[Nowość] Event z hydrami

Chcesz nowego morskiego eventu z nowymi rodzajami posiłków?

  • TAK!

    Głosy: 15 60,0%
  • NIE!

    Głosy: 6 24,0%
  • OBOJĘTNE

    Głosy: 4 16,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser2329

Guest
Witam
Chciał bym zaproponować event morski, bo jak wiadomo grecy toczyli morskie bitwy.
Mogło by to wyglądać podobnie do Trackiego Podboju/Bitwy o Troję tylko mapa ukazywała by wybrzeża grecji.

Do wygrania były by np.

Błogosławieństwo ataku tyche
Błogosławieństwo obrony tyche
Ekspansja lądowa
Posiłki hoplitów
Posiłki Hydr
Posiłki gryfów
Posiłki Triremy
Posiłki boskich wysłanników
Wyostrzone zmysły
Rytuał: przywołanie nereid
Pakiet surowców
Pakiet łask
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Event z hydrami

Całkiem ciekawy pomysł i możliwy do zrealizowania. W innym temacie nawet pytano o coś takiego.


PS: Problem jest taki, że nie wszystkie światy posiadają Artemidę. Dlatego też raczej nie zobaczymy posiłków z gryfami. Triremy są mimo wszystko nadal średnią jednostką (jest lepiej niż było, ale nadal bez porównania z ogniami/biremami...jedyny plus, to ich uniwersalność). Boscy wysłannicy jako nagroda również do mnie nie przemawiają...nadal wolę te klasyczne jednostki. Hydry? To już w ogóle jednostka bez przyszłości.

A w ogóle, to jeszcze lepiej byłoby, gdyby w eventach nie można było wygrywać posiłków jednostek. Za bardzo zaburza to zabawę, jak dostaje się atak paczki mant kilka razy dziennie. Nagle wszyscy mają manty, a do obrony nie ma nic.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I teraz nie wiem, jak zagłosować. Niby event mógłby być ciekawy, jednak te bonusy mnie nie przekonują. Choć z drugiej strony, to przerabianie po raz kolejny takiej mapki nie wydaje się zbytnio atrakcyjne.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Event z hydrami

Juz takich jak podboj teracji to kazdy ma po dziurki w nosie.... zdecdowanie event o fabule morskiej byłby ciekawy , zamiast piechoty to statki
Chciałbym zobaczyć taki event :) jestem na tak
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Event z hydrami

Manty to bardzo dobre jednostki, dlatego ja proponuje te "średnie" , które mało kto robi, nie są to jednostki złe ale też nie są dobre... moim zdaniem takie właśnie powinny być w posiłkach a nie najlepsze, chcesz lepsze to je z rekrutuj sam...
co do braku artemidy na niektórych światach to rzeczywiście problem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Event z hydrami

Na tak, tylko że na każdym świecie nie ma możliwości zobaczenia Artemidy jako boga, co zauważył już jeden z poprzedników :) Bonusy byłyby dosyć bogate, ale tylko jedno pytanie... jak to dokładnie się będzie odbywało? ;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Event z hydrami

pogięło Was z tymi eventami.
To tylko psuje grę. Grepo było kiedyś świetną grą gdzie liczył się pomyślunek a nie sakiewka za złotem. Ten kto miał mantykory był kimś. Teraz wystarczy poczekać dwa trzy tygodnie i manty sobie można kupić. Czy to ma sens?

Dorzućcie jeszcze gryfy, hydry, samonapełniające się magazyny i samoplądrujące się wioski... a najlepiej guzik "kup koronę"
Już teraz wielu świetnych graczy skończyło zabawę a będzie ich więcej.
Wystarczy spojrzeć na to ilu graczy grało w tę grę 3 lata temu a ilu gra teraz.
 

DeletedUser21739

Guest
Odp: Event z hydrami

Te eventy dobijają graczy ,po co tak często są, gra mało ciekawa się robi ,a złotników nie lubię bo bez złotka nie istnieją
 
Odp: Event z hydrami

Taka jest teraz polityka twórców gier, tworzy się gry łatwe nie wymagające wielkiego nakładu wysiłku czy chociażby myślenia, aktualnie na rynku ciężko znaleźć grę która by czegoś od nas wymagała, a ta gra czyli grepolis jest coraz łatwiejsza i w przyszłości będzie jeszcze bardziej łatwa prawdopodobnie...
 
Do góry