[Muzyka] Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Oczywiście Elastynko ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Ulubiony zespół? Wykonawca?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Hmmm... Dużo przesłuchałam już rocka, ale najbardziej to chyba RED :) Bardzo podoba mi się muzyka Red - Already over czy jakoś tak ;P
A ty czego słuchasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Lubie Nickelback-Lullaby, boskie! Bardziej ballada.
Ale z Polski rządzi Hunter i Closterkeller <3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

To Lullaby widziałam kiedyś na esce. To nawet, nawet. A polskich wykonawców nie cierpię :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

[video=youtube;Q1exWHTyK0g]http://www.youtube.com/watch?v=Q1exWHTyK0g[/video]

to moja ulubiona:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Troszkę taka z lat 90.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Królem polskiej sceny metalowej na zawsze Kat, potem długo długo nic, później Illusion, Turbo, Vader, Behemoth. Hunter ma dwa genialne kawałki - Arges i Armia Boga, reszta mnie nie porwała.

Jest jeszcze pełno genialnych a mniej znanych zespołów, wymienię chociażby Azarath.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Królem polskiej sceny metalowej na zawsze Kat

klasycznego metalu może tak ale nie ogólnie pojętego....zresztą i tak siła tkwi w mniej znanych kapelach choć to i tak promil tego co słucham. Ostatnio niezłe polskie bardziej znane: Blindead, Virgin Snatch, Decapitated.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Byłem ostatnio na ursynalii... muszę przyznać ,że hunter zrobił na mnie nawet większe wrażenie niż motorhead...
Słucham bardzo dużo rocka i metalu
Moje ulubione zespoły to Guns N Roses , ZZ top , Queen , Metallica , Pearl Jam, Megadeth , Iron Maiden ,The Doors.
Niestety moim zdaniem nowoczesna muzyka schodzi na psy... z zespołów powstałych po 1995 to tylko Disturbed i Avenged Sevenfold słucham.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

klasycznego metalu może tak ale nie ogólnie pojętego....zresztą i tak siła tkwi w mniej znanych kapelach choć to i tak promil tego co słucham. Ostatnio niezłe polskie bardziej znane: Blindead, Virgin Snatch, Decapitated.
Kwestia opinii. U mnie Kata nie przebije nic.
Żaden zespół nawet nie zbliżył się do tekstów i specyficznego klimatu, który ma Kat. Cięższe brzmienia (które oczywiście też bardzo lubię) typu Calvaria, Xasthur czy Nile to coś kompletnie innego.

@up
Jest masa zespołów założonych po 95, które trzymają niesamowity poziom. Zarówno w kraju, jak i zagranicą. Po prostu trzeba ich szukać we własnym zakresie gdyż nie są lansowane w "popularnych" źródłach.

Masz tu przykładowe dwa kawałki, powstałe po 95. Jakbym chciał linkować wszystko co jest godne uwagi to brakłoby mi dnia. W obecnych czasach jest tyle wykonawców, że nikt nie ma głowy by ogarnąć wszystko.
[video=youtube;Juj_RII0nfU]http://www.youtube.com/watch?v=Juj_RII0nfU[/video]


+

A Forest of Stars - God
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Przypomniało mi się, że kiedyś słuchałam polskiego wykonawcy Coma ;P Nawet niezłe mają muzyki, ale strasznie długie są niektóre.
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

U mnie to zazwyczaj można słyszeć Pearl Jam, Alice in Chains, Billy Talent, Nine Inch Nails, My Chemical Romance czy Black Veil Brides
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

W moim przypadku głównie to:
-Linkin Park -początki mojej przygody z tym gatunkiem muzycznym;)
-System of a Down - po prostu lubię:p
-COMA - mój ulubiony Polski zespół uwielbiam ich teksty, tysiące godzin przy nich siedziałem;P Bardzo dobrze mi się pisze wiersze, albo programuje przy ich muzyce;)
-Within Temptation - śpiewa tam moja ulubiona żeńska wokalistka;) Miodzio:p
-Placebo - czasami lubię posłuchać
-Bullet for my Valentine -lubię
-Hunter - ciekawe teksty, czasami lubię posłuchać
-Sweet Noise - hehe, kiedyś słuchałem, Polski wykonawca, ktoś pamięta? "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz"

Hmmm dużo, dużo więcej posłuchuję, ale to akurat te zespoły do których piosenek po prostu mam niemożliwą do odepchnięcia pokusę, aby posłuchać:p

Swoją drogą Piotr Rogucki (wokalista zespołu Coma) ostatnio zaśpiewał gościnnie z zespołem Within Temptation, z tego co słyszałem już zaczęli w radiu to puszczać:p
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

[video=youtube;Ogm1hLnetJ0]http://www.youtube.com/watch?v=Ogm1hLnetJ0[/video]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Kumple nagrali piosenkę, wedlug mnie bomba! Co sądzicie?
[video=youtube;hCu_KWnl8n4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hCu_KWnl8n4[/video]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fani Rocka/Metalu/Punk/Gothic

Moje ulubione zespoły to Guns N Roses , ZZ top , Queen , Metallica , Pearl Jam, Megadeth , Iron Maiden ,The Doors.
Niestety moim zdaniem nowoczesna muzyka schodzi na psy... z zespołów powstałych po 1995 to tylko Disturbed i Avenged Sevenfold słucham.

Też słucham Avenged Sevenfold i Disturbed. Z tych co wymieniłaś lubię jeszcze Guns N Roses, Queen, Metallica w miarę i Megadeth innych już nie. A poza tym to lubię jeszcze Sabaton :) I wieele innych, ale nawet nie pamiętam jak się nazywają. A z polskich to chyba Republika najlepsza.
A w ogóle mój ulubiony kawałek to "Kirisute Gomen" zespołu Trivium.

W moim przypadku głównie to:
-Linkin Park -początki mojej przygody z tym gatunkiem muzycznym;)
-System of a Down - po prostu lubię:p
-COMA - mój ulubiony Polski zespół uwielbiam ich teksty, tysiące godzin przy nich siedziałem;P Bardzo dobrze mi się pisze wiersze, albo programuje przy ich muzyce;)
-Within Temptation - śpiewa tam moja ulubiona żeńska wokalistka;) Miodzio:p
-Placebo - czasami lubię posłuchać
-Bullet for my Valentine -lubię
-Hunter - ciekawe teksty, czasami lubię posłuchać
-Sweet Noise - hehe, kiedyś słuchałem, Polski wykonawca, ktoś pamięta? "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz"

Hmmm dużo, dużo więcej posłuchuję, ale to akurat te zespoły do których piosenek po prostu mam niemożliwą do odepchnięcia pokusę, aby posłuchać:p

Swoją drogą Piotr Rogucki (wokalista zespołu Coma) ostatnio zaśpiewał gościnnie z zespołem Within Temptation, z tego co słyszałem już zaczęli w radiu to puszczać:p
Bullet for my valentine - tylko podoba mi się ich "Your Betrayal"
Linkin Park - W sumie to też fajne
System of a Down - kiedyś bardzo lubiłem... Teraz mniej. Znudziło mi się.
 
Do góry