[Ulepszenie] Eventy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

Propozycja


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser29689

Guest
Może inno pomyśli żeby miesięczne eventy zmienic w weekendowe. W sensie po co nam Halloween które trwa 20 dni i niszczy gospodarki serwerów. A tak to jak widywałem w innych grach duży event byl raz na kwartał a sporo weekendowych które trwają np. Od pt do niedzieli gdzie każdy ma sporo czasu. Moze inno powinno przekazać do Niemiec propozycje zmiany dużych eventow(nie ktorych) w mniejsze ktore trwaja 3 dni a nie 20. Hallowen trwa z tego co wiem jedną noc a nie 20. Z tego byłby fajny event weekendowy. A takie jak święta sam kalendadz adwentowy wystarcza plus w samo Boże Narodzenie można by bylo wrzucic kolejny 3 dniowy i na tym koniec. A nie ze jeden event 20 dniowy sie konczy i zaraz jest kolejny...
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę dołączyć ankietę TAK/NIE/NIE MAM ZDANIA.
 

DeletedUser25760

Guest
Dawajcie eventy co weekend..co by mógł przewagę zwiększać xD
 

DeletedUser27908

Guest
Nie jestem przekonany co do tego pomysłu,dlatego że z tak krótkiego eventu głównie złotnicy wyjeliby mity gdyby odbywał się na zasadzie "Sparta vs Hades".Gdyż przeciętny gracz nie uzbierałby w takim krótkim czasie żołnierzy by odkryć pole. Chyba że takie eventy odbywałyby się na zasadzie mieszania składników, wtedy ma to sens.
 

DeletedUser30330

Guest
Wynika z tego, że gracze nie używający złota będą bezradni, bo w tak krótkim evencie to wątpie by ktoś bez złota mógł coś zebrać oczywiscie patrząc na eventy jak są teraz chyba że zrobią jakiś rework to wtedy ma sens.
 

DeletedUser11944

Guest
Prawie 2 miesiące temu Player Council zapowiadał, że nastąpią zmiany z eventami:
  • events (exclude new worlds, spacing out events)
Tylko po tym wpisie zapodano coś takiego:
  • 20 dni eventu Puszka Pandory
  • 12 dni bez eventu
  • 22 dni eventu Sparta vs Hades
No to nie wiem czy należy brać to na poważnie hehehe
 

DeletedUser29689

Guest
Nie jestem przekonany co do tego pomysłu,dlatego że z tak krótkiego eventu głównie złotnicy wyjeliby mity gdyby odbywał się na zasadzie "Sparta vs Hades".Gdyż przeciętny gracz nie uzbierałby w takim krótkim czasie żołnierzy by odkryć pole. Chyba że takie eventy odbywałyby się na zasadzie mieszania składników, wtedy ma to sens.
Raczej niektóre wzory ich eventów jeśli ten pomysł przejdzie będzie musiało iść do kosza albo co roku wrzucać będą inny większe event na dany kwartał
 

DeletedUser11944

Guest
Czytamy, mogę Cię zapewnić.
Czytacie, ale co z tego czytania wynika? Jak na moje oko to nic, a istnienie całej tej zakładki nie ma sensu, bo od baaaaardzo długiego czasu nie ma żadnego dowodu na to, że jakakolwiek propozycja była w ogóle rozważana przez kogoś z większą mocą. :/
 

DeletedUser29689

Guest
A nowe eventy zwane przezemnie mini eventami będą musiały być dostosowane pod ten czas, np. Mini event weekendowy +50% przyrostu surowców w każdym mieście na 3 dni i tyle...
 

DeletedUser29689

Guest
I tak lepsze byloby weekendowy przyrost surkow lub tez 2x pw przez weekend niz kolejny duzy event :p
 
I tak lepsze byloby weekendowy przyrost surkow lub tez 2x pw przez weekend niz kolejny duzy event :p

racja ale te eventy musiałyby być oparte na aktywności, jeśli forma byłaby taka jak do tej pory to faktycznie nie ma sensu bo bez zlota nie dało by sie w evencie dużo ugrać z drugiej strony skoro w eventach za kille są bonusy to podobnie mogłoby być tutaj, za pkt walki jakieś bonusy, wlaśnie typu przyrost surki itd
 

DeletedUser29689

Guest
No myślę ze super bylby event np. Przez 3 dni od pt np. Godziny 10 do niedzieli godziny 20 zaliczają Ci pw i za zgromadzone w systemie eventu, nie te do pochodow, mozna byłoby wymieniac je na nagrody np. 15k pw przyrost surek w kazdym mieście na tydzień lub i dla tych lepszych graczy co zmusiło by dk aktywności np. 50k pw zdobyte w tym czasie można by bylo wymienic na zmysły te na 12h

Gra by ożyła bo event zmuszałby do aktywności jeśli ktos chce zdobyć nagrody i ułatwić sobie gre

Edit: Plus mozna by bylo dodac ze nie tylko pw sie liczy i innym razem zrobic event np. Ze nie liczy sie pw tylko spladrowane surowce. Oczywiscie te eventy bylyby w zastępstwie za te duże 20 dniowe
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31434

Guest
No myślę ze super bylby event np. Przez 3 dni od pt np. Godziny 10 do niedzieli godziny 20 zaliczają Ci pw i za zgromadzone w systemie eventu, nie te do pochodow, mozna byłoby wymieniac je na nagrody np. 15k pw przyrost surek w kazdym mieście na tydzień lub i dla tych lepszych graczy co zmusiło by dk aktywności np. 50k pw zdobyte w tym czasie można by bylo wymienic na zmysły te na 12h

Gra by ożyła bo event zmuszałby do aktywności jeśli ktos chce zdobyć nagrody i ułatwić sobie gre

Edit: Plus mozna by bylo dodac ze nie tylko pw sie liczy i innym razem zrobic event np. Ze nie liczy sie pw tylko spladrowane surowce. Oczywiscie te eventy bylyby w zastępstwie za te duże 20 dniowe


nie wprowadzą tego, bo nie mają na tym zarobku. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry