Fenicki Handlarz - nowa propozycja;.

  • Rozpoczynający wątek szymek dwa
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz by to weszło w życie?

  • TAK

    Głosy: 37 71,2%
  • NIE

    Głosy: 5 9,6%
  • TAK,ale po zmianach

    Głosy: 2 3,8%
  • NIE nawet po zmianach

    Głosy: 3 5,8%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 9,6%

  • W sumie głosujących
    52

DeletedUser

Guest
Witam.
Mam pomysł by było można szybko zobacz gdzie płynie fenicki handlarz.
Na przykład tak:

http://imageshack.us/f/267/fenickihandlarz.png/

W zaznaczonym polu pisało np:
Fenicki handlarz płynie teraz do miasta "x" pozostały czas: "godziny i minuty"

Bo teraz musimy łazić po portach a jak to wejdzie będzie trzeba tylko zobaczyć kątem oka :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Sądzę, że jest to przydatna propozycja ułatwiająca orientację ;)


Oczywiście na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Nie korzystam z usług fenickiego więc dla mnie to obojętne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Popieram, jak najbardziej za. Przy większej ilości polis faktycznie jest to uciążliwe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

A to jakaś różnica w jakim mieście jest?
Wystarczy przełączyć na inne miasto i już.
I tak wyskakuje nam Raporcik. Wiec jestem na nie. ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Ale niektórzy używają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Przy większej ilości miast jest on zupełnie zbędny i niepotrzebny.

dodatkowe srebro czy jakiś inny surowiec się przydaje o ile jeżeli przywiezie odpowiednie surowce na zamianę. przy większej ilości miast f.h. traci na znaczeniu i to bardzo(mimo że wcześniej i tak nie jest strasznie ważny bo drogi poza surką, itp.) to zawsze jest jakaś pomoc(do tego ja sprawdzam co przywozi bo tak jak już powiedziałem srebra w jaskini nigdy mało + handlarz wozi również mistyki, a mieć mante a nie mieć to jest nawet koło 12-24h różnicy a więc sporo) jestem za jak zostanie to jakoś sensownie umieszczone/pokazane
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

moim zdaniem jest niuno jak już porywasz się na budowę mant to masz przyrost łask u zeusa na poziomie 30-50 na godzinę, a więc to że handlarz zawita z maną do portu nie ma znaczenia:) podsumowując jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

a co to jest fenicki handlarz??? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

jestem za usunięcie fenickiego handlarza :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Dlaczego? Bo tb znów tak pasuje?? :mad:
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

żeby Stonera przyhamować, bo niedługo osiągnie prędkość światła i nam ucieknie do innego wymiaru ;)

co do propozycji z tematu - jestem na tak, jak ktoś nie korzysta to i tak mu różnicy nie robi, a jak ktoś korzysta to ułatwiające info
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Niech sobie chłopak korzysta ;)
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Nie korzystałem ani razu,więc mi obojętnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

Generalnie to ten F.H jest troszkę śmieszny . Przywiózł mi katapulty po 5400 srebra za szt . Paranoja jakaś . Jak katapulta 1080 x 3 (każdego surowca ) W ciągu 20 minut można surowce na katapultę z wiosek zebrać . Powinien mieć zmienioną nazwę na Fenicki Grabieżca .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

to fakt jedyne co ma tanie to surowce ale to jest losowe i moze przywieść nie to co potrzebujemy oraz raz przywiózł mi manty i 2 razy harpiki. całkiem zbędny FH nie jest ale fajniej by było jakby miał inną formę- bylby użyteczniejszy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

to fakt jedyne co ma tanie to surowce ale to jest losowe i moze przywieść nie to co potrzebujemy oraz raz przywiózł mi manty i 2 razy harpiki. całkiem zbędny FH nie jest ale fajniej by było jakby miał inną formę- bylby użyteczniejszy
coś w tylu składania zamówień?? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

coś w tylu składania zamówień?? :)
może nie do końca ale aby armia którą woził była użyteczna. mogło by tak być że cena jednostek to 110-120%(nie pamiętam ile teraz to jest) surki w srebrze a FH wozi powiedzmy po 20 sztuk i możesz je z marszu mieć tak jak teraz(albo powiedzmy po 100 ludzi) i powiedzmy wozi jedną losowo wybraną z tych które mamy zbadane 1 totalnie losową i 1 mistyczną(w przypadku braku boga to losową) taka forma miała by już jakiś sens czy jakiś dużo większy, pewnie nie. no ale w sumie podczas obrony lub przygotowań się do ataku 100ludzików piechotą nie chodzi a 100k srebra w 8h to można skołować na spokojnie. a 100deffa w przypadku buntu to czasem jest "być albo nie być miasta"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fenicki Handlarz - nowa propozycja

@up

pewnie, jeszcze bardziej koksajcie fenickiego
 
Do góry