[To nie błąd] Event na Rizini

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Witam nie wiem jak mam to potraktować, ale to chyba jakiś błąd jest, bo to jest kpina, że my potrzebujemy milion punktów na pierwszy cel społecznościowy, a inne światy 2 miliony, ale za wszystkie, jak tak dalej pójdzie to nie odblokujemy żadnego, dlaczego oropos gdzie jest taki sam speed potrzebuje nieco ponad milion na 5 celów społecznościowych, okej może mniej graczy tam jest, ale jak wytłumaczyć sestos gdzie jest większe skupisko graczy, a wymagania celów społecznościowych są 2 razy mniejsze, ktoś mi wytłumaczy gdzie tu logika jest?
 

DeletedUser19924

Guest
Na Nikai potrzeba prawie 5 mln na wszystkie cele społecznościowe...zdobyte do tej pory 591k. W takim tempie, to my może do drugiego celu dotrzemy, a kolejne to już jakaś abstrakcja.


PS: A są tutaj osoby, które po 1000 punktów dziennie zdobywały same
smiley_emoticons_wallbash.gif


PS2: A na Idalium 230k punktów potrzeba na wszystkie cele...choć tam ledwie 350 osób zostało na serwerze
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Nikaia - 7370 graczy z minimum 175 pkt. rozwoju
Sestos - 7071 graczy z minimum 175 pkt. rozwoju

Na Nikai potrzeba ok. 5 mln., a na Sestos ok. 2 mln. To jest jakieś nieporozumienie. Szczególnie, że gracze z Nikai będą odchodzić, bo trwa EC i nie możliwości rejestracji kolejnych. Taka możliwość jest jednak na Sestos. Niby takie eventy miały zależeć od liczby aktywnych graczy, ale komuś coś nie wyszło. Programiści z INNO powinni zacząć grać w grę, którą tworzą.
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser11944

Guest
Idalium - 2 cele osiagniete
Paros - daleko do pierwszego
 

DeletedUser18203

Guest
Halo!
Może ktoś by się wypowiedział tutaj z tego suporta czy jakoś tam?

Może jest opcja żeby to zmienić jeszcze na tym evencie żeby,każdy świat zdążył te wszystkie nagrody odebrać a jeśli nie to przynajmniej przy następnych garach sprawdzić pkt graczy a nie slupy policzone i teraz np na Paros tylko jeden cel zostanie zdobyty.
No może max dwa jak pozloca.
 

DeletedUser19924

Guest
Na Nikai dopiero dzisiaj koło 00:30 zrobiliśmy pierwszy
smiley_emoticons_hust.gif
Tydzień eventu minął...zostało 11 dni, a do kolejnego punktu nie ma 903k, tylko 2032k. Wychodzi 1129k do zdobycia...czyli będzie dobrze, jak dobijemy do drugiego celu
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

Robin65

Zespół Grepolis
To zjawisko nie jest efektem błędu. Wasze uwagi odnośnie odczuć związanych z kryteriami osiągania celów społecznościowych przekazaliśmy do osób będących odpowiedzialnymi za projekt.
 

DeletedUser22102

Guest
To nawet nie chodzi o to, że trzeba dużo punktów, chociaż na Rizani aktywnie w event'cie musiałoby brać udział pewnie 1800/2000 graczy, żeby zdobyć wszystkie cele...bardziej mnie zastanawiają "widełki" dla poszczególnych celów.

I - 1 052 000
II - 2 367 000
III - 4 995 000
IV - 5 229 000
V - 5 637 000

Na pierwszy potrzeba 1 mln, na drugi 1,3 mln, na trzeci 2,65 mln, na czwarty 0,23 mln, na piąty 0,4 mln...trochę dziwnie jest to skonstruowane, nie powinny być mniej więcej podobne różnice do osiągnięcia poszczególnych celów?
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...to, że to nie jest błąd, to pewnie wszyscy wiedzieli. Bardziej chodziło o zwrócenie uwagi na te absurdalne "widełki" punktowe i brak możliwości zdobycia wszystkich celów społecznościowych na kilku światach.

A nie powiem, ten bonus +50% więcej punktów przez 2 tygodnie jawił się fajnie...a teraz mogę sobie o nim pofantazjować tylko, bo nie wiem, czy dojdziemy na świecie do chociażby drugiego celu. Pewnie tak, ale na styk
smiley_emoticons_wallbash.gif
A co z resztą...

PS: No i jak Kot Felix zauważył, oto konstrukcja tych "widełek" dziwna...taka bez żadnego ładu i składu
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser5

Guest
To nawet nie chodzi o to, że trzeba dużo punktów, chociaż na Rizani aktywnie w event'cie musiałoby brać udział pewnie 1800/2000 graczy, żeby zdobyć wszystkie cele...bardziej mnie zastanawiają "widełki" dla poszczególnych celów.

I - 1 052 000
II - 2 367 000
III - 4 995 000
IV - 5 229 000
V - 5 637 000

Na pierwszy potrzeba 1 mln, na drugi 1,3 mln, na trzeci 2,65 mln, na czwarty 0,23 mln, na piąty 0,4 mln...trochę dziwnie jest to skonstruowane, nie powinny być mniej więcej podobne różnice do osiągnięcia poszczególnych celów?

Dzięki za zwrócenie na to uwagi, zgadzam się z tobą, ze te wymagania są dziwne, liczba punktów na kolejny cel powinna być moim zdaniem albo stała, albo zwiększać się z każdym poziomem. Na ten moment mamy informację, że technicy przyjrzą się obliczaniu punktów na poszczególne cele, ale ewentualne poprawki prawdopodobnie nie zostaną wprowadzone w trakcie tego wydarzenia. Mimo wszystko, dobrze byłoby zmienić punkty na przyszłość, bo event się powtarza i za jakiś czas byłby taki sam problem.
 

DeletedUser19924

Guest
Ja tam jestem cały czas w szoku wyróżnienia, jakie nas spotkało na Nikai i te oczekiwania, że zdobędziemy miliony punktów? Za dużo wydawaliśmy złota na eventy wcześniej i ktoś chciał na nas zbić kokosy? Wczoraj był finał 9 dnia, do końca eventu także 9 dni pozostało...a my mamy zdobyte 1205k punktów na 4840k
smiley_emoticons_wallbash.gif


PS: A może wydłużymy ten event o kolejne 18 dni...wtedy to może tak na styk dobijemy
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Na Rizinii na 100% wejdzie 2 cel i na 100% nie będzie osiągnięty 3 cel...
 

DeletedUser19924

Guest
A no to chyba dokładnie tak samo będzie na wszystkich światach, gdzie jest podniesiony próg punktowy do tych 5mln...
 
Do góry