Fenicki Handlarz - nowa propozycja;.

  • Rozpoczynający wątek szymek dwa
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz by to weszło w życie?

  • TAK

    Głosy: 37 71,2%
  • NIE

    Głosy: 5 9,6%
  • TAK,ale po zmianach

    Głosy: 2 3,8%
  • NIE nawet po zmianach

    Głosy: 3 5,8%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 9,6%

  • W sumie głosujących
    52

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Tu nie chodzi o "koksanie" lecz o zwiększenie jego przydatności i skuteczności....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

@up

pewnie, jeszcze bardziej koksajcie fenickiego
ja nie mówie że taka forma była by odpowiednia ale już by powodowała że FH by się do czegoś nadawał bo obecnie to najwyżej surke wymienisz a i to nie zawsze(z reguły nieprzydatny) wiadomo że jakby tak wyglądał to goldziarze byli by super do przodu znowu :(


ps: może mi ktoś powiedzieć(najlepiej na pw bo nie ma po co zaśmiecać tematu) ile złota trzeba aby w 2-3 godziny wybudować powiedzmy 400 rydwanów??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

ja nie mówie że taka forma była by odpowiednia ale już by powodowała że FH by się do czegoś nadawał bo obecnie to najwyżej surke wymienisz a i to nie zawsze(z reguły nieprzydatny) wiadomo że jakby tak wyglądał to goldziarze byli by super do przodu znowu :(


ps: może mi ktoś powiedzieć(najlepiej na pw bo nie ma po co zaśmiecać tematu) ile złota trzeba aby w 2-3 godziny wybudować powiedzmy 400 rydwanów??

na to pytanie to chyba ja moge dac najwiarygodniejsza odpowiedz podparta doswiadzeniem-najwiekszego zlotnika RP :)

...jak bys mial miasto z portem na 20lvl i magazynem na 20 poziomie w 2 godziny i 12000 sztuk zlota dalej pez problemu zrobil bys 400 rydwanow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

ok dzięki za info
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Takie średnie, ale mimo wszystko na tak. Dlaczego? Czasami potrzebuje się jakiś surowiec, np. kiedy jest się atakowanym i szuka się 15min. fenickiego, bo może akurat ma. Wprowadzić to! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

oczywiście na tak nic dodać nic ująć
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Propozycja została zaakceptowana i przesłana do InnoGames. Zapraszam do dalszego pisania w temacie i komentowania ponieważ to wasze opinie i pomysły mogą służyć do dopracowania propozycji.

Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w rozwój gry poprzez propozycje,
Red Slayer.
 
Do góry