1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

[To nie błąd] Event Spart vs Hades

Dyskusja w 'Błędy w grze' rozpoczęta przez użytkownika blsisko, 8. Sie 2017.

Poleć tę stronę

1. blsisko

blsisko

Docenione treści:
    0
    Witam.
    Mam problem na Teby nick w grze ten sam co na forum
    Problem z Eventem polega na tym że wczoraj zdobyłem 10 oddziałów i niestety nie wyzerowało mi tego jeszcze dzisiaj przez co nie mogę pozyskiwać nowych oddziałów. Gram także na Zakintos i tam tego problemu nie mam

Pozdrawiam
    blsisko

2. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    303
    Witaj :) Sprawdziłam twoje konto na Tebach i nie widzę tu błędu. Oddziały zbierałeś dwukrotnie, wczoraj około 11 i dzisiaj koło 5 rano, łącznie 20 oddziałów. Jeżeli nadal coś się nie zgadza, zachęcam do napisania zgłoszenia do obsługi gry - na forum nie możemy podać wszystkich szczegółowych informacji dotyczących konta.

3. blsisko

blsisko

Docenione treści:
    0
    Może i tak było jednak te odziały nie zostały dołączone
    Sprawa zgłoszona o Supportu
    I teraz najważniejsze poranny zbiór oddziałów nie mógł się obyć bo wszelkie budowy i rekrutacje robiłem poprzez aplikację mobilną
    I może stąd ten błąd

4. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    303
    W aplikacji nie ma wydarzenia, więc nie da się brać udziału w bitwach, jednak za wykonywanie akcji można otrzymać oddziały. Po prostu wyświetlą się one po otworzeniu gry przez przeglądarkę :)

5. blsisko

blsisko

Docenione treści:
    0
    to już wiem tylko że ilość wojska z dzisiaj w stosunku do ilości wojsk wczoraj nie zmieniła się
    No cóż trudno 1 dzień w plecy

6. artur06

artur06

Docenione treści:
    5
    A cóż to za wspaniała nagroda na polu bitwy nr 27, 16 mant przez 7 godzin co daje nam 112 małpek(5040 ludków), no na 2 miasta tego nie rozdzielę, więc pytanie nasuwa się samo, po co takie nagrody z którymi nie ma co zrobić, 1/3 mant poleci w błoto.

ultron lubi to.
  7. Mati5243

Mati5243

Docenione treści:
    140
    Po to ,żebyś ruszył swoim małym móżdżkiem :) Wiem ,że w Twoim przypadku to trudne ;)

Big Kamil i slups2017 lubią to.