Forge of Empires

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Gracie lub graliście w Forge of Empires, jedną z gier InnoGames? Próbowałam kilka miesięcy temu, ale padł mi komputer i dałam sobie spokój, ale w tym tygodniu zaczęłam grać na nowo i muszę przyznać, że się wkręciłam :)

7aa525b8532484a3c26442bf26fa60a4.jpeg


f54c5502f1e6a26a418e41aecbe39f59.jpeg


W niektórych chwilach gra potrafi być zabójcza:

ughb.png


Zapraszam na świat East-Nagach, nick Shannqa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

A o co w niej chodzi? Takie coś jak grepolis i plemiona? Może bardziej nam wytłumaczysz :)
 
Odp: Forge of Empires

gdy wychodziła zalogowałem się .
Bez rewelacji Grepolis czy nawet Plemiona 1000 razy lepsze.
Są tam jakieś epoki brązu itp.
Ogólnie pododawane wszystko w jednym miejscu i trudno się połapać.
Przynajmniej tak było na początku może coś zmienili , ale grp i tak nie dorówna .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

Pewnie podobne do SimCity, czyli budowanie domków wszystko w jednej kupie ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

To nie dla mnie :p Jakieś budowanie, już wolę grepolis i the westa. Może oszczep grasz w tw?
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Forge of Empires

Grałem w to jeszcze za bety, i to chyba tej zamkniętej... I szczerze mówiąc, to gra po kilku dniach mi się znudziła. Że tak powiem, miała lepsze opakowanie od zawartości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

Miałem to samo :D już nawet w Lagoonie dłużej pograłem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

Ale grafika ładna :p. Kolega chyba do tej pory w to pogrywa od zamkniętej bety. Ciekawe co tam robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

gra bylaby ciekawa jakby walki lepsze byly itp jakies przejecia miast a tak to lipa i nuda. Klikam w to z przyzwyczajenia wejde raz dziennie zbiore surowiec wlacze nastepny i wychodze. Jak ktos mnie atakuje to praktycznie mi to zwisa bo ja nie ponosze wogole strat (no chyba ze mi spladruje budynek co i tak mi sie oplaca bardziej niz atakujacemu wiec mnie to nie rusza) Ogolnie nuuuuuuuuuuda.

Walki sa cos w stylu herosa tylko ze w herosie mialo sie jednostek o wiele wiecej czyli np archaniol w ilosci 1k a tu mozesz miec danej jednostki po jednej sztuce czyli lipa. O wiele ciekawiej by to wygladalo jakby wlasnie ilosc wojsk mogla byc wieksza, a nie tylko na polu walaki mozna miec 8 roznych jednostek po jednej sztuce pssss gdzie tu emocje.
Inaczej by to wygladalo jakbys mialn p 1k luczników, 5k rycerzy 3k kuszników vs wieksza armia :p wtedy by bylo ciekawie :)



PS: tu to dopiero inno poszlo na kase zeby bylo cos lepiej trzeba naprawde niezle placic za to.... grepolis przy tym to pryszcz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Forge of Empires

Zacząłem gre - epoka brązu.
Musze przyznać że graficznie ładnie ale nie ogarniam zupełnie więc czas potestować i się nauczyć :D

Co do gry mam pare pytań : jest mod pvp, rozumiem. Ale nie widze żadnych info co do walk pomiędzy graczami w normalnym trybie? Czy ta gra polega na budowaniu domków i robienia misji , walczeniu z komputerem jedynie? :p

A i może jakieś podpowiedz/wskazówki dla nooba :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Forge of Empires

Zacząłem gre - epoka brązu.
Musze przyznać że graficznie ładnie ale nie ogarniam zupełnie więc czas potestować i się nauczyć :D

Co do gry mam pare pytań : jest mod pvp, rozumiem. Ale nie widze żadnych info co do walk pomiędzy graczami w normalnym trybie? Czy ta gra polega na budowaniu domków i robienia misji , walczeniu z komputerem jedynie? :p

A i może jakieś podpowiedz/wskazówki dla nooba :D

Raz na 24h można zaatakować danego gracza, jeśli walkę wygrasz, to możesz splądrować surowce z jakiegoś budynku :) możesz atakować tylko osoby z twojego sąsiedztwa, które jest aktualizowane bodajże co tydzień - jest to lista graczy, która liczba punktów oscyluje wokół twoich, bodajże może być maksymalnie 2 epoki różnicy, coby uniknąć sytuacji, gdy top 1 miażdży top 20.000 :D Ma być też wprowadzona wkrótce funkcja wojny pomiędzy gildiami.

Hmm, z rad dla noobów... Polecam nie tworzyć jak leci wszystkich budynków towarowych :p Jeśli podbijesz prowincję, która ma zwiększony przyrost jakiegoś surowca, np. drewna, to będziesz go dostawać kilka razy więcej niż normalnie, przykładowo w ciągu 4 godzin 5 jednostek zamiast 1. Warto jest więc wtedy handlować - jeśli ty wystawisz ofertę, nie musisz płacić punktów rozwoju (co się dzieje w przypadku zaakceptowania oferty innego gracza). Ja nauczyłam się mieć cały czas wystawione oferty, w których oferuję 10 towarów, których mam przyspieszoną produkcję, za 10 innych :) Oszczędzasz miejsce w mieście, którego niekiedy baaardzo brakuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

Grałem w to kiedyś,miałem już rozkwit średniowiecza,ale znudziło mi się.Nie było walk gildyjnych,przejęć tylko klepania domków i zbieranie podatków.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Forge of Empires

mówiąc w przybliżeniu to taka hiperborea na sterydach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forge of Empires

Ale grafika ładna :p. Kolega chyba do tej pory w to pogrywa od zamkniętej bety. Ciekawe co tam robi.

no grafika tak. nie mniej to nadal klikacz jakich wiele na fejsie (choć klikacz z elementami strategii/taktyki)
 
Status
Zamknięty.
Do góry