Falanga

  • Rozpoczynający wątek Przemolx
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
kzdfi4.gif


OGŁASZAM WSZEM I WOBEC IŻ DZIŚ ZOSTAJE ZAŁOŻONY NOWY SOJUSZ MAJĄCY NA CELU ZJEDNOCZENIE ELITARNEJ GRUPY GRACZY Z KTÓRĄ TRZEBA SIĘ LICZYĆ. CHĘTNIE PRZYJMIEMY OSOBY KTÓRE NIE BOJĄ SIĘ WYZWAŃ A NADE WSZYSTKO WALKI.


FALANGA TO SOJUSZ DZIAŁAJĄCY TYLKO NA ŚWIECIE Kappa NIE POSIADAMY ŻADNEJ AKADEMII!

ZAPRASZAMY!!!

REKRUTACJA:​
OTWARTA

W PODANIU O PRZYJĘCIE PODAĆ:
- DOŚWIADCZENIE.
- POPRZEDNI SOJUSZ.
- CZY JESTEŚ OBECNIE ATAKOWANY.


PODANIA SKŁADAĆ DO GRACZA:
Przemolx

OBSZAR NASZYCH DZIAŁAŃ OBEJMUJE I BĘDZIE OBEJMOWAŁ PÓŁNOCNY-ZACHÓD​

KIERUJEMY SIĘ MOTTEM "JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Skoro się pytasz...

DZIŚ ZOSTAJE ZAŁOŻONY NOWY SOJUSZ MAJĄCY NA CELU STWORZENIE SOJUSZU

Masło maślane. Słowo sojusz ma wiele synonimów, chociaż akurat ta nazwa jest powszechnie znana.

JEŚLI SZUKASZ DOŚWIADCZONYCH GRACZY LUB JESTEŚ NOWICJUSZEM PEŁNYM ZAPAŁU DO GRY

Jedno drugie wyklucza? Tak rozumiem istnieje spójnika LUB.

OTWARTA/ZAMKNIĘTA

Trudno określić które jest właściwe. "Zamknięta" powinno być przekreślone, samo podkreślenie "otwarta" to trochę za mało.

- CZY JESTEŚ OBECNIE ATAKOWANY [FARM NIE PRZYJMUJEMY.]

Test na inteligencję? Każdy kto napisze tak, zostanie odrzucony. Przynajmniej tak można wnioskować po tekście.

DYPLOMACJA:

MY WIEMY, ONI WIEDZĄ, WY NIE MUSICIE!

Wszyscy się uczepili jak jedna rzepa tego sloganu, ciężko go gdzieś NIE zobaczyć. Trudno by sojusznik nie wiedział, a ja naprawdę nie muszę... nie ma po co stwierdzać faktów.

KIERUJEMY SIĘ MOTTEM "JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO"

Ciekawe jakim cudem da się zastosować tą zasadę w sojuszu zrzeszającym graczy, którzy z reguły nie znają się osobiście :) Osobiście znacznie wolę by jakiekolwiek motto zostało stworzone przez innych, w oparciu o wydarzenia.

Cała prezentacja, bez wyjątku napisana z capslockiem i bez używania przecinków. Brak linków do gry, takich jak do rekrutanta czy profilu sojuszu. Nie ma również zasięgu rekrutacji.

Ogólnie, standard. Żadnego osobistego rysu, nic niespotykanego czy wyjątkowego, co pozwoliłoby powiedzieć że prezentacja jest bardzo dobra. Brak informacji, które powiedziałyby mi, graczowi, dlaczego ten sojusz jest niezwykły i warto do niego dostąpić. Same szczątkowe informacje...

PS: Twoje niepewne zachowanie, odznaczające się m.in pytaniem "Jak podoba się prezentacja? " oraz czas rejestracji na forum też nie zachęcają, chociaż wiem że nie masz możliwości zmienić tego drugiego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tych sojuszy o nazwie falanga to już miliony jest jak dla mnie na starcie odrzuca i nie czytam nawet opisu sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Co do rejstracji na forum. hmm... gram na Gamma i to długo ale dopiero nie dawno postanowiłem uczestniczyć w tym forum. Co do nazwy sojuszu grałem w różne strategie i chyba wszystko już widziałem nauczyłem się jednak tego że nie nazwa się liczy lecz ludzie którzy tam są. Wprowadzę poprawki do profilu i dziękuje za te uwagi. Kto pyta nie błądzi :)

obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie napis dot. rekrutacji jest czytelny :p



Dla mnie najbardziej rażące jest zdjęcie - jeśli znajdziesz tam choćby nawiązanie do falangi to jesteś mistrz :D


Skoro masz zamiar dać poprawki, to z oceną się wstrzymam :)
 

DeletedUser

Guest
Co do pierwszych pięciu komentarzy cytatów Javox zgadzam się i zmieniłem. Co do motta uważam że sojusz powinien kierować się jakąś myślą choć ta jest znana i stara. Jeśli chodzi o interpretacje tego motta to mam na myśli to że w każdej sytuacji gracze sojuszu mogą na siebie liczyć (chodzi o sprawy militrane nie osobiste). Co do Caps Lock to uważam że lepiej wygląda z nim sprawdzałem jak wygląda bez niego. Na koniec godło moim zaniem można przeczytać "Falanga" ale jak chcecie mogę zmienić czcionkę :) A więc jaka ocena?

obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie prezentacja w miarę ok. Czcionka w godle mi osobiście pasuje, hmm...dam 7/10 ;)
 

DeletedUser

Guest
Ładne logo. Wystkie informacje są w twojej prezentacji według mnie. Daję 7/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry