[Wyjaśnione] Ewentualne wyłączenie prądu tzw. blackout.

Status
Zamknięty.
Czy w przypadku wyłączenia prądu w Polsce tzw. Blackout - u nastąpi zastopowanie gry - serwery zostaną wyłączone lub wszystkim graczom odpali się "bezterminowy urlop ???

Jest coś przewidywane w tym kierunku ?

Poniżej link do artykułu i informacji RzCB .
Pozdrawiam

 

Sapcio

Zespół Grepolis
Trochę czasu minęło od zadanego pytania.
Pragnę poinformować, że serwery na których mieszczona gra są obsługiwane przez profesjonalne firmy. Na wypadek okresowych awarii prądu posiadają własne zasilanie. Ponadto w przypadku dłuższych awarii prądu wiele koncernów świadczące usługi mają możliwości przerzucenia obciążeń (zajęcia sieci/serwerów) do innych krają, gdzie problem nie dotyczy. Proszę pamiętać, że przesłane wytyczne z linku dotyczą klientów indywidualnych, a nie firm. Firmy podlegają zupełnie innym regulacjom i innym prawom. W przypadku wyłączenia prądu w Polsce serwery będą bezpiecznie działać. W przypadku braku prądu na wszystkich serwerach InnoGames i ich dalszych podwykonawców wszystko stanie, bo nie będzie miało co przetwarzać danych. Brak prądu=brak możliwości przetwarzania danych= stop gra. Tylko proszę pamiętać, że awaria gry nie równą się brak prądu itp. Szanse wystąpienia takiej awarii są bardzo niewielkie, wręcz nikłe.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko.
 
Nie wyjaśniłeś Sapcio wszystkiego, odpowiedziałeś tylko na pierwszy człon pytania (co będzie z Wami gdy zabraknie prądu).
Przedmówca (w moim mniemaniu) chciałby jeszcze wyjaśnić drugą kwestię: Co będzie z Nami gdy zabraknie prądu.
Jakaś możliwość włączenia urlopu itd ...
Listownie lub telefonicznie lub SMS/em.
Mi co prawda lapek bez prądu działa ale internet już nie.
swieczka.gif
 
Ostatnia edycja:

Sapcio

Zespół Grepolis
Wtedy decyzja zostanie podjęta na wyższym szczeblu, a decyzja dla graczy zostanie opublikowana w odpowiednim ogłoszeniu.
Obecnie takie zagrożenie nie występuje. Proszę pamiętać, aby doszło do takiej sytuacji prądu by musiało zabraknąć w całej UE oraz krajach z nią współpracujących należącej do europejskiej sieci.
Urlop obecnie można jedynie włączyć z poziomu konta i obecnie nie ma planów nad zmianą tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry