[To nie błąd] [Event] Białe Jajka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6237
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Witam,

Na wstępie powiem tak: Event ok, ale bugów troche za dużo (może przez to, że na becie tak późno był dostępny).
A więc kwestia jest taka - Jajka.
Na 2ch światach, nie miałem problemu, żeby uzbierać żółte i pomarańczowe jajka.
To samo powtarza się, ale w kwestii białych jajek - z tym, że odwrotnie, zakładając, że zbiłem 100 bialych dzbanów, dostałem tylko 1 jajko (dosłownie 1).
Pomarańczowe i zółte wyskakiwały jak z ADHD (przy 10 rzutach, dostałem 6 jajek, potrzebowałem zbić około 30 pomarańczowych dzbanów, żeby zdobyć 10 jajek)
A białe jakby chciały a nie mogły (rozbiłem do dnia dzisiejszego na Helorusie coś około 105 dzbanów i mam 1 jajko!) :mad:

Czy to jest normalne? wydaje mi się, że nie, jednak wolałbym, aby ekspert napisał czy wszystko się zgadza, czy być może jest to błąd.
A może celowy zabieg, żeby doładowywać swoje konta "wiecej i więcej", aż konto będzie warte przez 3 eventy tyle, co kilka(naście) Polskich wypłat? :confused:
Dodam, że nie jestem jedyną osobą która tak ma i już kilku graczy pisało do mnie, czy czasem nie mam podobnie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: [Event] Białe Jajka

Ja mam 8, ciężej wpadają, ale wpadają. Generalnie są one pomyślane tak, aby tylko osoby korzystające ze złota mogły je wszystkie zebrać.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [Event] Białe Jajka

To nie błąd, w eventach tego typu trudniej jest zdobyć trofea, które znajdują się po prawej stronie okienka (tutaj białe jajka, w Spartańskich Zabójcach uzbrojenie saperów).
 
Odp: [Event] Białe Jajka

dopiero jak wydasz na strzały 180 złota masz szanse zdobyć te jajka , przez ostatnie 5 dni zbiłem ze 100 białych dzbanów i nic , dopiero dzisiaj jak wydałem te 180 to wpadło jedno jajko
 
Odp: [Event] Białe Jajka

dopiero jak wydasz na strzały 180 złota masz szanse zdobyć te jajka , przez ostatnie 5 dni zbiłem ze 100 białych dzbanów i nic , dopiero dzisiaj jak wydałem te 180 to wpadło jedno jajko



Od początku eventu wydaje po 60 złota dziennie i raz 120.
Przez trzy dni jego trwania byłem na urlopie czyli automatycznie odpadło około 45 rzutów.
Jajka w ilościach 6- 10 - 6 także nie wiem czy mam takie szczęście czy błąd gry.
 
Odp: [Event] Białe Jajka

Osobiście na jednym ze światów wydałam trochę złota na event i mam tylko 1 jajko z prawej strony. Kwestia szczęścia
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: [Event] Białe Jajka

360-600 monet dziennie i zebrałem już wszystko
 
Do góry