Farsala Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23379

Guest
Odp: Farsala Party

ea3cf3ff9e83374bfb0d5c27437f29314528ff17.jpg

A jak! Skarbonka świnka przygotowana, sandały i skarpety też, co by sobie komfortowo przytupywać w rytm brzdęku wpadającego złotka
smiley_emoticons_charly_bissig.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Prawie świat, na jaki czekałam. Prawie, bo wolałabym prędkości 3/2/3, nie 2/3/3.
Innogames zapewne próbuje zmobilizować graczy do intensywniejszej gry (co przekłada się na kupowanie złota), ale efekt często jest taki, że bardzo dobrzy gracze w pewnym momencie odchodzą, bo jednak nie samym Grepo człowiek żyje.
Przy prędkości wojsk 3 wystarczy wyjść na zakupy, a po powrocie można mieć w mieście kolona :|
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Farsala Party

Prawie świat, na jaki czekałam. Prawie, bo wolałabym prędkości 3/2/3, nie 2/3/3.
Innogames zapewne próbuje zmobilizować graczy do intensywniejszej gry (co przekłada się na kupowanie złota), ale efekt często jest taki, że bardzo dobrzy gracze w pewnym momencie odchodzą, bo jednak nie samym Grepo człowiek żyje.
Przy prędkości wojsk 3 wystarczy wyjść na zakupy, a po powrocie można mieć w mieście kolona :|

Na tym systemie to ty możesz mieć co najwyżej bunt a nie kolona w mieście
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Farsala Party

Może mieć kolona w mieście. Jak załączy budowę przed wyjściem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Liczyłem na stary system podboju i ustawienia 2/2/2.Niech to znowu trzeba czekać.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Farsala Party

i ty wierzysz w ten powód puszczenia kolejnego serwera ?? bo ja nie ;)
oczywiście swiat ruszy dzien po evencie:D zachłamne inno już liczy zysk ale tym razem sie przelicza:eek:

btw
na edessie jest 14918 graczy a limit chyba jest duzo wiekszy

Limit zależy od prędkości świata - im świat szybszy, tym mniej graczy może się zarejestrować :) Po Retimno też czekaliśmy tylko miesiąc na otwarcie kolejnego serwera.

Jeśli rejestracja na Edessie zostanie niedługo zamknięta, to nie będzie żadnego otwartego świata z nowym systemem, dlatego właśnie Farsala jest z buntem.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Farsala Party

Sporo graczy pewnie zarejestruje się licząc że skoro świat wolniejszy i z moralami, to Milord, gmk, Mamut, Legreg, Adrian, Piotrek i reszta psycholi sobie odpuści bo na Edessa mają większą frajdę ze znęcania się nad słabszymi :p Poza tym niedzielni gracze wreszcie będą mieć większe szanse, bo na szybkim świecie wiadomo aktywny nad mniej aktywnym ma miażdżącą przewagę, na światach wolniejszych ta różnica jest ciut mniejsza (choć to pewnie dyskusyjne i znając co poniektórych to spróbują to zanegować).

Tak czy siak, słabsi się ucieszą, INNO zgarnie swoje na ewencie halloweenowym, pro na handlu surką swoje zgarną, jednym słowem: wilk syty i owca cała ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Lipa znowu brak starego sytemu jak dla mnie gra schodzi na psy coraz bardziej!!!! Mozna uznac ze Grepo sie kończy.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Farsala Party

Gargamelu nas i tak nikt nie słucha.
W nowym evencie jest jeszcze więcej mityków do kupienia. Wszyscy gracze jak jeden mąż uważają, że to głupota ale co tam i tak będą grać. Eventy w tej chwili mają gigantyczne wręcz znaczenie przy grze. Co z tego, że zabijają w grepo to co było w nim dobre.
Ważne jest, że złotko się zgadza. Pomysły co raz lepsze. Grad katapult, natychmiastowe skracanie, nagrody dla największych złotników w grepo.
Ja już na nowy świat chyba nie będę czekał.
Nie chce mi się grać od eventu do eventu z bandą noobów latających katasami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Ja chcę świata bez złota i eventów.
Jestem skłonny płacić stały, miesięczny abonament za to, żeby się zmierzyć z tymi, którzy...no, uważam że połowę swojej mołojeckiej sławy zawdzięczają dużej ilości złota :)

Choć, nie ukrywam, że i tu zawitam, bo Zakros rzeczywiście skończony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

ha uwielbiam teraz party różnych światów szczególnie początki :)
i pierwsze co da się tu przeczytać to " sprzedam surki " lub " świat ciekawy będzie jak pohandlować " :D

a co do świata to tak będzie słaby jak Delos
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Farsala Party

Jakieś ciekawe ekipy z innych światów mają zamiar tutaj ruszyć?
Może chcecie mało aktywnego, nie złotnika idącego w deffa :D dawno nie grałem ale z pomocą zgranej ekipy napewno coś się ugra
(urokiem nadrabiam :>)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Farsala Party

Przestańcie marudzić. Będzie dobrze, na pewno ciekawiej niz na Edessa. Troche różnych ekip podobno się wybiera. Ustawienia wymarzone dla osób co w życiu zajmują się nie tylko grą. Pospać można. Szkoda, że nie stary system, ale to jedyny minus.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Farsala Party

Przestańcie marudzić. Będzie dobrze, na pewno ciekawiej niz na Edessa. Troche różnych ekip podobno się wybiera. Ustawienia wymarzone dla osób co w życiu zajmują się nie tylko grą. Pospać można. Szkoda, że nie stary system, ale to jedyny minus.

a czemu ciekawiej jak na Edessa? co tam się stało że jest tak beee
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Farsala Party

Przecież nie piszę, że coś tam się stało nie takiego:) Obecnie nawet zalogować się na Edessa nie można, co być może jest niefajne dla tych co chcieliby tam pograć.
A ciekawiej dlatego, że wg. mnie na świcie zaczyna być naprawde ciekawie po kilku miesiącach - tak co najmniej trzech. Trochę się przetasuje, mniej więcej zaczyna być wiadomo kto jest kto i zabawa nabiera rozpędu, bo i ilośc posiadanych miast pozwala coś sensownego robić. Edessa jako świat x 4 jest na dłuższą metę ( piszę o osobach zaangażowanych w grę) dla: emerytów i rencistów, bezrobotnych, znudzonych życiem rentierów,ogrodników i rolników, ale tylko do marca, nieobciążonych zajęciami gospodyń domowych, osób posiadających nudną prace z dostępem do kompa, ewentualnie nie zainteresowanych studiami studentów. Odpada w przedbiegach grupa uczniów szkół średnich (zawsze ciekawa), studentów lubiących wybrany kierunek, biznesmenów, osób angażujących się w prace zawodową i ewentualne życie towarzysko/rodzinne. Czyli w gruncie rzeczy dość kreatywna grupa, będąca w stanie zdominować serwery o speedzie pozwalającym łączyć grę z życiem. Prędkość 2/3/3 pozwala takim właśnie osobom dłużej zagościć na serwerze i urządzić go w ciekawy sposób. I co do rozgrywki i co do intrygi, gdyż szybkość pozwala normalnie funkcjonować a jednocześnie nie dobija żółwim tempem.
 

DeletedUser25006

Guest
Odp: Farsala Party

Jakby co, to zaczynam grać na tym świecie. Czekam na zapro do dobrego sojuszu... Niektórzy mnie znają. JESTEM DOŚWIADCZONYM GRACZEM :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS. Wie ktoś, o której startuje serwer?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Farsala Party

Przecież nie piszę, że coś tam się stało nie takiego:) Obecnie nawet zalogować się na Edessa nie można, co być może jest niefajne dla tych co chcieliby tam pograć.
A ciekawiej dlatego, że wg. mnie na świcie zaczyna być naprawde ciekawie po kilku miesiącach - tak co najmniej trzech. Trochę się przetasuje, mniej więcej zaczyna być wiadomo kto jest kto i zabawa nabiera rozpędu, bo i ilośc posiadanych miast pozwala coś sensownego robić. Edessa jako świat x 4 jest na dłuższą metę ( piszę o osobach zaangażowanych w grę) dla: emerytów i rencistów, bezrobotnych, znudzonych życiem rentierów,ogrodników i rolników, ale tylko do marca, nieobciążonych zajęciami gospodyń domowych, osób posiadających nudną prace z dostępem do kompa, ewentualnie nie zainteresowanych studiami studentów. Odpada w przedbiegach grupa uczniów szkół średnich (zawsze ciekawa), studentów lubiących wybrany kierunek, biznesmenów, osób angażujących się w prace zawodową i ewentualne życie towarzysko/rodzinne. Czyli w gruncie rzeczy dość kreatywna grupa, będąca w stanie zdominować serwery o speedzie pozwalającym łączyć grę z życiem. Prędkość 2/3/3 pozwala takim właśnie osobom dłużej zagościć na serwerze i urządzić go w ciekawy sposób. I co do rozgrywki i co do intrygi, gdyż szybkość pozwala normalnie funkcjonować a jednocześnie nie dobija żółwim tempem.

Ale bzdura. Prędkość jednostek 3 a 4 to rzeczywiście taaaaaaaaaka różnica, że szok.. jedynie co, to domki na farsali będzie się wolniej stawiać. Jeśli się chce coś osiągnąć to trzeba grać i poświęcać czas, a nie logować raz dziennie.. i prędkość nie ma tu nic do rzeczy.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Farsala Party

na każdym świecie, żeby coś osiągnąć trzeba poświęcić czas i logować się częściej niż raz dziennie, i pewnie dłużej niż na godzinę. Mowa jest zupełnie o czym innym.
Poza tym prędkość x 2 dotyczy nie tylko budowy domków, ale też chociażby przyrostu surowców i łask oraz czasu budowy wojska, co czyni istotną różnicę pomiędzy tempem rozgrywki na światach x 2 a x 4 we wielu aspektach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Farsala Party

na każdym świecie, żeby coś osiągnąć trzeba poświęcić czas i logować się częściej niż raz dziennie, i pewnie dłużej niż na godzinę. Mowa jest zupełnie o czym innym.

O czym zatem? Tylko się zlituj i nie idź Haszkowym tokiem rozumowania.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

na każdym świecie, żeby coś osiągnąć trzeba poświęcić czas i logować się częściej niż raz dziennie, i pewnie dłużej niż na godzinę. Mowa jest zupełnie o czym innym.
Poza tym prędkość x 2 dotyczy nie tylko budowy domków, ale też chociażby przyrostu surowców i łask oraz czasu budowy wojska, co czyni istotną różnicę pomiędzy tempem rozgrywki na światach x 2 a x 4 we wielu aspektach.

Złoto, złoto, złoto..

I tutaj moja droga przeczysz sama sobie mówiąc o bezrobotnych, znudzonych emerytach itede. Wszak już Haszek udowodnił, ze złoto daje przewagę.. a czas to pieniądz :)
 
Do góry