Farsala Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Edessa błyskawicznie niemal wypełniła limit graczy, więc czas na kolejny świat z nowym podbojem :) Zamierzacie zagrać?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Farsala Party

Kolejny świat z nowym systemem?
Shannqa, liczyłem na stary wreszcie ;p
 

DeletedUser24838

Guest
Odp: Farsala Party

Jak jakas ekipa planuje wejść na ten nowy i grać na poważnie to jestem chętny (będę robil za deffowca) :)
 
Odp: Farsala Party

ehh no , ja chce stary
smiley_emoticons_afraid.gif
po co mi tyle złotka
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Farsala Party

Zapewne wpadnie tutaj dużo dobrych grajków którzy nie poradzili sobie na Edessa.. Jak dla mnie świat kat.B..
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Farsala Party

Ja też chociaż wybitnie nie chce mi się po raz 15 w życiu budować wioski od nowa żeby pohandlować :p
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Farsala Party

do piątku sporo ludzi straci chęci do gry na Edesie - więc znajdą się chętni - będzie to świat nieudaczników - dlatego chętnie wpadnę sprzedać im surki za złoto
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Farsala Party

Dużo graczy z pewnością ucieknie tutaj z Edesy i Ci z Zakros co cudaki budowali. Sprzedam wam moje surowce z pewnością
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Farsala Party

serio? znowu nowy podbój
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
to nawet nie jest zabawne
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Farsala Party

Były dwa ze starym, to teraz dali drugi nowy...tym bardziej, że pierwszy szybko się zapełnił. Następny pewnie będzie stary i będzie dość szybki...a przynajmniej logika na to wskazuje:)

PS: Sam się zastanawiam, czy nie wpaść tutaj w odwiedziny:)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Farsala Party

Niech robia jaki tam chca ja sie narazie nie wybieram.
 
Odp: Farsala Party

Były dwa ze starym, to teraz dali drugi nowy...tym bardziej, że pierwszy szybko się zapełnił. Następny pewnie będzie stary i będzie dość szybki...a przynajmniej logika na to wskazuje:)

PS: Sam się zastanawiam, czy nie wpaść tutaj w odwiedziny:)

i ty wierzysz w ten powód puszczenia kolejnego serwera ?? bo ja nie ;)
oczywiście swiat ruszy dzien po evencie:D zachłamne inno już liczy zysk ale tym razem sie przelicza:eek:

btw
na edessie jest 14918 graczy a limit chyba jest duzo wiekszy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Farsala Party

Raczej chodziło mi o wykazanie, dlaczego będzie nowy system podboju...a reszta to już inna sprawa.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Farsala Party

Były dwa ze starym, to teraz dali drugi nowy...tym bardziej, że pierwszy szybko się zapełnił. Następny pewnie będzie stary i będzie dość szybki...a przynajmniej logika na to wskazuje:)

PS: Sam się zastanawiam, czy nie wpaść tutaj w odwiedziny:)

czy ja wiem że się tak zapełnił

graczy jest 14tyś z czego gra 9 tyś
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Farsala Party

No przecież ja to wiem. Chciałem przekazać, że teraz jest nowy system, bo wcześniej były dwa stare przed Edessą...a co do reszty, to podałem oficjalną wersję, bo przecież tylko o takich wolno pisać
smiley_emoticons_hust.gif
 
Do góry