[FAQ] Bogowie - Co , i jak ?

Co myślisz o tym [ FAQ ] ?


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ostatnio na forum pojawiło się sporo tematów dot. bogów , więc postanowiłem napisać ten poradnik. Proszę być wyrozumiałym , to mój pierwszy poradnik. ;)


Co zyskujemy czcząc boga ?
Otóż gdy czcimy wybranego Boga co godzinę przypływa na nasze konto określona ilość " Boskich Łask ".

Od czego zależy ile przybędzie nam łask w jedną godzinę?
Zależy od poziomu " Świątyni ".

Mam określoną ilość surowców , ale nie mogę produkować bosklich jednostek , dlaczego?

Najczęstsze powody to : - Nie posiadamy odpowiedniej ilości łask. - Świątynia ma za mały poziom rozbudowania. - Nie mamy odpowiedniej ilości miejsc w zagrodzie.

Jak zacząć czcić wybranego Boga?

Wystarczy zbudować świątynie.WYMAGANIA

Jak wygląda świątynia?
Wygląd świątyni jest podany w wymaganiach. ( Patrz poprzednie pyt.)


Jakich bogów mamy do wyboru , i ilu ich jest?
Do wyboru mamy 4 bogów , są nimi Zeus , Atena , Posejdon i Hera .

Jakie możemy wybrać " Mityczne Jednostki ""?
Atena - Centaur , Pegaz.
Zeus - Minotaur , Mantykora.
Hera - Harpia , Meduza .
Posejdon - Cyklop , Hydra .


Czy mogę zmienić czczonego boga?
Tak , można. Ale nie polecam tego robić przy większej ilości łask , ponieważ zostaną one utracone.


Proszę o szczere ocenianie , pisząc go nieco się śpieszyłem. Jeżeli czegoś ważnego w nim nie umieściłem to proszę mi to napisać na PW , lub w tym temacie , a Ja to poprawię !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niepotrzebnie się wysiliłeś... wszystko na ten temat jest na Wiki Grepolis i Gretimes... KLiK & KLiK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
malo kto zaglada na wiki nie mowiac juz o Gretimes... Poradnik krotki i na temat :)
 

DeletedUser

Guest
1.Z takim czymś się nie śpiesz...
2.To nie jest poradnik tylko coś z serii "Najczęściej zadawane pytanie"
3.Napisane nawet fajnie i przejrzyście...
4....ale w ogóle to niepotrzebne i zbędne (jak dla mnie)
5.Może początkującym się przyda lecz lepiej zamieścić coś takiego w Wiki Grepolis bo tam jednak ludzie częściej zaglądają niż na forum
 

DeletedUser

Guest
najlepiej to dostać wiadomośc z takim czymś po zbudowaniu 1 świątyni
 

DeletedUser

Guest
Ale nadal jest mnóstwo pytań dotyczących bogów bo nooby się nie zapoznały z grą i nie wiedzą "co i jak"
 

DeletedUser

Guest
ni nooby tylko newbie noob nie wie i nie chce wiedziec oraz przeszkadza newbie nie wie ale chce wiedziec
 
Status
Zamknięty.
Do góry