-falanga-

  • Rozpoczynający wątek B1ack89
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ten sojusz powstał na DELCIE .. Którego ja byłem założycielem miałem wtedy nick -BezImiennY- / o dowody na to nie trzeba długo czekać wystarczy zapytać Bognara który ową prezentacje sojuszu zrobił na Dlecie , lub Elozoxa który później prowadził ten sojusz ...
/powyższy tekst nie ma na celu chwalenia się , a zapobiegnięcia krytyką że to plagiat , bo ja za złodzieja nie mam zamiaru uchodzić /
a teraz do rzecz
y

123tag.jpg

(logo minimalnie niewyraźne bo zostało powiększone, oryginalne logo poniżej)
Falangę tworzyli hoplici ustawieni w 8-16 szeregach jeden za drugim. Gdy zginął hoplita z pierwszego szeregu, na jego miejsce wchodził żołnierz z drugiego.Każdy z hoplitów osłaniał lewą połową swojej tarczy swojego towarzysza. Podczas starcia walczyły tylko dwa pierwsze szeregi, pozostali zaś nadawali impetu natarciu pchając swych poprzedników do przodu oraz uniemożliwiali im ucieczkę

Mężni grecy przysłonięci cieniem wrogich wojsk muszą raz jeszcze wykorzystać swe świetne wyszkolenie tworząc falangę na której czele stoi B1ack89

Eforowie :

Są odpowiedzialni za rozwój militarno - ekonomiczny
(Jak na razie nie ma takowej potrzeby / aczkolwiek w przyszłości max 2 obejmie tą posadę )

Rekrutacja Zamknięta

Nie pisz, nie oddychaj, nie kichaj!
Nie pomożemy Ci..

- Rekrutujemy tylko ludzi z morza 45
- Rekrutujemy powyżej średniej punktacji sojuszu
- Zanim napiszesz podanie pamiętaj żeby pisać schludnie .
- Podanie zawierająca rażące błędy ortograficzne będzie rozpatrzone negatywnie.
- Nie bądź skromny , zareklamuj się

jednak jeśli chcesz próbuj może otrzymasz bilet,
papiery złóż do
B1ack89

Wymagamy


- wzajemnej pomocy
- zaangażowania w 100%
- aktywności i kultury na forum
- zachowywania się jak dorosły porządny obywatel
- Podania screenu z wszystkimi twoimi wojakami (jeśli takowa potrzeba zajdzie)

Struktura stopni w armii
laecedemońckiej:

50000 - ......__- Własna
30000 - 50000 - Polemarcha
15000 - 30000 - Locharga
_5000 - 15000 - Pentekontea
_3000 - 5000 _- Enemotarcha
_1500 - 3000 _- Enemot​
--------------------------------------------------------------------------
Tak ten sojusz wyglądał na Delcie ..
/ padły informację że to masówka , sprostowanie ten sojusz nie działał na jednym morzu a na 4-5 tak więc taka ilość członków /
70170623.jpg




/tutaj dodam że screen został zrobiony gdy ja już nie grałem tam

/ oryginalne logo w wymiarach dopuszczalnych przez grę czyli 240x180/
99743022.jpg

Pozdrawiam Tadek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
to jest nowy świat i nowy sojusz. Przy nudziło mnie trochę czytanie jaki to Ty jesteś super założyciel i jaki świetny sojusz założyłeś.

No ale prezentacja niczym sobie. Ciekawy opis falangi. Obrazek pierwszy trochę nie wyraźny, ale nie jest źle.
Sporo informacji...

Jeszcze jedno : Poco prezentacja jak rekrutacja jest zamknięta ?
Ogólnie 7,5/10
 

DeletedUser

Guest
:D

Dla mnie to nie ma czym sie chwalic ,to zwykla masowka zobaczcie srednia sojuszu ;)

Zepsulo to calkowicie twoja prezentacje ,kazdy szanujacy sie gracz bedzie taki sojusz omijal zdaleka.

Daje jedynie 1/10,skasuj te przechwalki to moze ocena bedzie lepsza:)
 

DeletedUser

Guest
to jest nowy świat i nowy sojusz. Przy nudziło mnie trochę czytanie jaki to Ty jesteś super założyciel i jaki świetny sojusz założyłeś.

No ale prezentacja niczym sobie. Ciekawy opis falangi. Obrazek pierwszy trochę nie wyraźny, ale nie jest źle.
Sporo informacji...

Jeszcze jedno : Poco prezentacja jak rekrutacja jest zamknięta ?
Ogólnie 7,5/10

Tu masz rację , nie miałem na celu chwalenia się sojuszem czy też tym , że ja go założyłem ... Chciałem tylko uniknąć takich tekstów że ten sojusz był na Delcie a ja jestem złodziejem bo ukradłem myśl i stworzyłem plagiat ...
Czy takie wyjaśnienie wystarczy do zmiany decyzji ?

Logo - Logo w grze jest dużo mniejsze / ponieważ gra ma większe ograniczenia , te jest nieco powiększone i temu też jakość jest troszkę pogorszona .

Rekrutacja - To jest swego rodzaju bariera dla dzieciaków , bo jeśli ktoś uzna że sojusz ma jakąś wartość to i tak czy siak napisze ..

Dla mnie to nie ma czym sie chwalic ,to zwykla masowka zobaczcie srednia sojuszu ;)

Zepsulo to calkowicie twoja prezentacje ,kazdy szanujacy sie gracz bedzie taki sojusz omijal zdaleka.

Daje jedynie 1/10,skasuj te przechwalki to moze ocena bedzie lepsza:)

No ja nie wiem co masz do średniej sojuszu skoro jest największa ??? dodam jeszcze że ten sojusz na delcie panował nie na jednym a na 4 morzach i w 30 osób ciężko opanować taki obszar.

Co do każdego szanującego się gracza powiem , że każdy szanujący się gracz zważa na interpunkcję , a po cytowaniu Twojego postu to ,aż rażą mnie te czerwone podkreślenia ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kojarzę sojusz z Delty, ponieważ grałem w TLTC ale Twojego nicku raczej nie kojarzę albo zapomniałem.

Co do prezentacji, jest parę niedociągnięć.

Jeśli to plagiat to 0/10

Ogólnie 5/10
 

DeletedUser

Guest
Kojarzę sojusz z Delty, ponieważ grałem w TLTC ale Twojego nicku raczej nie kojarzę albo zapomniałem.
Jeśli to plagiat to 0/10

Byłem wraz z założycielem sojuszu Impact twórcą koalicji PD - Pactum Dominum - Sojusz Too Late Too Change i Thessalian Cavalry byli również w tej koalicji i również osoby które ( o ile jeszcze grają ) mogą to potwierdzić


i znów powyższy tekst nie ma na celu chwalenia się tylko bronienia swojej racji ..

//// Swoją drogą gdybym faktycznie tylko to skopiował i byłbym świadomy tego że to plagiat to czy odwoływał bym się do Delty ?? , raczej zależało by mi na tym aby nikt nie wiedział , że taki sojusz tam istniał :)////
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
(...)No ja nie wiem co masz do średniej sojuszu skoro jest największa ??? dodam jeszcze że ten sojusz na delcie panował nie na jednym a na 4 morzach i w 30 osób ciężko opanować taki obszar.

Na screenie jest sojusz z lepszą średnią.
Poza tym ten screen jest jak dla mnie mało wiarygodny bo widać że był robiony jakieś góra 2 miechy po starcie serwera, ciekaw jestem ile teraz ma pkt.
 

DeletedUser

Guest
Na screenie jest sojusz z lepszą średnią.
Poza tym ten screen jest jak dla mnie mało wiarygodny bo widać że był robiony jakieś góra 2 miechy po starcie serwera, ciekaw jestem ile teraz ma pkt.

Wy dalej swoje ... Mi nie zależy na chwaleniu się bo to co było tam a tutaj to 2 inne bajki ... To ma na celu pokazanie że taki sojusz w ogóle istniał gdzieś i nie jest to wyssane z palca ..

Co do sojuszu z lepszą średnią fakt , 300 pkt więcej ale o 35 członków mniej / nie wiem po co mi to wytykasz ? - myślałem że temat prezentacje sojuszu jest do czegoś innego :)
Co do pkt , ile teraz ma - to powiem ,że teraz tego sojusz już nie ma .. Ja musiałem zakończyć grę z powodu przymusu dorobienia sobie paru groszy na studia , co się potem z nim stało nie wiem . Może zarząd też musiał skończyć grę ... Ważne że teraz osoby grające tam grają tu /// No ale znów jak dla mnie nie widzę powodu abym miał zagłębiać się w takie szczegóły .. Bo to co się dział na Delcie , niech tam pozostanie ... Cel umieszczenia screena już wyjaśniłem - dowód że sojusz istniał a ten tutaj ma jakieś korzenie ...

Skoro jednak upieracie się przy swoim to nie ma problemu usunięcie screena zajmie mi 5 sekund a widocznie oszczędzi zbędnych - złośliwych komentarzy

-----------------------------------------------------------------------


Stronka przeszła drobną modyfikację .Zapraszam do oceniania i dalszego krytykowania.
Chętnie poznam nowe opinie
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry