[FAQ] Siły Boskie+

  • Rozpoczynający wątek psychozof
  • Data rozpoczęcia

Wg Ciebie FAQ jest

  • dobry

    Głosy: 107 79,9%
  • zły

    Głosy: 17 12,7%
  • Obojętne

    Głosy: 10 7,5%

  • W sumie głosujących
    134
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Poprawione opisy działania zaklęć, zgodnie do obecnej wersji Grepolis 1.19
 

DeletedUser

Guest
W jakim momencie czar "teknota" dziala na flote ?

To jest tylko czar dzialajacy na wojska ladowe i wedlug symulatora tylko na ta czesc wojsk dziala skutecznie !Chyba ze jest ustawiony w Twoim przedziale tylko jako czar glownie kamuflujacy/ochraniajacy przed sztormem i gniewem zeusa :)?!
 

DeletedUser

Guest
To prawda. Jest jako czar kamuflujący/chroniący.

...a sam się zdziwiłem bo obecny opis tego czaru wygląda tak...
lubię obrazki :)
1203421508_08222010_1.jpg


prawda też że w symulatorze nie ma ten czar żadnych efektów,
możliwe że powodem jest przypisanie go do "obrońcy" zamiast "atakującego".

Pozdrowki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Brandery

mam pytanie co do czaru posejdona SZTORM, czy jak wyślę brandery na atak to zniszczę je tym czarem? chodzi o to że chcę się pozbyc tego złomu a budowanie ogniowych i wysyłanie na atak bedzie kosztowne... proszę o odp.
 

DeletedUser

Guest
ale gafa, nie sprawdzilem w symulatorze... trzeba bedzie ogniowymi zbic...
 

DeletedUser

Guest
Proponuje Moderatorowi Forum wszystkie wątki FAQ przenieść do działu FAQ. Tam zasadzie ich miejsce i mogły by się rozwijać :)
 

DeletedUser

Guest
Może być , przydał by sie coś nowego

czy ty przeczytałeś czego dotyczy propozycja?

co do propozycji: w obecnej formie nawet mi się podoba - tylko razi wykonanie... za dużo zabawy bb-codami odpowiedzialnymi za grubość, kolor, podkreślenie, itd.
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie co do czaru posejdona SZTORM, czy jak wyślę brandery na atak to zniszczę je tym czarem? chodzi o to że chcę się pozbyc tego złomu a budowanie ogniowych i wysyłanie na atak bedzie kosztowne... proszę o odp.

Najtaniej wyjdzie wysłać je na wsparcie i zaatakować biremami. Tak samo 1 birema zatopi brander.
 

DeletedUser

Guest
tyle że on ma 60 branderów, co już nie jest takie tanie... tak w ogóle, namówiłeś Diabliczkę Bloodween?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Właśnie przed chwilą mój atak chroniony boskim wiatrem został potraktowany zarówno mądrością jak i sztormem więc pewnie update 1.2 usunęło przydatną funkcję chronienia ataków.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie przed chwilą mój atak chroniony boskim wiatrem został potraktowany zarówno mądrością jak i sztormem więc pewnie update 1.2 usunęło przydatną funkcję chronienia ataków.

Mądrość + sztorm/gniew zeusa zawsze można było rzucić. Czary chroniące to boski wiatr i heroiczna siła.
 

DeletedUser

Guest
Tak, właściwości kamuflujące zostały usunięte (bądź poprawione :D) Proszę autora tego FAQ o aktualizacje
 

DeletedUser

Guest
Dosłownie przed chwilą, z kolegą na świecie alpha, przeprowadziliśmy testy.

Zaatakował mnie trzy razy, rzucając na kolejne ataki zaklęcia:
-Heroicznej siły
-Korzystnego Wiatru
-Tęsknoty

Następnie okazywało się że bez zmian, nie można było na żaden atak rzucić zaklęcia "Mądrość"

Czy zmiany dotyczą innych światów? (pytanie do suportu)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
aktualizacja do wersjo 1.24

zaktualizowano do wersji 1.24...
 

DeletedUser

Guest
mam jedna propozycje dla autora aby nie wpisywac konkretnie np 4 godziny bo wtedy bedzie to dotyczyc to tylko swiatow z konkretna predkoscia a nie wszystkich jak powinno byc

po edycji
dobre:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mam jedna propozycje dla autora aby nie wpisywac konkretnie np 4 godziny bo wtedy bedzie to dotyczyc to tylko swiatow z konkretna predkoscia a nie wszystkich jak powinno byc

Wielkie dzięki. Ogólnie gram na Alphie ale konsultowałem się z graczami z innych światów, jednak ta informacja do mnie nie dotarła.
Z przyjemnością uaktualnię ten faq do właściwych dla różnych światów danych.

Rozumiem że chodzi o te zaklęcia
zaklecianamiasto2.jpg


Czy mógłbyś powiedzieć jakie częstotliwość rzucania czarów z drugiego i trzeciego rzędu obowiązują na innych światach.

Czy to jest właśnie tak, że jak jest świat z prędkością x2 to np ochrona miasta trwa 6godzin?

Razem tworzymy ten faq, każda informacja jest cenna :)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry