Fakty Grepo

Zamysł faktów grepo- Zamysłem faktów grepo jest coś na wzór kroniki lecz codziennie i w krótszej wersji- tak jak fakty w popularnej stacji telewizyjnej będą pojawiać się ok. godziny 19 codziennie. Jeżeli się uda postaramy się zrobić coś na wzór - fakty po faktach- lecz będzie to gracz vs gracz. Zaprosimy obu graczy do wypowiedzenia się na dany temat/dramę.

Czy pomysł wypali?- Zależy to w dużej mierze od Was i od ilości pozyskanych przez nas informacji. Czy będzie to stronnicze? Może być

Dzisiejsze wydanie trochę późniejsze:

Vorenus znowu namieszał!
Większość go zna- ale z czego? No właśnie napewno nie z działania XD. Tym razem było tak samo- Najpierw z jego powodu z sojuszu odszedł dobrze zny wszystkim garg z zastrzeżeniem, że nie wróci póki Vorenusa się nie rozbieże. Z jakiego to powodu? A więc nasz bohater najpierw zwyzywał Sprena oraz oczywiście nic nie robiąc w radzie przypisywał sobie sukcesy, Zaniechał on swoje obowiązki w sojuszu Waligóra poprzez dyplomacje zaniedbał sytuacje z sojuszem Cyrk na kółkach twierdząc, że ich dojadą. Czy tak było? Odpowiedź znajdzie się w wiadomości poniżej.


Oferta od Cyrku i bunt w szergach.
Odpowiadając na zawarte wyżej pytanie- nie, nie udało im się ich rozjechać stało się wręcz przeciwnie. Dlatego ratując sytuację udało im się uzyskać 35 miejsc dla najaktywniejszych osób w szeregach cyrków. Informacja ta wywołała niemałe poruszenie i niezadowolenie w szeregach Waligór. Gracze mówili o tym, że ich zdradzili, nie mają szacunku do ich poświęconego czasu i golda oraz, że tak szybko się poddali

Na tym kończymy próbne fakty!
Zapraszam do dawania informacji
Dobranoc!
 
Co? xD?

Nie czytałem niestety dzieł cezara (wiem, że by wypadało kiedyś), niektóre historyczne nazwiska pamiętam/kojarzę, ale trudno powiedzieć skąd. Pewnie coś tam ze szkoły, coś tam z filmów o tematyce historycznej, w tym popularnonaukowych etc.
 
no, wlasnie wymienia . W orginale odradzam czytać , hehe. Ale jak ktos lubi takie niedzisiejsze historie to polecam Aleksander Krawczuk G.J Cezar . Lub Wojna Galijska w przekaladzie , a napisana przez tego slynnego Łysola .
 
Do góry