[FAQ] Używanie Sił Boskich.

  • Rozpoczynający wątek Grzes
  • Data rozpoczęcia

Czy ten poradnik ma się znaleźć w FAQ?

  • Tak.

    Głosy: 9 47,4%
  • Nie.

    Głosy: 5 26,3%
  • Wszystko mi jedno.

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zauważyłem, że często powstają pytania jak to zrobić, opiszę więc to króciutko:

Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie zapoznaj się z resztą wiadomości dotyczących bogów i ich sił znajdujących się tutaj.


1. Wchodzisz na minimapę.
16kvw43.jpg


2. Klikasz w swoją wioskę.
125m93q.jpg


3. Następne kliknięcie kierujesz na obrazek przedstawiający dłoń z piorunem.
675hqv.jpg


4. Z dostępnych czarów wybierasz ten, który chcesz rzucić.
qqvpmg.jpg


5. Rzucasz czar, cieszysz się darem otrzymanym od Twojego boga.
1126141.jpg


Czary można również rzucać na wioski przeciwników. W zależności od wybranego boga, mogą one osłabiać atak wroga bądź też niszczyć jego jednostki lub budynki.
Żeby rzucić czar na przeciwnika należy po prosty wybrać jego wioskę na mapce ;)


Pozdrawiam, Grześ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Według mnie jak na FAQ jest niepełne.
Brakuje opisu rzucania czarów podczas ataków i możliwości rzucania czarów na obce wioski.
 

DeletedUser

Guest
Edytowałem. Chodziło o coś takiego czy coś obszerniejszego?
 

DeletedUser

Guest
Bardziej miałem nadzieje ze to dodatkowo zrobisz :)

1. Puszczasz atak
2. Wchodzisz w ten atak
56364080.jpg

3. Wybierasz zakładkę boga
22010209.jpg

4. Rzucasz czar
91162530.jpg


Akurat tutaj mam Zeusa i to są screeny z grepolis.de
Oczywiście niezrozumiałe bo po niemiecku obrazki więc wiesz czego tobie juz brakuje
 

DeletedUser

Guest
Aaa, o coś takiego chodziło. Przyznaję się bez bicia, że nie znam takiej opcji, ale już rozumiem o co chodzi. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podrzucił takie właśnie screeny w wersji polskiej ^^
 

DeletedUser

Guest
brakuje informacji o tym jak to wygląda jak ma się wielu bogów (kumulacja many z kilku miast tego samego boga), brakuje dokładnego opisania który czar na co można rzucić i jakie są jego limity godzinowe
przydałaby się informacja co się dzieje jak rzucimy czar i zmieniamy boga

przydałaby się dokładna informacja przed czym chroni czar ateny (np czy mozna rzucic czar na armię atakującą z miasta chronionego przez atenę.

itd.

myślę ze o czarach warto zrobić kompletne faq a nie tylko informację jak rzucic
 

DeletedUser

Guest
Przecież cała reszta o czarach jest opisana na wiki, więc po co mam to wszystko kopiować (dlatego zamieściłem link do wiki)? Zrobiłem ten poradniczek dlatego, że ludzie ciągle zakładają tematy jak rzucić jakiś czar.
 

DeletedUser

Guest
Przecież cała reszta o czarach jest opisana na wiki, więc po co mam to wszystko kopiować (dlatego zamieściłem link do wiki)? Zrobiłem ten poradniczek dlatego, że ludzie ciągle zakładają tematy jak rzucić jakiś czar.
Czyli błędnie go nazwałeś...
Zamiast "[FAQ]Używanie Sił Boskich" powinieneś go nazwać "[FAQ]Rzucanie czarów na własną wioskę"
Wtedy bez kłopotu mógłby się znaleźć w dziale poradników, i nikt by nie miał mu nic do zarzucenia. Bo na chwilę obecną nie ma tu wielu rzeczy na temat używania sił boskich.
 

DeletedUser

Guest
1.
brakuje informacji o tym jak to wygląda jak ma się wielu bogów (kumulacja many z kilku miast tego samego boga)
To ma się nijak do używania boskich sił, ale jeśli Wam zależy to mogę to dopisać.

2.
brakuje dokładnego opisania który czar na co można rzucić i jakie są jego limity godzinowe
Odp: wiki

3.
przydałaby się informacja co się dzieje jak rzucimy czar i zmieniamy boga
Odp: wiki

Ponawiam moją prośbę o polskie screeny ze skillami Zeusa (patrz post Hellraiser'a)
 

DeletedUser

Guest
1.
brakuje informacji o tym jak to wygląda jak ma się wielu bogów (kumulacja many z kilku miast tego samego boga)

To ma się nijak do używania boskich sił, ale jeśli Wam zależy to mogę to dopisać.

2.

Odp: wiki

3.

Odp: wiki

Ponawiam moją prośbę o polskie screeny ze skillami Zeusa (patrz post Hellraiser'a)

1. Ma się dość mocno, bo widok wyboru "czaru" się odrobinę zmienia.
2 i 3. FAQ pisze się nie po to, żeby odsyłać do wiki, ale po to żeby zawrzeć w nim wszelkie informacje jakie się udało zgromadzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry