[Nowość] Event - "Ucieszynki"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Co uważasz?

  • za

    Głosy: 3 100,0%
  • przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
W tym Evencie najważniejsze jest to, że nie będziemy się bawić militarnie (tzn. pokonywać wroga orężem), lecz gospodarczo. Każdego dnia będzie można wesprzeć maksymalnie 15 miast – wysłać im coś co graczy ucieszy - (nie mogą to być nasze miasta, ani nie mogą to być choćby 2 miasta tego samego gracza) bonusami wzmacniającymi (w zamian miasto rewanżuje się wysłaniem wojska). Będziemy do tego używać Punktów Wsparcia (co dzień będzie dostępnych 60 PW), które będzie można dokupić za walutę Premium (wszystkie statystyki podałem intuicyjnie, nie należy się do nich przywiązywać).

Koszt​
Bonus​
Nagroda​
Miasto 11Drewno +750%+90 Szermierzy
Miasto 22Kamień +750%+90 Łuczników
Miasto 33Srebrne monety +750%+120 Procarzy
Miasto 44+25% Budynki+45 Kawalerii
Miasto 55+25% Rekrutacja+40 Rydwanów
Miasto 66Łaska +50%+15 Statków transportowych
Miasto 77Przyśpieszenie +30%+10 Birem
Miasto 88+50% Budynki+5 Statków Ogniowych
Miasto 99+50% Rekrutacja+5 Tirem
Miasto 1010Łaska +500%+2 Mantykory +2 Minotaury
Miasto 1111Atak +5%+6 Cyklopy +6 Hydry
Miasto 1212Obrona +5%+10 Harpie +10 Meduzy
Miasto 1313Łaska +1000%+14 Centaury +14 Pegazy
Miasto 1414Obrona +10%+18 Cerbery +18 Erynie
Miasto 1515Atak +10%+22 Gryfy +22 Dziki


Co o tym sądzicie?

Edycja:
Aktualizowałem ilość mitycznych, na większą, ponieważ inaczej nie byłoby to opłacalne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem, co sądzą inni, ale ja Ci powiadam nie idź tą drogą. Zerknij sobie na wprowadzone propozycje. Gracze lubią rozwiązania praktyczne, które usprawnią rozgrywkę, a nie kolejne propozycje a'la event. Fajnie, że się starasz, ale brutalnie powiem wkładasz pracę w coś, co nie ma szansy przejścia. Jakby wszystkie te rozwiązania wprowadzić to nagrody można byłoby zbierać tylko z eventu i zlikwidować koszary i port;)
 

DeletedUser34371

Guest
Victorio niech za moją odpowiedź posłużą dwa wpisy z innego tematu:

super event dla złotników i chyba tylko dla nich
Zupełnie jak wszystkie pozostałe od bardzo, bardzo dawana :)

Co teraz myślisz o moich pomysłach? (a jeśli chodzi o nagrody i ich ilość (we wszystkich moich pomysłach) to nie bierz ich tak dosłownie, bo Inno może to zmienić ZUPEŁNIE) :)

Edycja:
Dawno temu jeden z szefów SquereSoft (dzisiejsze SquereEnix) powiedział mniej więcej tak:
"Na każde sto pomysłów realizujemy jeden - dwa".
Także jeszcze z 80 propozycji i według powyższej reguły Inno będzie skłonne coś wprowadzić :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34371

Guest
chłopakom chodziło o to, że wszystkie eventy opierają się na $$$ i tutaj mamy to samo

Nie, nie :) Przecież codziennie mielibyśmy 60 pkt do wydania, więc na pierwsze 10 zadań, i dopiero zadania od 11 do 15 trzeba by uzupełnić punktami za walutę Premium.
Nadal nie rozumiem przywiązania do cyfr (one są nieistotne). Piszmy o samym pomyśle :)
Alei tak dziękuję za Twoje posty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry