Farsala Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Miłościwa Pani, jam jeno służek tej elity wyżej, ba! Jak trzeba to i muł juczny do dźwigania tych aksamitnych szat i szkatułek z biżuterią. Pani się grubo myli, jak spojrzenia nie godzien ;-)

Miłościwye Pan, nie gadaj tu po "haszkowemu", tylko opowiadaj co u ciebie na świecie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

"Haszkowemu"?? To on już jakiś styl wymowy/pisowni opatentował? :) Ma chłopak talent do prowokacji i specyficznych żartów, ale porównywanie pierwszego prezydenta Federacji Rosyjskiej do Haszka to jak wspólny koncert The Prodigy i zespołu Weekend ;-) Nie ten styl kolego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Hmm, oprócz prowokacji umię również normalnie porozmawiać. Co prawda, ma swoje zdanie na temat różnych poglądów to i tak lubi soę podrażnić z kimś o tej samej teorii. Chociażby spowodować wulkan na forum. Do prawdy, nie znam Pana na dobrze. Konto dopiero od Novembera, lecz mało kto posługuję się typową polszczyzną. Za to plusik dla pana, jeżeli uraziłem "haszkowym" językiem, proszę przyjąć z uznaniem moje przeprosiny. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

A gdzie ta "jego pyszność" milord się teraz podziewa? :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Farsala Party

Przypadkiem tu trafiłem i dopiero teraz widzę tą poważną dyskusję i te gromy na mnie.

Otóż panie i panowie. Nie wiem kto gra na Farsali i czy to dobrzy czy niedzielni gracze. Pewnie cześć która dostała lanie na Edessie przyszła tu zagrać. Czasem trafi się w nieodpowiedni rejon i po zabawie. Inni może specjalnie tak zaplanowali.
Nie wiem.

Wiem za to ze nie potraficie czytać ze zrozumieniem
smiley_emoticons_lol.gif

To co napisałem było przedrzeźnianiem dyskutujących tu dwóch pań (które lubię i szanuje ale tez lubię się podroczyć) - Redki i Hini.
To nie było stwierdzenie faktu a sprowadzenie zbędnej dyskusji ad absurdum.

Na drugi raz wczytajcie się w temat zanim zaczniecie //ciach//burzę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


ps. jedynym przegrywem jest doktore bo wszedzie przegrywa gdzie go widze
smiley_emoticons_lol.gif
pozdro
smiley_emoticons_winken4.gif

Powiedział co wiedział //ciach//.
Twoje posty naprawdę nikogo już nie ruszają udajesz intel a niestety nim nie jesteś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Farsala Party

Powiedział co wiedział //ciach//.
Twoje posty naprawdę nikogo już nie ruszają udajesz intel a niestety nim nie jesteś.

Intel? A co to jest intel? Czyli, że produkuje procesory
smiley_emoticons_confusednew.gif
?
Coś Ci się zaczyna mieszać Doktorku
smiley_emoticons_lol.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Doktorek myli komputery z ludźmi. :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A gdzie ta "jego pyszność" milord się teraz podziewa? :)

Ma Ekselencja bywa teraz na wakacjach "odforumowych". Widocznie psotnik namieszał czerwonym kaftanikom. Teraz chodzi z kreską na czole. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Ktoś ze starej Dzety się tu pojawił? ;)
 
Do góry