Football Team

  • Rozpoczynający wątek Quicker14
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szybki start
Zaczynamy od decyzji na jakiej pozycji będzie grać nasz zawodnik. Ma to ogromny wpływ na naszą dalszą karierę. Po wyborze możemy przejść do pierwszych treningów. Treningi znajdziemy w zakładce Miasto. Zależnie od tego jaką pozycję wybraliśmy trenujemy odpowiednią statystykę. Czasem są organizowane treningi grupowe, o określonej porze dnia, w których może wziąć udział każdy zawodnik.
Początkowe 5.000 Euro nie starczy na dużo. Pora więc zarobić nieco. Na początku najlepszym źródłem dochodu będzie praca w mieście. Zarobione pieniążki możemy przeznaczyć albo na zakup sprzętu w Sklepie albo na kolejne treningi. Podpiszmy też umowę ze sponsorem (Statystyki -> Sponsor). Dbajmy o zmęczenie zawodnika. Jeśli nie będzie regenerował zmęczenia to statystyki będą spadać.
W międzyczasie powinniśmy znaleść nasz pierwszy klub. Zalecamy by dołączyć za darmo na 7 dniowy kontrakt do jakiejś drużyny. Póki jesteśmy słabi to nikt i tak nie będzie chciał nas kupić na rynku transferowym. Za każdy mecz w drużynie otrzymujemy pensję. Gdy skończy się nasz kontrakt możemy przejść do nowej, lepszej drużyny. Oczywiście sami możemy założyć drużynę, jednak lepiej by robili to gracz z talentem managerskim bo inaczej klub nie będzie przynosił dochodowych.


Lekki opis gry razem z radami na start :D
Mój nick w grze Piotr Krkic - w tym sezonie byłem Najlepszym Pomocnikiem swojej ligi ;]

Ciach link//fablee :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wczoraj zacząłem w to grać >>>Namówili mnie koledzy ;p
Na początku myślałem, że już mnie szlak trafi, było identycznie jak w grepolis na początku, ale już przenoszą na inny serwer więc będzie git :)
Gram na 1 serwie.
Zapraszam Do Klubu LZS Warnik! :) Szukamy ludzi, żeby wystartować w lidze.
Mój nick to Piotr Lewandowski
 

DeletedUser

Guest
Zeus - zmieniali serwer w nocy :p

Ja na s1 mam ponad 9k umiejętności i medal najlepszego pomocnika w poprzednim sezonie :p Teraz moja ekipa gra o awans bo jesteśmy najlepsi w lidze ;P
 

DeletedUser

Guest
Picek jestem z tobą w Teamie :) jak na 1 dzień 1.7k uważam za dobry rezultat ;:eek:
 

DeletedUser

Guest
Gram na S1 i S2 Napastnik 82k um ,gra fajna ale nie na dłuższą metę
 

DeletedUser

Guest
ja nie gram, ale brat gra i ma ponad 130k UM. z własnych obserwacji zauważyłem, że po pewnym czasie FT staje się monotonny.
 
Do góry