu tego wyróżnienia. Obsługa klienta jest bardzo ważnym czynnikiem w naszych grach i w przyszłości zamierzamy nadal ją ulepszać.

Grepolis nie odniosłoby żadnego sukcesu bez naszych graczy i społeczności, dlatego też prosimy o Waszą pomoc podczas trwania konkursu! Zagłosujcie na Grepolis oraz InnoGames i bądźcie częścią naszego wspólnego sukcesu, gdy otrzymamy European Games Award.

Głosowanie odbywa się pod tym adresem. Dziękujemy za wsparcie!

Wasz Grepolis Team

Ja oddałem głos na... World of tanks.

Edit;
Oczywiście temat umieszczam w dziale "Dyskusje", ponieważ niewątpliwie ma on związek z grą - przecież na pewno większość z nas głosowała na GP oraz INNO games. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chyba żartujesz na wasze GP nawet pies z kulawą nogą by nie głosował.
 

DeletedUser

Guest
po tym co się stało z tą grą od kwietnia nie wyobrażam sobie jak można na grepo zagłosować. choć wersja sprzed 2.0 byłaby moim zdecydowanym faworytem w tym konkursie.
 

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie za to dostane beana ale powiedzieć to muszę :) Jak mamy oddawać nasze głosy na GP i nie na INNO games jeżeli nasze prośby posty tematy z zapytaniami "kiedy możemy liczyć na wprowadzenie nowych Bogów, Cudów na starsze światy" Jak mamy oddawać swój głos jeżeli za każdym razem jesteśmy uciszani ignorowani zbywani pół słówkami albo że nasze Posty są nie zgodne z regulaminem forów ??

Dlaczego w takim razie oni liczą na nasze poparcie, jeśli sami nas do siebie zrażają :(


PS. Jest to moje zdanie na temat ignorowaniu od dłuższego czasu działań prowadzonych przez graczy światu alfa o wprowadzenie zmian na tym świecie. Jeżeli ktoś jest z tego powodu urażony zapraszam na PW w kwestii przedyskutowania poglądów na daną sytuacje

Pozdrawiam Mormax
 

DeletedUser11040

Guest
JA oczywiście na pewno na GP nie głosuje. Teraz nas proszą a wcześniej tylko tematy potrafili usuwać.
 

DeletedUser

Guest
Pytanie

A czy te głosowanie jest płatne,bo jak nie,to spróbuję zagłosować na INNO Games! :p

A jak tak,to niestety nie będę głosować.

Proszę o odpowiedź. :)
 

DeletedUser

Guest
tanie tylko 0zł z vat ;P oczywiście że się głosowało :) od razu po temacie w ogłoszeniach ;D (and profil na delcie ;P)
 

DeletedUser

Guest
re

:mad: Dla mnie lipa nieglosuje na nich zreszta mnie olali ja leje na nich wmowili mi ze posiadam multikonto, wyrzucili graczy z ktorymi gralem a teraz kiedy graja od poczatku i maja juz miasta po 4000 pkt i okazalo sie ze mielismy racje niemozna doprosic sie odpowiedzi, to jakis banal jest, lipa ,sciema i tyle TA NAGRODA IM SIE NIE NALEZY NIEGLOSUJCIE NA NICH!!!:(
 

DeletedUser11040

Guest
A jak myślisz dlaczego ten temat powstał.
W ogóle za co im się to należy. Za siedzenie i usuwanie wątków.
 

DeletedUser

Guest
A ja powiem tak:
-gra jako taka jest fajna, zasługuje na choćby 3.miejsce
-support nie tylko w tej grze popełnia, jakże liczne, błędy..w innej grze może byłoby podobnie, ale jako taki tutaj będący support mocno się naraził nam, graczom...nic dziwnego, że będzie marny wynik...wg.mnie nie zasłużyli na trofeum w tej kategorii...
 

DeletedUser1888

Guest
głosowanie

ja jak większość nie głosowałem na grepolis, z tego powodu że:
- brak w niektórych kwestiach zaangażowania ze stronu suportu
- suport wysyła masówki jak oni są szczęśliwi że wszyscy są zadowoleni z ich pracy, to bzdura, nażucają wam odpowiedź co jest nie zgodne z zasadami głosowania, nie macie prawa do pisania takich wiadomości jak trwa głosowanie. sprawdziłem to w centrum informacji dla głosujących
- prawda jest prosta, olewacie grepolis mowa o supocie zwłaszcza stare światy, dowodów mam sporo, łącznie ze scrinami wiadomości i postów jakie usuwają bo są dla nich nie wygodne
- MOGE WYMIENIAC WIECEJ, SZKODA CZASU

NIE GŁOSUJE OSOBIŚCIE NIGDY NA GREPOLIS
 
Do góry