[Ulepszenie] Farmienie wiosek za pomocą kapitana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej propozycji

  • Jestem na tak

    Głosy: 90 80,4%
  • Jestem na nie

    Głosy: 13 11,6%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 9 8,0%

  • W sumie głosujących
    112
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Witam,
moja propozycja dotyczy przyśpieszenia farmienia wiosek przy użyciu funkcji kapitana.
Proponowałabym dodać dodatkowe okienka przy miastach, gdzie można by było zaznaczyć wybrane miasto.

Przykładowo - zaznaczyłabym 10 miast i kliknęła opcję zażądaj.
Później zaznaczyłabym np. 3 miasta i kliknęła opcję splądruj.

Myślę, że to by znacznie przyśpieszyło farmienie wiosek.

Co Wy na to?

Daję obrazek, gdzie te okienka bym widziała :)

propozycja.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Głos na tak.To tylko może pomóc.Przy dużej ilości miast nawet z pomocą kapitana żądanie surowców może być męczące.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Pomysł jak najbardziej na tak! Coś takiego powinno było być wprowadzone dawno dawno temu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Pomysł bardzo fajny, pozwoli oszczędzić dużo czasu. Powinna być też opcja "zaznacz wszystkie", co jeszcze ułatwiłoby życie nie jednemu...
 

DeletedUser4218

Guest

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

cieszę się, że nie napisałem propozycji (choć nie wiem czy przypadkiem już takiej nie było) aby farmić wszystkie wioski jednym kliknięciem - podobne do twojego, tylko z opcją zaznacz wszystko (w przypadku posiadania 20 wysp na pewno znacznie skraca czas farmienia :D). Na pewno oberwałoby sie mi od Alexandra i paru innych osób, bo po trochu mają rację i im się nie dziwię, bo tego typu propozycje zmierzają ku temu, by użytkownicy premium praktycznie nie musieli nic robić. Z drugiej strony rozumiem chęć wprowadzenia większych wygód dla tych, dzięki którym serwery mogą istnieć. Zagłosowałem za, choć może nie przejść, właśnie ze względu na zbyt dużą wygodę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Nie dziwcie się, z powodu tego sarkazmu. Ja naprawdę chciałbym zmienić ten system, może nawet wtedy wróciłbym do gry w grepo. Ale śmieszą mnie małe zmiany w obrębie chorego systemu, który zastąpił zdrowy system, jaki mieliśmy poprzednio.

Toż to jak z ZUSem, u góry stworzyli problem i teraz chcecie z nim bohatersko walczyć, a przecież wiadomo, że receptą na wszelkie problemy z farmą w tej grze byłoby po prostu przywrócenie dawnego systemu.

Innogames ma z obecnego systemu oczywiste korzyści materialne, dlatego pewnie tak bardzo im się podoba. Rozumiem i gardzę.

Przy obecnym - im bardziej zmniejszycie liczbę kliknięć, tym bardziej zwiększycie niewykrywalność botów. Bo zamiast wykonywać co 5 minut kilkadziesiąt akcji, co oczywiście rzuca się w oczy spoglądając na log, zamiast tego wykona 1/8 z tego <albo i mniej>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

A graczom bez premki pozwolić żądać jednym kliknięciem.I wtedy obie strony mogą być zadowolone:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

klubowicz ale skoro graczom bez premki dac jednym kliknięciem to premka traci sens.

Alexander do starego pewnie się nie wróci... ale układam w głowie propozycję farmienia 3.0 :)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Naturalnym jest, że powinniśmy dążyć do ułatwiania sobie życia. Mozolne klikanie na zabiera mnóstwo czasu. Od pewnej ilości miast jest udręką. Jestem zdecydowanie za automatyzacją tej funkcji:)
 

DeletedUser19384

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Boty zawsze będą nie ważne czy aby splądrować wioski potrzeba będzie 100 kliknięć czy 1 tak więc zmiana ta raczej na to wpływu nie będzie miała.Nawet jeśli przez to jeszcze trudniej będzie zlokalizować bota i tak nic to nie zmieni bo nie oszukujmy się ale z tego co na forum wyczytałem to support mało robi w tej sprawie. A tym co plądrują sami na pewno to uprzyjemni grę tym bardziej że jeszcze za nią płacą choć niby nie muszą.Tak więc kto chce może mnie zbić ale jestem jak najbardziej na tak:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

jestem stanowczo przeciw
bo jak mamy ułatwiać za kasę to może ten kto zapłaci więcej niech wygra świat i tylko ustawić licytację świata
i tam będzie można bota wstawić i ci co mają kasę będą mieli wygrane bez gry
TO JEST JEDYNE SŁUSZNE WYJŚCIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Jestem jak najbardziej na tak, przy duzej ilosci maist meczace jest klikanie kazdego miasta na innych wyspach po kolei, ale zamiast zajmowac sie ulatwianiem juz ulatwionej gry, lepiej przyspieszyc jakos zadanie i pladrowanie wiosek bez kapitana, bo to jest masakra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

jestem na tak, klikanie przy dużej ilości miast to męczące zadanie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Byłabym za. Mnie nigdy nie chce się klikać i klikać, żeby zażądać surki. Ta opcja mogłaby być, ale tylko dla premki, bo przecież trzeba urozmaicić jakoś kapitana :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Oczywiście, że za. Klubowicz, co do Twoich 2 komentarzy, myślałem, że pierwszy to sarkazm. :p

Mówię całkiem poważnie.Nie da się być w top 100grając bez kapitana.Przy większej liczbie miast nie da rady wiele razy klikać.Dlatego moja propozycja mimo że śmieszna,jest potrzebna dla zrównoważenia gry.Zamiast poprawiania statystyk np.kawalerii.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana

głos na tak
chodź myślę że gdyby była opcja zaznacz wszystko były by problemy przy kilku miastach na jednej wyspie no i doszło by też 1 okno poza tym miejsce które zaznaczyłaś bo ok zaznaczamy miasta a potem musiało by być wspólne okienko (dla tych zaznaczoych miast z czasem na jaki zarzadać) dla tej komendy aby zebrac surke
 
Status
Zamknięty.
Do góry