farmienie - dodatek do premium

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji

  • jestem ZA

    Głosy: 25 69,4%
  • jestem PRZECIW

    Głosy: 7 19,4%
  • jest mi to OBOJĘTNE

    Głosy: 4 11,1%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Znowu propozycja dotycząca 2.0 :)

Krótko: wprowadzić do jednej z opcji premium (np. do zarządcy lub handlarza) możliwość farmienia wszystkich wiosek z danej wyspy na raz (coś w stylu produkcji monet we wszystkich miastach z plemion). jednym przyciskiem zbierałoby się dostępne już surowce na danej wyspie (byłyby 4 przyciski do wyboru - 5/10; 20/40, itd.).

Ewentualne w premium można by zaznaczać jednym kliknięciem którą opcję czasową dla danej wioski wybieramy (czy 5/10, czy 20/40, itd.) a potem zatwierdzić wszystko jednym kliknięciem.

Pomysł by Shann, rozwinięcie by mua :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Papugo, to był mój pomysł! :D

Jestem jak najbardziej za, wtedy nawet farmienie co 5 minut nie byłoby aż tak uciążliwe.
 

DeletedUser946

Guest
Papugo, to był mój pomysł! :D
się tak nie bulwersuj, bo ten pomysł u Niemców był już jakiś czas temu ;)

jestem oczywiście na tak, ale nie koniecznie jako premium :p lepiej jakby było to badanie w akademii albo budynek specjalny np. zastępujący najbardziej bezsensowny budynek w grze czyli placówkę handlową (albo dodanie do jego funkcji tej nowej)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7672

Guest
się tak nie bulwersuj, bo ten pomysł u Niemców był już jakiś czas temu ;)

jestem oczywiście na tak, ale nie koniecznie jako premium :p lepiej jakby było to badanie w akademii albo budynek specjalny np. zastępujący najbardziej bezsensowny budynek w grze czyli placówkę handlową (albo dodanie do jego funkcji tej nowej)
nowa funkcja do placu by się przydała, również za.
 

DeletedUser

Guest
hmm... ani ja ani pewnie shannia nie czytamy niemieckiego forum :)

lepiej jakby było to badanie w akademii albo budynek specjalny np. zastępujący najbardziej bezsensowny budynek w grze czyli placówkę handlową (albo dodanie do jego funkcji tej nowej)
badanie odpada. inny budynek też, ale dodanie opcji do placówki też może być. na pewno poprawi popularność budynku

ciekawe czy i ta opcja jest na niemieckim forum:p
 

DeletedUser946

Guest
badanie odpada.
czemu? by wystarczyło nieco przetasować badania i wymagania i by spokojnie mogło wejść, albo być dodatkiem do badania "łup" (ale np. użycie "masowego farmienia" by było możliwe dopiero np. przy 25 poziomie akademii, albo przy wyższym poziomie jakiegoś innego budynku)

ciekawe czy i ta opcja jest na niemieckim forum:p
chyba nie, zajęli się tam bardziej kwestią szczegółową jak rozwiązać różnicę w nastrojach wiosek itp
 

DeletedUser9554

Guest
Znając życie będzie tylko w premium i to u takiego kolesia co go najmniej osób wykupuje ;)
 

DeletedUser

Guest
@redliner, logicznie rzecz biorąc na pewno nie pojawi się u kapłanki lub dowódcy i kapitana. najprędzej u zarządcy lub handlarza.

@MuadDib, mi raczej chodziło o to, że w postaci badania to to nie przejdzie.
 

DeletedUser7039

Guest
Moim zdaniem powinno to być dodane do placówki handlowej...

Ale co wtedy,gdy gracz ma na jednej wyspie dwa miasta?? Z jednego może brać masowo,a z drugiego nie??
 

DeletedUser

Guest
Ale co wtedy,gdy gracz ma na jednej wyspie dwa miasta?? Z jednego może brać masowo,a z drugiego nie??

przy żądaniu za jednym takim kliknięciem zbieralibyśmy (mając zbadany łup) od 320 do 1280 każdego surowca (przy plądrowaniu 2x więcej). to nie dużo. łatwo takie ilości przesłać do innego miasta. wystarczy więc jedno miasto z placówką. najgorzej mieliby ci, którzy grają systemem 'po jednym mieście na wyspę' :)
 

DeletedUser946

Guest
najgorzej mieliby ci, którzy grają systemem 'po jednym mieście na wyspę' :)
czy ja wiem... w późniejszym etapie gry posągi raczej mało opłacalne, wieże - jeśli już to tylko przy nowym systemie podboju, chociaż i tak w większości broni się morzem, wyroczni nie komentuję ;) więc placówka by mogła się okazać najbardziej pożyteczna z budynków po prawej stronie
 
Status
Zamknięty.
Do góry